Jump to content



Photo

Comision 0% Pt. Orice Produs De La Louis


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 MOTOLOUIS

MOTOLOUIS

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 6 posts
  • Location:Autovit, stand SB11
  • Nume real:Marius Vasile
  • Telefon:0723565213
  • Marca ATV:---
  • Numar ATV:----

Posted 07 December 2007 - 11:40 PM

Stimati motociclisti,


Incepand cu 1 decembrie 2007 aducem orice produs din Louis FARA COMISION.
Toate produsele, inclusiv REDUCERILE (angebote si restposten), vor fi aduse la pretul de pe site.
De asemenea, in magazinul MOTOLOUIS, puteti gasi o gama variata de casti, geci, manusi si alte accesorii, putandu-le proba si cumpara pe loc.
Ne gasiti zilnic in Targul Vitan, stand SB 11. Programul magazinului este de luni pana vineri intre orele 8.30-18.30 iar sambata si duminica intre orele 8-15.

Nu ezitati sa ne contactati pentru orice informatie sau sa vizitati site-ul nostru.


Cu stima,
Echipa MOTOLOUIS
  • 0

#2 divizia

divizia

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:bobi
  • Telefon:0731.453.812
  • Marca ATV:Linhai 300 4x4
  • Numar ATV:B-66-WFE

Posted 12 December 2007 - 12:22 AM

Sunt interesat de urmatoarele si as dori sa aflu daca le aveti pe stoc la magazinul din Vitan
- bujie NGK DR8EA (10035014)
- fisa (10032085) -am vazut ca este la metru; se poate cumpara si mai putin (0,5m) ?
- lulea NGK (10035308)

Multumesc
  • 0

#3 sorin

sorin

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 462 posts
  • Gender:Male
  • Location:Craiova
  • Nume real:Sorin
  • Telefon:mobil
  • Marca ATV:Yamaha Grizzly 700 EPS
  • Numar ATV:DJ-XX-URS

Posted 12 December 2007 - 03:56 PM

Iti recomand 10035351 - fisa cu tot cu lulea - se potriveste perfect si nu mai ai nici o durere de cap. Tocmai am montat-o si este cea mai buna varianta wink.gif

QUOTE (divizia @ Dec 12 2007, 12:22 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Sunt interesat de urmatoarele si as dori sa aflu daca le aveti pe stoc la magazinul din Vitan
- bujie NGK DR8EA (10035014)
- fisa (10032085) -am vazut ca este la metru; se poate cumpara si mai putin (0,5m) ?
- lulea NGK (10035308)

Multumesc

  • 0

#4 jimmy bones

jimmy bones

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 383 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Nume real:jimmy
  • Telefon:728184101
  • Marca ATV:BOMBARDIER
  • Numar ATV:INCA NU AM NR

Posted 13 December 2007 - 05:34 PM

QUOTE (MOTOLOUIS @ Dec 7 2007, 11:40 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Stimati motociclisti,
Incepand cu 1 decembrie 2007 aducem orice produs din Louis FARA COMISION.
Toate produsele, inclusiv REDUCERILE (angebote si restposten), vor fi aduse la pretul de pe site.
De asemenea, in magazinul MOTOLOUIS, puteti gasi o gama variata de casti, geci, manusi si alte accesorii, putandu-le proba si cumpara pe loc.
Ne gasiti zilnic in Targul Vitan, stand SB 11. Programul magazinului este de luni pana vineri intre orele 8.30-18.30 iar sambata si duminica intre orele 8-15.

Nu ezitati sa ne contactati pentru orice informatie sau sa vizitati site-ul nostru.
Cu stima,
Echipa MOTOLOUIS

foarte buna ideea!felicitari doar ca mai aveti de lucrat la termen si la treaba cu euro(nu stiu exact care este treaba dar euro e 3.5 ron iar la voi e 4 ron!de ce????? sau macar primiti euro daca este o birocratie ceva ca nu e corect asa)parerea mea
oricum felicitari ca deveniti din ce in ce mai profii!!! thumbsup.gif

Edited by jimmy bones, 13 December 2007 - 05:34 PM.

  • 0

#5 divizia

divizia

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:bobi
  • Telefon:0731.453.812
  • Marca ATV:Linhai 300 4x4
  • Numar ATV:B-66-WFE

Posted 13 December 2007 - 07:44 PM

Preturile se calculeaza la cursul de EURO=3.65 lei


Preluat de pe site-ul lor. http://www.motolouis.ro/comenzi.htm
  • 0

#6 MOTOLOUIS

MOTOLOUIS

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 6 posts
  • Location:Autovit, stand SB11
  • Nume real:Marius Vasile
  • Telefon:0723565213
  • Marca ATV:---
  • Numar ATV:----

Posted 13 December 2007 - 11:32 PM

QUOTE (divizia @ Dec 12 2007, 12:22 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Sunt interesat de urmatoarele si as dori sa aflu daca le aveti pe stoc la magazinul din Vitan
- bujie NGK DR8EA (10035014)
- fisa (10032085) -am vazut ca este la metru; se poate cumpara si mai putin (0,5m) ?
- lulea NGK (10035308)

Multumesc


Buna seara,

Produsele dorite de dumneavoastra nu se afla in stoc dar ele pot fi comandate folosind formularul din sectiunea comenzi de pe site-ul Motolouis.

Cu stima,
Echipa MOTOLOUIS
  • 0

#7 MOTOLOUIS

MOTOLOUIS

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 6 posts
  • Location:Autovit, stand SB11
  • Nume real:Marius Vasile
  • Telefon:0723565213
  • Marca ATV:---
  • Numar ATV:----

Posted 13 December 2007 - 11:45 PM

QUOTE (jimmy bones @ Dec 13 2007, 05:34 PM) <{POST_SNAPBACK}>
foarte buna ideea!felicitari doar ca mai aveti de lucrat la termen si la treaba cu euro(nu stiu exact care este treaba dar euro e 3.5 ron iar la voi e 4 ron!de ce????? sau macar primiti euro daca este o birocratie ceva ca nu e corect asa)parerea mea
oricum felicitari ca deveniti din ce in ce mai profii!!! thumbsup.gif



Buna seara,

Cursul euro este cel afisat pe site-ul MOTOLOUIS.

Termenul de livrare variaza intre o saptamana si doua. Marja maxima de trei saptamani este foarte rar atinsa.


Cu stima,
Echipa MOTOLOUIS
  • 0

#8 jimmy bones

jimmy bones

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 383 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Nume real:jimmy
  • Telefon:728184101
  • Marca ATV:BOMBARDIER
  • Numar ATV:INCA NU AM NR

Posted 17 December 2007 - 03:18 PM

QUOTE (MOTOLOUIS @ Dec 13 2007, 11:45 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Buna seara,

Cursul euro este cel afisat pe site-ul MOTOLOUIS.

Termenul de livrare variaza intre o saptamana si doua. Marja maxima de trei saptamani este foarte rar atinsa.
Cu stima,
Echipa MOTOLOUIS

Imi pare rau dar ,in momentul in care am sunat o doamna(domnisoara) ma informat ca la magazin cursul este la 4 ron si ca asta e.
Fara suparare daca e la cursul de 3,65 atunci ar trebui sa discutati cu domnisoara de la magazin sa stie si ea acest lucru(FARA SA MA INTELEGETI GRESIT!!!NU E VORBA DE BANI CA NU E O DIFERENTA MARE DAR NU MI SE PARE CORECT)

thumbsup.gif
  • 0

#9 divizia

divizia

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:bobi
  • Telefon:0731.453.812
  • Marca ATV:Linhai 300 4x4
  • Numar ATV:B-66-WFE

Posted 17 December 2007 - 11:51 PM

QUOTE (jimmy bones @ Dec 17 2007, 03:18 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Imi pare rau dar ,in momentul in care am sunat o doamna(domnisoara) ma informat ca la magazin cursul este la 4 ron si ca asta e.
Fara suparare daca e la cursul de 3,65 atunci ar trebui sa discutati cu domnisoara de la magazin sa stie si ea acest lucru(FARA SA MA INTELEGETI GRESIT!!!NU E VORBA DE BANI CA NU E O DIFERENTA MARE DAR NU MI SE PARE CORECT)

thumbsup.gif


Probabil ca domnisoara isi rotunjea veniturile. Se intampla foarte des. Poate era si blonda si nu-si dadea seama ca exista si un forum unde mai discuta cumparatorii si poate afla si patronul. Si nu e nevoie sa te intelegem gresit Jimmy, SUNT BANII TAI, NU AI DOMNISOAREI (chiar si 1 leu). Oricine ar fi deranjat sa vada ca este furat pe fata.
Ce-i mai trist este ca aceste fenomene nu vor disparea din tara noastra atata timp cat nivelul de trai nu va cunoaste o panta ascendenta.
  • 0

#10 jimmy bones

jimmy bones

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 383 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Nume real:jimmy
  • Telefon:728184101
  • Marca ATV:BOMBARDIER
  • Numar ATV:INCA NU AM NR

Posted 21 December 2007 - 02:02 PM

QUOTE (divizia @ Dec 17 2007, 11:51 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Probabil ca domnisoara isi rotunjea veniturile. Se intampla foarte des. Poate era si blonda si nu-si dadea seama ca exista si un forum unde mai discuta cumparatorii si poate afla si patronul. Si nu e nevoie sa te intelegem gresit Jimmy, SUNT BANII TAI, NU AI DOMNISOAREI (chiar si 1 leu). Oricine ar fi deranjat sa vada ca este furat pe fata.
Ce-i mai trist este ca aceste fenomene nu vor disparea din tara noastra atata timp cat nivelul de trai nu va cunoaste o panta ascendenta.

TIN SA PRECIZEZ CA ACUM M-AM INTORS DE LA MAGAZIN SI GHICI CU CAT AM CUMPARAT CAGULA DE 11 EURO......44 RON thumbdown.gif ASA CA 36...E POVESTE
blue_bandana.gif DEZAMAGIT!!!!

Edited by jimmy bones, 21 December 2007 - 02:03 PM.

  • 0

#11 divizia

divizia

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:bobi
  • Telefon:0731.453.812
  • Marca ATV:Linhai 300 4x4
  • Numar ATV:B-66-WFE

Posted 21 December 2007 - 04:19 PM

Deci "tovarase" MOTOLUIS ? Cum am precizat eu, sau cum relateaza Jimmy Bones?
Sau pentru faptul ca nu mai luati comision ati recurs la aceste smecherii?
Celebra vorba : Unde esti tu TEPES, Doamne?
  • 0

#12 jimmy bones

jimmy bones

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 383 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Nume real:jimmy
  • Telefon:728184101
  • Marca ATV:BOMBARDIER
  • Numar ATV:INCA NU AM NR

Posted 21 December 2007 - 05:05 PM

QUOTE (divizia @ Dec 21 2007, 04:19 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Deci "tovarase" MOTOLUIS ? Cum am precizat eu, sau cum relateaza Jimmy Bones?
Sau pentru faptul ca nu mai luati comision ati recurs la aceste smecherii?
Celebra vorba : Unde esti tu TEPES, Doamne?

thumbsup.gif
  • 0

#13 gaby

gaby

    ATVMAG

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,123 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti - Otopeni
  • Interests:ATV
  • Nume real:Vatafu Gabriel
  • Telefon:0723.632.400
  • Marca ATV:Polaris Scrambler 500HO
  • Numar ATV:B-55-SJA

Posted 21 December 2007 - 05:09 PM

trebuia sa nu iei in semn de protest
nu cred ca era singura cagula de pe piata smile.gif
  • 0

#14 jimmy bones

jimmy bones

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 383 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Nume real:jimmy
  • Telefon:728184101
  • Marca ATV:BOMBARDIER
  • Numar ATV:INCA NU AM NR

Posted 21 December 2007 - 05:41 PM

QUOTE (gaby @ Dec 21 2007, 05:09 PM) <{POST_SNAPBACK}>
trebuia sa nu iei in semn de protest
nu cred ca era singura cagula de pe piata smile.gif

da man ai dreptate dar nu imi permitea timpul sa fac comanda de la prieteni pt ca trebuie data cadou maine blue_bandana.gif
  • 0

#15 jimmy bones

jimmy bones

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 383 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Nume real:jimmy
  • Telefon:728184101
  • Marca ATV:BOMBARDIER
  • Numar ATV:INCA NU AM NR

Posted 23 December 2007 - 11:09 PM

am si eu o rugaminte!!!!catre motoluis!!!!!! POTI SA-MI EXPLICI SI MIE DE SE INTAMPLAT ASTA??????
  • 0

#16 ATVistul

ATVistul

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 51 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Robert
  • Telefon:0766337733
  • Marca ATV:Suzuki KingQuad 700
  • Numar ATV:IF-24-XXX

Posted 24 December 2007 - 09:30 AM

Suntem mai multi care asteptam o explicatie.... ranting.gif Chiar eram pe punctul de a ma tepui si eu...Rusinica! Ce bine ca exita forum. Eu propun sa creati un topic numai cu teparii din domeniu, asa vor sti toti de ce si de cine sa se fereasca, parerea mea dwarf.gif
  • 0

#17 MOTOLOUIS

MOTOLOUIS

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 6 posts
  • Location:Autovit, stand SB11
  • Nume real:Marius Vasile
  • Telefon:0723565213
  • Marca ATV:---
  • Numar ATV:----

Posted 28 December 2007 - 09:02 PM

Buna seara,

Asa cum am precizat in prima postare, comenzile se aduc FARA comision iar euro se calculeaza la 3.65.
Domnule Jimmy bones, dumneavoastra ati comandat o cagula si vi s-a calculat euro la 4 RON? Nu cred, deoarece TOATE comenzile au fost si sunt calculate la 3.65. Va rugam sa cititi cu atentie cea ce postam inainte de a ne invinui de alte smecherii.
Explicatia pe care o asteptati se afla chiar in primul nostru post.
Daca sunteti unul dintre clientii nostri care a comandat si pretul i-a fost calculat cu 4 Ron/euro atunci asteptam sa ne criticati, pana atunci poate ar fi bine sa nu aruncati cu noroi inainte de a va documenta.

Va multumim pentru "apecieri" si daca mai aveti si alte nelamuriri asteptam sa ne contactati pentru a evita asemenea neplaceri.


Cu respect,
Echipa MOTOLOUIS
  • 0

#18 jimmy bones

jimmy bones

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 383 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Nume real:jimmy
  • Telefon:728184101
  • Marca ATV:BOMBARDIER
  • Numar ATV:INCA NU AM NR

Posted 30 December 2007 - 12:46 AM

QUOTE (MOTOLOUIS @ Dec 28 2007, 09:02 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Buna seara,

Asa cum am precizat in prima postare, comenzile se aduc FARA comision iar euro se calculeaza la 3.65.
Domnule Jimmy bones, dumneavoastra ati comandat o cagula si vi s-a calculat euro la 4 RON? Nu cred, deoarece TOATE comenzile au fost si sunt calculate la 3.65. Va rugam sa cititi cu atentie cea ce postam inainte de a ne invinui de alte smecherii.
Explicatia pe care o asteptati se afla chiar in primul nostru post.
Daca sunteti unul dintre clientii nostri care a comandat si pretul i-a fost calculat cu 4 Ron/euro atunci asteptam sa ne criticati, pana atunci poate ar fi bine sa nu aruncati cu noroi inainte de a va documenta.

Va multumim pentru "apecieri" si daca mai aveti si alte nelamuriri asteptam sa ne contactati pentru a evita asemenea neplaceri.
Cu respect,
Echipa MOTOLOUIS

O secunda...sa inteleg ca nu ma crezi ?????
1. Nu am aruncat cu noroi in nimeni, ba chiar v-am felicitat pentru progresul facut
2. In cazul acesta, ma puneti sa caut chitanta de la cagule
3. Nu imi sta in fire sa arunc cu noroi in cineva aiurea
4. Am citit foarte bine tot, dar la magazin raspunsul la "Am vorbit pe forum si mi s-a spus ca se calculeaza la 3.6?" raspuns: "asta este pretul" asta a fost raspunsul, elegant, fara rautate si cu zambet pe buze

Edited by jimmy bones, 30 December 2007 - 12:47 AM.

  • 0

#19 divizia

divizia

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:bobi
  • Telefon:0731.453.812
  • Marca ATV:Linhai 300 4x4
  • Numar ATV:B-66-WFE

Posted 30 December 2007 - 01:03 PM

E clara treaba, femeia de la magazin fura din buzunarul clientului. Ar trebui sa se duca cineva sa cumpere si apoi sa posteze bonul pe forum ca sa nu mai fie indoieli si portite de aparare. Am mai spus si-o repet: pacat ca unii se straduie sa faca ceva bun si sunt alti 10 care-l dau inapoi. Cat despre mosul din Vitan, asa ii spune frati-miu, am auzit numai cuvinte de lauda si ca ar fi un om foarte corect. Cred ca este patronul pravaliei, nu am inteles bine. Pacat domnule(nu-mi permit sa va zic mosule, pt ca nu va cunosc) ca sunteti inconjurat de astfel de specimene.

Jimmy poate gasesti bonul, il postezi ca sa se convinga si cei de la motolouis si terminam cu gainariile astea.



PS LA MULTI ANI TUTUROR !!!!!!!
  • 0

#20 MOTOLOUIS

MOTOLOUIS

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 6 posts
  • Location:Autovit, stand SB11
  • Nume real:Marius Vasile
  • Telefon:0723565213
  • Marca ATV:---
  • Numar ATV:----

Posted 30 December 2007 - 08:45 PM

Stimate domn,

N-am spus ca nu va credem ci doar v-am sfatuit, inainte de a ne denigra, sa ne cititi cu atentie ceea ce am postat. Sa va raspund la fel de succint:
1. Va multumim pentru felicitari
2. Nu va punem sa cautati bonul ci doar sa ne spuneti cum va numiti si va vom cauta noi formularul de comanda in baza de date. Pe acest formular apare si cursul euro/ron. Doar cu acest formular va putem aduce produse din catalogul Louis deoarece se percepe si un avans, bonul fiind atasat acestui formular.
3. Posturile dumneavoastra ne-au facut sa credem asta.
4. Pentru orice produs comandat de dumneavoastra, cursul euro este cel afisat pe site.
Nu faceti confuzie intre a comanda si a cumpara direct din magazin. Sunt doua actiuni distincte: prima implica plata unui avans din partea dumneavoastra, a doua implica investitie totala din partea noastra.
In functie de produsele dorite sau de puterea dumneavoastra financiara decideti daca doriti sa comandati sau sa cumparati direct din magazin.

Pe aceasta cale ii invitam pe cei care au comandat prin noi sa posteze acest formular pentru a nu mai fi acuzati.

In ceea ce priveste seriozitatea colegilor nostri, nu avem nicio indoiala cu privire la aceasta. Tinand cont ca primiti si un bon fiscal in urma fiecarei cumparaturi nici nu ar fi fost cazul sa se discute despre acest aspect.

Acestea fiind spuse,
Echipa MOTOLOUIS va doreste " La multi ani!"

Edited by MOTOLOUIS, 30 December 2007 - 08:49 PM.

  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto