Jump to content



Photo

Inchirieri-Remorci Si Platforme: Tel.075.67.84.911, Bucuresti

atv karros inchirieri remorci 24 remorci 24 inchirieri remorci remorci remorca bucuresti platforme auto inchiriere remorca

  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#21 valentinos99

valentinos99

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 596 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti underground mab
  • Interests:ATV-URI SI DISTRACTIE :)))
  • Nume real:black man
  • Telefon:Samsung galaxy
  • Marca ATV:CF MOTO
  • Numar ATV:NEGRU- POLITIE 100% LEGAL CU ITP SI RCA

Posted 10 April 2013 - 11:24 AM

ok,mersi pentru tot ,ramane sa ne auzim la telefon dupa ce stabilim exact o data
  • 0

#22 coolsharky3

coolsharky3

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 72 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Karros
  • Telefon:0756784911
  • Marca ATV:Honda
  • Numar ATV:B-38-ADV

Posted 23 April 2013 - 11:18 AM

Ok

  • 0

#23 valentinos99

valentinos99

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 596 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti underground mab
  • Interests:ATV-URI SI DISTRACTIE :)))
  • Nume real:black man
  • Telefon:Samsung galaxy
  • Marca ATV:CF MOTO
  • Numar ATV:NEGRU- POLITIE 100% LEGAL CU ITP SI RCA

Posted 23 April 2013 - 07:47 PM

in principiu s-a stabilit week-end ul 25-26 mai plecarea la munte ,spune-mi te rog cu cat timp inainte sa sun ptr a rezerva doua remorci cu care vom transporta 2 new force 500? Multumesc!
  • 0

#24 coolsharky3

coolsharky3

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 72 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Karros
  • Telefon:0756784911
  • Marca ATV:Honda
  • Numar ATV:B-38-ADV

Posted 24 April 2013 - 07:29 AM

QUOTE (valentinos99 @ Apr 23 2013, 08:47 PM) <{POST_SNAPBACK}>
in principiu s-a stabilit week-end ul 25-26 mai plecarea la munte ,spune-mi te rog cu cat timp inainte sa sun ptr a rezerva doua remorci cu care vom transporta 2 new force 500? Multumesc!

1 sapt in avans.va dau 2 rem de 2.5m lugime fiecare.eu deja imi notez.sa ai si tu kat mai multe kingi sa le legi.eu am dar daca iti ei in plus nu strica.sa imi trimiti tot asha mesaj pe privat si le zic baietzilor mei.la tel iti poate raspunde unul dintre baietzii mei si mai bine imi scrii mie mesaj.pe curand.bafta!

  • 0

#25 valentinos99

valentinos99

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 596 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti underground mab
  • Interests:ATV-URI SI DISTRACTIE :)))
  • Nume real:black man
  • Telefon:Samsung galaxy
  • Marca ATV:CF MOTO
  • Numar ATV:NEGRU- POLITIE 100% LEGAL CU ITP SI RCA

Posted 24 April 2013 - 11:03 AM

nu tin neaparat remorci de 2,5 m , sunt bune si alea de atv cu rampe ,acum cum ti-e tie usor sau ce ai disponibil(ideea este ca atv new force ca lungime are din roata fata pana in spate 2,08 lungime maxim. Multumesc
  • 0

#26 coolsharky3

coolsharky3

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 72 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Karros
  • Telefon:0756784911
  • Marca ATV:Honda
  • Numar ATV:B-38-ADV

Posted 22 May 2013 - 10:41 PM

QUOTE (valentinos99 @ Apr 24 2013, 12:03 PM) <{POST_SNAPBACK}>
nu tin neaparat remorci de 2,5 m , sunt bune si alea de atv cu rampe ,acum cum ti-e tie usor sau ce ai disponibil(ideea este ca atv new force ca lungime are din roata fata pana in spate 2,08 lungime maxim. Multumesc


Salut Vali, cum ramane cu weekendul 24-25 mai?
Bafta!
  • 0

#27 valentinos99

valentinos99

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 596 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti underground mab
  • Interests:ATV-URI SI DISTRACTIE :)))
  • Nume real:black man
  • Telefon:Samsung galaxy
  • Marca ATV:CF MOTO
  • Numar ATV:NEGRU- POLITIE 100% LEGAL CU ITP SI RCA

Posted 23 May 2013 - 06:20 AM

Mii de scuze si multumesc ptr amabilitate dar am cumparat acum cateva zile o remorca din praktiker cu obloane,basculabila in care incape atv-ul meu la fix .
  • 0

#28 coolsharky3

coolsharky3

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 72 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Karros
  • Telefon:0756784911
  • Marca ATV:Honda
  • Numar ATV:B-38-ADV

Posted 15 September 2013 - 05:40 PM

Salut tuturor,

recent am achizitionat remorci noi pentru inchirieri. Astfel, extindem constant in Bucuresti parcul nostru de remorci pentru ATV, moto, bagaje si platforme auto.

Cu ganduri bune
www.inchirieri-remorci.ro
tel. 075.67.84.911
  • 0

#29 coolsharky3

coolsharky3

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 72 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Karros
  • Telefon:0756784911
  • Marca ATV:Honda
  • Numar ATV:B-38-ADV

Posted 08 November 2013 - 11:13 PM

Salut tuturor,

 

va prezentam ultima noastra achizitie deja disponibila pentru inchiriat in Bucuresti, non stop:

-Platforma auto (Germania) lungime utila= 5 metri; latzime= 2 metri; cu troliu manual; rampe incluse; sistem franare; masa maxima autorizata 2700 kg  Mai jos gasiti imaginea cu platforma.

Pentru alte info ne puteti suna la 075.67.84911 sau pe saitul nostru www.inchirieri-remorci.ro

In curand vom achizitiona remorca cu 1 ax, transport auto ce poate fi tractata doar cu categoria 'B' si cateva alte tipuri de remorci.

 

Ai carlig.Ai castig.

Attached Files


  • 0

#30 coolsharky3

coolsharky3

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 72 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Karros
  • Telefon:0756784911
  • Marca ATV:Honda
  • Numar ATV:B-38-ADV

Posted 04 September 2014 - 09:13 PM

Salut tuturor,

 

Acum echipa Karros inchirieri-remorci.ro este si pe Facebook- cu multe sfaturi utile si multi fani!

Astfel suntem mai aproape de colegii si clientii nostri.

Ne puteti gasi si aprecia aici: https://www.facebook...534245293337840

 

Drum bun tuturor!

Echipa Karros tel.075.67.84.911


  • 0

#31 coolsharky3

coolsharky3

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 72 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Karros
  • Telefon:0756784911
  • Marca ATV:Honda
  • Numar ATV:B-38-ADV

Posted 19 November 2014 - 12:10 AM

Salut tuturor!

 

Ne continuam activitatea fara nici problema. Am fost si vom ramane primii.

In plus, avem si remorci noi. Ne puteti gasi si pe Facebook unde venim cu sfaturi utile legate de intretinerea remorcilor.

De pe pagina noastra www.karros.ro sau www.inchirieri-remorci.ro intrati direct pe pagina noastra de Facebook.

ps.Ultima postare este un sfat practic cum sa evitati uzarea excesiva si explozia  cauciucurilor pe remorci.

 

Va asteptam cu prietenie!

Echipa Karros www.inchirieri-remorci.ro

tel.075.67.84.911


  • 0

#32 coolsharky3

coolsharky3

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 72 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Karros
  • Telefon:0756784911
  • Marca ATV:Honda
  • Numar ATV:B-38-ADV

Posted 28 December 2014 - 03:01 PM

Salut,
la solicitarile clientilor si prietenilor nostri, Karros www.inchirieri-remorci.ro isi extinde parcul de remorci: am achizitionat si Va oferim un set de remorci si platforme NOU noutze cu dimensiuni de 2m; 2.5m; 3m; 3.5m; 4m; 4.5m; 5m.
Avem de toate. Toate NOI!
Mai multe direct pe sait www.inchirieri-remorci.ro sau pe Facebook cautati "Karros".
Tel.0756784911.
Drum bun!
  • 0

#33 Raul_26

Raul_26

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:Madalin
  • Telefon:0723232368
  • Marca ATV:CF Moto

Posted 09 January 2015 - 01:44 AM

Salutare.

 

Felicitari echipei de la Karros, www.inchirieri-remorci.ro cu care am avut o colaborare excelenta in anul care s-a incheiat. Cred ca am inchiriat de vreo 10 ori de la ei, tot timpul s-au gasit solutii, inclusiv cand am avut nevoie de remorca de azi pe maine sau pentru jumatate de zi. Un alt aspect este acela ca poti prelua si returna remorca la orice ora din zi si din noapte, fiind tot timpul cineva care iti poate da sau prelua remorca. Nu mai zic de preturi sau facilitati aditionale, care sunt de departe cele mai mici din Bucuresti.

 

Keep up the good work, guys!

Madalin


  • 0

#34 CHRYS

CHRYS

    R. ADMINISTRATOR

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5,620 posts
  • Gender:Male
  • Location:BRASOV
  • Nume real:CHRYS
  • Telefon:0724xxxxxx
  • Marca ATV:YAMAHA GRIZZLY SPECIAL EDITION
  • Numar ATV:BV

Posted 09 January 2015 - 10:32 AM

Salutare.

 

Felicitari echipei de la Karros, www.inchirieri-remorci.ro cu care am avut o colaborare excelenta in anul care s-a incheiat. Cred ca am inchiriat de vreo 10 ori de la ei, tot timpul s-au gasit solutii, inclusiv cand am avut nevoie de remorca de azi pe maine sau pentru jumatate de zi. Un alt aspect este acela ca poti prelua si returna remorca la orice ora din zi si din noapte, fiind tot timpul cineva care iti poate da sau prelua remorca. Nu mai zic de preturi sau facilitati aditionale, care sunt de departe cele mai mici din Bucuresti.

 

Keep up the good work, guys!

Madalin

Salut Adi,Madalin, sau Raul care este parerea ta ? Parca seamana a un pic de reclama mascata...........

Poate ma insel eu, ceea ce ai putea contrazice pe viitor printr-o participare a ta activa pe viitor pe toate topicurile si temele dezbatute pe acest forum.


  • 0

#35 coolsharky3

coolsharky3

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 72 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Karros
  • Telefon:0756784911
  • Marca ATV:Honda
  • Numar ATV:B-38-ADV

Posted 09 January 2015 - 02:46 PM

Salut tuturor,

 

multumesc Madalin pentru apreciere. Confirm faptul ca Madalin a apelat frecvent la noi de-a lungul timpului si a inchiriat remorci pentru ATV-ul sau.

Un an mai bun pentru toti colegii de pe forum!

 

Tony

www.karros.ro

tel.075.67.84.911


  • 0

#36 Raul_26

Raul_26

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:Madalin
  • Telefon:0723232368
  • Marca ATV:CF Moto

Posted 10 January 2015 - 03:55 AM

Salut Adi,Madalin, sau Raul care este parerea ta ? Parca seamana a un pic de reclama mascata...........

Poate ma insel eu, ceea ce ai putea contrazice pe viitor printr-o participare a ta activa pe viitor pe toate topicurile si temele dezbatute pe acest forum.

 

Salut. Nu este deloc reclama mascata. Am avut 3 ATV-uri la un moment dat si inchiriam des de la ei. Pe mine ma avantajau la ei patru lucruri:

1. ca erau aproape de mine, la aprox 500m - 1 km printre blocuri

2. ca ma duceam sa iau si sa duc remorca la orice ora, nu aveam grija parcarii ei si nu rupeam Bucurestiul in 2 ca sa o iau sau sa o duc.

3. ca aveau preturi mici

4. ca m-au rezolvat cand am avut nevoie de azi pe maine (acum sa fie cineva indeajuns de pueril sa isi inchipuie ca in mijlocul verii dai telefon vineri seara sau sambata dimineata si pleci sambata la 12 cu remorca, ca asta ar inseamna ca ar avea remorcile acasa si ar fi dat faliment de mult. Eu vorbeam pentru timpul saptamanii - chiar si vara, daca aveam nevoie de 1/2 de zi de remorca vorbeau cu cei care trebuiau sa le-o aduca sa imi spuneau ok, nu putem sa ti-o dam la ora 10, dar ne-a promis promis ca vine cu ea la 12, in loc de ora 16. Daca te ajuta, pot sa ti-o dau de la 12 si pana la 20, cand vine altcineva sa o ia - adica chestii din astea.) Plus alte "bonusuri" specifice la inchiriere, care sunt tipice pentru orice firma de inchirieri si pe care va las sa le decoperiti singuri

 

Nu iti ascund ca i-am gasit pe net, am vazut ca sunt aproape si mi-am facut contul aici special pentru discount-ul de 10 lei la remorca mica. Pe atunci aveam un singur ATV, credeam ca imi intra intr-un renault trafic, dar daca am vazut ca sunt aproape de mine, costa 60 de lei, am zis hai sa iau remorca. Si ulterior am colaborat cu ei din motivele enumerate mai sus.

 

Daca in continuare crede cineva ca e reclama mascata, e problema sa. Eu o consider doar o apreciere personala asupra colaborarilor avute cu ei, punctand avantajele de care eu m-am bucurat.

 

 

Numai bine

Madalin

 

PS. Adi e numele baiatului meu, eu sunt Madalin Stefan, cum spuneam am facut contul special pentru discount-ul de 10 lei pentru ca atunci credeam ca o sa inchiriez doar o data. De atunci am stat pasiv, citind postarile de aici.

 

PS1. Pot sa imi fac si eu reclama mascata? Daca e cineva pe aici care e doctor si isi ia bani de la casa de asigurari, atunci are nevoie de un cititor de card-uri de sanatate. Nu mai asteptati Omnikey 3821, ca nu vine pana la 1 februarie. Dati-mi mesaj pe private (sa nu pun link-ul aici) si va dau o solutie cititor Omnikey 3121 (identic cu 3821) - 120 lei + tastatura USB pinpad - 30 lei - totul la 150 lei (TVA inclus, factura si garantie 24 luni).

 

PS2. Aceleasi cititoare merg si pentru descarcarea cartelelor tahograf pe calculator la camioane Volvo si Renault (si cred ca si la altele, la mine au venit doar clienti care aveau Volvo si Renault).


Edited by Raul_26, 10 January 2015 - 04:04 AM.

  • 0

#37 pitesti

pitesti

    Aventurier fricos

  • Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3,754 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pitesti
  • Nume real:Marius
  • Telefon:0732
  • Marca ATV:CF MOTO 500A
  • Numar ATV:primul

Posted 10 January 2015 - 09:45 AM

Salut Madalin,

 

Apreciem interventia cu lamuririle aduse. Era necesar sa faci asta.

 

Una din ideile forumului este ca tot ceea ce punem sa fie obiectiv. Fie ca este o lauda, fie ca este o apostrofare. Ne face placere sa vorbim din experientele personale si sa discutam si sa invatam din experientele fiecaruia din noi. Fie ca sunt pozitive, fie ca sunt negative. 

 

Daca cineva trebuie laudat, il laudam cu lux de amanunte, asta insemnand orice detaliu: telefon, nume, adresa, link, etc. La fel si pentru cei criticati. Cu o singura conditie: sa explicam si sa detaliem motivul pentru care laudam sau criticam. Asa cum ai facut si tu mai sus.

 

Poti sa iti faci reclama si sa pui anunturile tale de vanzare, fara nicio problema. Dar ca am rugamintea sa folosesti sectiunile dedicate. De exemplu, in cazul tau, ai sectiunea de vanzari Non ATV. O poti folosi cu incredere.

 

Este foarte buna detalierea pe care ai facut-o. O sa ii ajute si pe ei.

 

thumbsup.gif


  • 0

#38 CHRYS

CHRYS

    R. ADMINISTRATOR

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5,620 posts
  • Gender:Male
  • Location:BRASOV
  • Nume real:CHRYS
  • Telefon:0724xxxxxx
  • Marca ATV:YAMAHA GRIZZLY SPECIAL EDITION
  • Numar ATV:BV

Posted 10 January 2015 - 06:40 PM

Multumesc Madalin pentru lamuririle aduse ! S-ar putea ca eu sa ma fi inselat in privinta ta .

Sunt intru totul de acord cu cele postate de moderatorul "pitesti" pe care nu are rost sa le reiau.

 

 "De atunci am stat pasiv, citind postarile de aici."

Fata de  cele sustinute de tine mai sus, dupa cum ti-am mai spus mai bine ai incerca o participare activa pe acest forum.......

bineinteles daca doresti acest lucru si iti face placere .


  • 0

#39 coolsharky3

coolsharky3

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 72 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Karros
  • Telefon:0756784911
  • Marca ATV:Honda
  • Numar ATV:B-38-ADV

Posted 26 January 2015 - 11:18 AM

Salut tuturor,

 

Sfaturi practice si utile legate de remorci si intretinerea lor puteti gasi pe pagina noastra de Facebook aici https://www.facebook...ieri-remorciro/

Cel mai recent post este: "Cum sa incarci corect o remorca?". Acesta si multe altele sunt lucruri esentiale de stiut pentru a evita accidente si amenzi.

 

Cu ganduri bune,

Echipa Karros www.inchirieri-remorci.ro


  • 0

#40 pitesti

pitesti

    Aventurier fricos

  • Moderatori
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3,754 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pitesti
  • Nume real:Marius
  • Telefon:0732
  • Marca ATV:CF MOTO 500A
  • Numar ATV:primul

Posted 26 January 2015 - 11:41 AM

La mine nu merge link-ul. Rog si alti colegi sa verifice.


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: atv, karros, inchirieri remorci 24, remorci 24, inchirieri remorci, remorci, remorca, bucuresti, platforme auto, inchiriere remorca

Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto