Jump to content



Photo

Can-Am Outlander Max Pro+ 570 T '20

Can-Am Outlander MAX PRO+ 570

  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1 Anin

Anin

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Nume real:Lazar Florin
  • Telefon:0723276299
  • Marca ATV:Can Am

Posted 19 May 2020 - 09:22 PM

Salut.

 

Cum sunt incepator m-am gandit sa apelez la ajutorul vostru legat de acest model Can-Am Outlander MAX PRO+ 570 T '20 (cel verde).

 

Am sunat la dealer sa cer mai multe informatii...., iar acesta mi-a recomandat sa merg pe modelul standard (MAX fara Pro - cel portocaliu), pt ca acest model ar fi mai mult pentru tractare remorci, dezapezit.... si ca ar fi limitat la o viteza de maxim 60km/h si ca frana de motor este altfel ....., ca ar mai avea treata L mai lenta "de aceea ii zice extra low".

 

Nu am detinut pana acum atv, dar din cate am citit limitarea de viteza se poate scoate (cu pierdere garantie...), la partea de frana de motor nu sunt eu mecanic dar nu cred ca este vreo diferenta fata de modelul standard, cat despre treapta L-Extra Low presupun ca ca acesta ofera un cuplu mai mare deci teoretic ajuta mai mult la urcari fata de modelul standard.....

 

Va rog sa-mi spuneti daca presupunerile mele sunt corecte sau orice alte pareri / informatii (poate se gaseste printre voi un detinator al acestui model sa-mi spuna o parere la "rece")

 

Multumesc

 

 

 

 

 


  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto