Jump to content



Photo

Black Friday Continua In Reteaua Atvrom

Black Friday ATVROM ATV snowmobile echipamente piese de schimb anvelope

  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Sumi

Sumi

    Avansat

  • Admin
  • PipPip
  • 76 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:Sumi
  • Telefon:0784084495
  • Marca ATV:Can-Am

Posted 28 November 2014 - 01:52 PM

Black Friday continua in reteaua ATVROM si beneficiati de cele mai bune preturi din tara!

www.atvrom.ro

Attached Files


  • 0

#2 pretorian

pretorian

    ATV-ist convins

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 704 posts
  • Gender:Male
  • Location:Berceni City
  • Interests:umblatu' pe coclauri
  • Nume real:Cristi
  • Telefon:0744961681
  • Marca ATV:Can Am 1000R MAX LTD
  • Numar ATV:B-131-DSC

Posted 28 November 2014 - 10:40 PM

nu uitati sa comandati inainte chiar daca nu stiti preturile ca oricum nu au nimic pe stoc hysterical.gif


  • 0

#3 pitesti

pitesti

    Aventurier fricos

  • Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3,754 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pitesti
  • Nume real:Marius
  • Telefon:0732
  • Marca ATV:CF MOTO 500A
  • Numar ATV:primul

Posted 29 November 2014 - 11:23 AM

Este posibil sa mai fie si momente in care stocurile pot lipsi dar, in cazul unei comenzi, cred ca se pot onora la preturile convenite.

 

Vreau sa salut cu aceasta ocazie deschiderea reprezentantei ATVROM in orasul Pitesti. Cred ca era necesar un astfel de pas. Ne bucura prezenta unui dealer in oras.

 

toot.gif 


  • 0

#4 CHRYS

CHRYS

    R. ADMINISTRATOR

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5,620 posts
  • Gender:Male
  • Location:BRASOV
  • Nume real:CHRYS
  • Telefon:0724xxxxxx
  • Marca ATV:YAMAHA GRIZZLY SPECIAL EDITION
  • Numar ATV:BV

Posted 29 November 2014 - 06:33 PM

nu uitati sa comandati inainte chiar daca nu stiti preturile ca oricum nu au nimic pe stoc hysterical.gif

Ceva argumente in sprijinul afirmatiei tale consider a fi necesare pentru a nu se incadra in "afirmatii calomnioase".

Ai mai avut o greseala asemanatoare la un moment dat. (afirmatie nefondata)

 

PS  Oricum fraza nu prea este inteligibila.


  • 0

#5 pretorian

pretorian

    ATV-ist convins

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 704 posts
  • Gender:Male
  • Location:Berceni City
  • Interests:umblatu' pe coclauri
  • Nume real:Cristi
  • Telefon:0744961681
  • Marca ATV:Can Am 1000R MAX LTD
  • Numar ATV:B-131-DSC

Posted 29 November 2014 - 10:46 PM

hai sa vedem argumentele:

 in ziua cu black f. ma duc la atvrom bucuresti sa vad niste cauciucuri ca ziceau ei "mari reduceri", acolo desi era program de la 10.00 ajung la 11.00 si 

cel care se ocupa de piese nu ajunsese, astept cam 20 min. vine il intreb de oferta de cauciucuri big horn si-mi zice, citez " aa s-au vandut de ieri"

 eu intreb, pai cum s-au vandut de ieri daca de azi e oferta de black? " pai le-au rezervat de ieri" eu, cum le-au rezervat daca nu erau preturi afisate?

 ori le-au rezervat ori sau vandut?'' pai am pus preturile la 12 noaptea" asa si cum le-ai vandut de ieri daca preturile au fost puse la 12 noaptea???

 vazand ca nu are raspunsuri iese din magazin sa se ocupe de un client nou venit, alt coleg al lui auzind discutia si incercand sa ma multumeasca 

m-a abordat sa incerce o rezolvare, intram pe site ii arat ce gume vreau si..." aa nu mai sunt pe stoc, dar lasa un nr de tel. ca te sunam noi cand vin"

 i-am lasat nr.si am plecat caci eram prea nervos si dezamagit de smecheriile astea ieftine.

 Binenteles ca nu am fost sunat nici pana in ziua de azi, scopul incercarii de rezolvare a fost de fapt sa ma faca sa plec mai repede din magazin caci , veneau clienti si 

auzeau discutia care nu era in favoarea lor.

 Tu ce intelegi din asta Chris? cauciucuri au fost vindute inainte ca oferta sa intre in viguare, eu asa inteleg.

Iar fraza "nu prea inteligibila"era un fel de provocare sa vad daca-si aduc aminte de mine si ce ar raspunde, dar oricum multumesc pentru apreciere.

  

p.s. daca prin greseala asemanatoare te referi la cel cu remorcile, nu ai dreptate si am spus-o si atunci, am lasat mesaj aici cat si pe alt forum, am sunat in mai multe zile la ore diferite si nu a raspuns nimeni, da ti-ai raspuns tie dupa o saptamana, mie nu mi-a raspuns nici pana acum.

 Nu stiu cum naiba fac de-i gasesc ca nu-i caut ma jur innocent.gif


Edited by pretorian, 29 November 2014 - 10:48 PM.

  • 0

#6 CHRYS

CHRYS

    R. ADMINISTRATOR

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5,620 posts
  • Gender:Male
  • Location:BRASOV
  • Nume real:CHRYS
  • Telefon:0724xxxxxx
  • Marca ATV:YAMAHA GRIZZLY SPECIAL EDITION
  • Numar ATV:BV

Posted 30 November 2014 - 02:23 AM

Dupa cum ai ghicit intr-adevar am facut paralela la topicul cu remorcile in care am fost chiar curios sa verific personal afirmatia ta si mi s-a confirmat ca nu este fondata ,mie raspunzandumi-se la telefon si am fost asigurat ca activitatea lor exista in continuare .

Deoarece ai mai avut o afirmatie nefondata am fost sceptic la aceasta postare.

Nu consider drept a cataloga un magazin,service, un prestator de servicii ,etc dupa o afirmatie a unui singur client nemultumit.

 

Cel mai bine ne va putea lamuri deschizatorul de topic in aceasta problema.

 

PS. Nu doresc sa favorizez pe nimeni dar nici nu pot accepta fraze calomnioase fara argumente solide.


  • 0

#7 pretorian

pretorian

    ATV-ist convins

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 704 posts
  • Gender:Male
  • Location:Berceni City
  • Interests:umblatu' pe coclauri
  • Nume real:Cristi
  • Telefon:0744961681
  • Marca ATV:Can Am 1000R MAX LTD
  • Numar ATV:B-131-DSC

Posted 30 November 2014 - 02:20 PM

Eu consider ca nu am calomniat pe nici unul din ei, mai ales ca am scris si argumentele care se cer, vad ca tot sustii ca am afirmat nefondat la ceilalti,

 de ce atunci nu a incercat macar sa raspunda, caci mesajele au ramas scrise? curiozitatea ta de a verifica si primi asigurare ca inca functineaza, nu ma deranjeaza,

insa dupa o saptamana in care au fost ca si inexistenti.

 Revenind la acest topic, neavand martori nici eu nici ei, ramane cuvantul fiecaruia, dar dupa comportamentul povestit nu cred ca ar recunoaste nimic si daca nu ma insel

ei detinand si acest site...., nu cred sa-mi dea mie nimeni dreptate.

    Oricum vad ca daca nu scrii numai de bine magazinele sau prestatorii,  se sugereaza un avertisment, chiar daca de fapt eu scriu o nemultumire, nu o calomnie.

Din punctul meu de vedere puteti sterge "nemultumirea" mea din topicul lor, m-am convins inca o data, eu cel putin m-am orintat  catre  alte magazine.

o zi buna.


  • 0

#8 pitesti

pitesti

    Aventurier fricos

  • Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3,754 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pitesti
  • Nume real:Marius
  • Telefon:0732
  • Marca ATV:CF MOTO 500A
  • Numar ATV:primul

Posted 30 November 2014 - 06:31 PM

Salut pretorian,

 

eu personal sunt pro atat pentru a critica cat si pentru a lauda magazine, dealeri, service-uri, magazine on-line sau orice alta entitate. De asemenea, sunt pro pentru a da numele celui vizat in clar. In asa fel putem sa ne orientam catre cei buni dar, si cei enumerati mai sus isi pot imbunatati serviciile. Dar cu o conditie: sa fim expliciti si sa povestim cat putem de bine experientele pe care le-am avut. Atat cele placute, cat si cele neplacute.

 

Nu se va sterge postarea ta deoarece este un punct de vedere discutat si argumentat, asa cum este normal sa fie. Sa stii ca nu esti singurul care se plange de Atvrom sau de niste experiente traite in interactiunea cu ei. Dar, orice critica ar trebui sa ii ajute, atat pe ei cat si pe noi. La fel si cu laudele. 

 

Nu tinem partea nimanui. Nu ar fi corect sa facem asta. Deci, hai sa-i laudam sau sa-i criticam, atunci cand merita sau se impune asta.

 

thumbsup.gif


  • 0

#9 pretorian

pretorian

    ATV-ist convins

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 704 posts
  • Gender:Male
  • Location:Berceni City
  • Interests:umblatu' pe coclauri
  • Nume real:Cristi
  • Telefon:0744961681
  • Marca ATV:Can Am 1000R MAX LTD
  • Numar ATV:B-131-DSC

Posted 30 November 2014 - 10:36 PM

Salut pitesti,,

 asta era si ideea sa impartasesti o experinta placuta sau neplacuta aici pe forum, replay-ul de mai sus, acela neinteligibil era de fapt

 provocarea raspunsului pe care-l astept de cand au spus ca ma cauta, era adresat lor, punct. Din pacate vad ca sunt perceput altfel,

 si atunci experientele mele nu vor mai fi impartasite fie ele bune sau rele, eu din fire sun pasnic dar nu-mi place sa fiu luat de fraer,

 indiferent ce se va scrie, daca vor raspunde sau nu, eu nu mai scriu in acest tpic.

 O sera excelenta va urez.

 

 

hi.gif


  • 0

#10 iusau

iusau

    Super MEMBRU

  • Super MEMBRU
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,498 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:Iuliu Sauca
  • Telefon:Nokia
  • Marca ATV:Can-Am Outlander 1000 XTP
  • Numar ATV:Preferential

Posted 30 November 2014 - 10:59 PM

Cristi, multumim pentru feedback-ul tau.

 

Consider necesar ca Sumi sa isi spuna si el punctul de vedere.

 

Concluziile le vom trage atunci.


Edited by iusau, 30 November 2014 - 10:59 PM.

  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: Black Friday, ATVROM, ATV, snowmobile, echipamente, piese de schimb, anvelope

Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto