Jump to content



Photo

Atvist Mort !!!


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 atvgalati

atvgalati

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 74 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:iulian
  • Telefon:011129222
  • Marca ATV:linhai worker

Posted 18 November 2012 - 07:16 PM

Un copil de 16 ani a intrat cu atvul intr-un copac .. A fost dat la stiri in seara asta cine are detali ... ODIHNEASCASE IN PACE..

Edited by atvgalati, 18 November 2012 - 07:17 PM.

  • 0

#2 ionescu liviu

ionescu liviu

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 149 posts
  • Nume real:ionescu liviu gabriel
  • Telefon:0720195582
  • Marca ATV:Arctic Cat 400 H1

Posted 19 November 2012 - 02:23 PM

Detalii?
Era un atv împrumutat, deci un dobitoc a împrumutat un atv neînmatriculat unui puşti de 16 ani să se plimbe cu el pe străzi, puştiu ce face, dă blană la atv, că doar are epxerienţă, şi intră cu el în copac. Era echipat bine, avea teneşi adidas.
Bine că nu a rănit sau omorât oameni nevinovaţi. Păcat de atv.
http://stirileprotv....ea-a-fugit.html

Iar jurnaliştii spun următoarele: ba că acei martori din maşină au văzut atvul în spate, ba că treceau pe acolo şi l-au văzut deja accidentat iar martorii spun au depăşit atvul chiar înainte de accident şi că atvul avea 110 la oră.

Edited by ionescu liviu, 19 November 2012 - 02:23 PM.

  • 0

#3 bazzu

bazzu

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 60 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ilfov
  • Nume real:Marius
  • Telefon:cu fise
  • Marca ATV:Yamaha Raptor 700r
  • Numar ATV:galben cand nu e noroit !

Posted 19 November 2012 - 03:21 PM

Comentariile sunt de prisos ! Sa-i fie tarana usoara ! Inca un articol pt rubrica " Say NO forever !". Cand multi care nu stiu sa meagra bine in picioare se cred zmeii soselelor pe atv cu experienta 0. Inca un exemplu ca e mai bine sa fii "rau" si sa nu dai tuturor atv-ul sa vada "cum merge", "cat baga", "daca rupe sau nu" si alte acte similare cu toti idiotii aparent fiind numite si cunostiinte, rude, prieteni. O astfel de "distractie" se poate transforma in drama vietii, cand constiinta te va mustra tot timpul stiind ca ai contribuit in foarte mare parte la moartea unei persoane cunoscute !
  • 0

#4 atvgalati

atvgalati

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 74 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:iulian
  • Telefon:011129222
  • Marca ATV:linhai worker

Posted 19 November 2012 - 08:05 PM

TOATA VINA APARTINE CELUI CARE IA DAT ATVU !!! CUM SA DAI MA KFX 700 LA UN COPIL CARE NU A MERS IN VIATA LUI (NU AM NIMIC CU COPII CARE SE DAU PE ATVURI PUTERNICE SI EU SUNT UNUL DINTRE EI ) DAR EL NU A AVUT ECHIPAMENT NICI CASCA MACAR NISTE PROTECTI PUN PARIU CA L-AR FI SALVAT !! IMI PARE RAU DE EL .... QUADU SAU ATVU E FACUT PENTRU PADURE SAU MOTOCROSS NAU CE CAUTA PE SOSEA !!!! PAREREA MEA CA SE INTRECEA CU CINEVA.. CU ALT ATV

Edited by atvgalati, 19 November 2012 - 08:06 PM.

  • 0

#5 Boy

Boy

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Nume real:Andrei
  • Telefon:0749875721
  • Marca ATV:BMW 125cc Black

Posted 07 August 2013 - 04:24 PM

Numai oameni inconstienti.. 110 km/h la ora pe atv din cate am auzit eu..
  • 0

#6 blackdaw

blackdaw

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 4 posts
  • Nume real:Munteanu David Emanuel
  • Telefon:0749138595
  • Marca ATV:Banshan Hummer 125cc

Posted 13 October 2013 - 11:05 PM

Nu ar fi trebuit sa imprumute atvu mai ales daca baiatu are experienta 0 . Eu am inceput cu un atv de 50cm3 dupa 125 cm3 nu are rost sa ii dai din prima pentru ca uite ce se intampla cand voi avea si eu experienta si voi sti sa controlez atv-u in orice situatie cu siguranta imi voi lua un grizzly 600 dar pana atunci merge cel de 125cm3

TOTUSI ASA INCONSTIENT A FOST BAIATU SA II DEA 110?
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto