Jump to content



Photo

2016 - Organizam O Iesire In Apuseni?


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#61 Andrei HD

Andrei HD

    ATV-ist convins

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 posts
  • Gender:Male
  • Location:TIMISOARA - VATA
  • Nume real:Andrei
  • Telefon:0721/...,...
  • Marca ATV:CF MOTO 820 LE
  • Numar ATV:HD 14 XLX

Posted 19 July 2017 - 08:12 PM

Hai sa golim toti tobele si sa facem simfonie, sigur dupa 7 ore de mers in coloana va fi super fain sa urlam unul la altul in jurul focului. Aici nu e vb de doua zile si cateva ore de galagie,  este vb. de o saptamana. Acum inteleg si de ce se interzice incet accesul cu ATV-urile peste tot.

Marius nu se referea la voi ca individ. 

 

 

"Inceputul lunii august" .... sad.png .

Din pacate, in cazul meu weekend-urile in August sunt deja programate. As incerca sa ma alaturi pentru cateva zile in timpul saptamanii daca ar fi posibil dpvd logistic si nu v-as incurca. Pentru asta mi-ar fi de ajutor un track, fie el si draft / schitat in Google, impartit pe zile pentru a ma putea organiza logistic (unde sa ma cazez si sa las auto cu remorca si sa intru in traseu si unde sa ies din traseu si sa revin la cazare / masina). Cred ca acest lucru ar fi benefic si pentru alti doritor care nu ar putea participa pe toata durata turei.

Sergiu, sigur gasim o sloutie..... Eu as zice sa ajungi luni la pranz cel tarziu undeva in zona Arieseni si ne vom cupla acolo iar cand vrei sa pleci iti va fi mai usor sa ajungi inapoi la masina si remorca.


Edited by apriliacluj, 19 July 2017 - 08:59 PM.
mici corecturi

  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto