Jump to content



Photo

Curatenia De Primavara


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Armadilo

Armadilo

    Mechanix

  • Super MEMBRU
  • PipPipPipPipPip
  • 996 posts
  • Gender:Male
  • Location:ATV-Service Bucuresti
  • Interests:Service ATV in Bucuresti - Militari
    Piese Linhai, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, etc. Accesorii Proarmor, Kimpex, Powermadd, etc. Uleiuri Motul, BelRay, Motorex, etc.
    Service mobil, si transport ATV indiferent de locatia acestuia, tractare cu un alt ATV pana la cel mai apropiat drum accesibil, si transportul ATV-ului pe platforma daca este cazul.

    Bulevardul Timisoara 104E
    0727.888.500
    Yahoo! ID: atvservice

    www.atv-service.ro
  • Nume real:Andi
  • Telefon:0727.888.500
  • Marca ATV:Yamaha Raptor 660R
  • Numar ATV:Galben

Posted 10 April 2011 - 02:59 PM

In primul rand va aduc la cunostinta ca toate topicurile din sectiunea "Anunturi Online" mai vechi de 6 luni au fost inchise. Daca cumva printre topicurile inchise mai sunt si anunturi inca valabile, trimiteti-mi va rog un PM pentru a-l redeschide, nu deschideti alt topic nou.

Tot legat de sectiunea "Anunturi Online", se impune o reorganizare a categoriilor, pentru a usura cautarea. Ma gandesc la aparitia unor sub-categorii noi (piese de schimb, jante, etc) legate de principalele marci de ATV, dar astept si feed-back-ul vostru.

Se impune si o curatenie generala in sectiunea "Lucruri generale" si Incepatori, la fel astept sugestiile voastre.

In legatura cu problemele legate de spam-ul pe forum, am descoperit cum putem scapa de ele, se lucreaza inca la asta, asa ca folositi cu incredere butonul de "Report".

De asemenea se lucreaza la noul Regulament, asteptam ajutorul vostru. Cand va fi gata o schita a acestuia, o vom posta pentru imbunatatiri.
  • 0

#2 dyanyta68

dyanyta68

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,150 posts
  • Gender:Female
  • Location:URICANI-HD
  • Interests:ATV PASIUNE
  • Nume real:diana
  • Telefon:FARA FIR
  • Marca ATV:POLARIS SPORTSMAN 550 EPS-EFI
  • Numar ATV:DYA 79

Posted 10 April 2011 - 08:15 PM

Cred ca este o idee foarte buna, cu subcategorii pentru fiecare produs, ar fi mult mai usor de cautat in forum. thumbup.gif
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto