Jump to content



Photo

Tepe Pe Internet


  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#41 omul

omul

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 399 posts
  • Gender:Male
  • Location:Valcea (brezoi)
  • Nume real:Florin
  • Telefon:744543875
  • Marca ATV:Bakus 260
  • Numar ATV:VL 78 PIL

Posted 18 February 2010 - 09:17 PM

hmm..... teapa legalå ala cinestie ce a facut cu banii se aduna vreo 6 luni si uite asa s-a folosit de banii tai
PS cum ti-ai mai recuperat banii?
  • 0

#42 Slayer

Slayer

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj
  • Nume real:Horia
  • Telefon:0749-329095
  • Marca ATV:Polaris RZR 800 Dragon Fire
  • Numar ATV:1

Posted 18 February 2010 - 09:24 PM

Da , puteai sa intrebi pe aici despre BRAD sports .... si ai fi aflat pareri.biggrin.gif
Nu e din Cluj... e din Baisoara... am vazut ca nici nu mai are magazinul din Cluj.
Deci tipul aduce de ceva vreme toate cazaturile de prin America si le vinde pe la cine apuca. Nici un clujan serios nu isi cumpara ATV de la el, neomologat, fara grantie si fara service.
Am auzit ceva zvonuri ca de vre-o 3-4 luni e "in buda" in sensul ca i-au disparut pe drum ceva containere cu ATV-uri, adica tot ce avea omul investise in acele Atv-uri si s-au pierdut, de aia e asa "negru".
Oricum aviz amatorilor de "ponturi" de genul asta .... mai bine intrebati si dupa aia dati banii.
  • 0

#43 omul

omul

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 399 posts
  • Gender:Male
  • Location:Valcea (brezoi)
  • Nume real:Florin
  • Telefon:744543875
  • Marca ATV:Bakus 260
  • Numar ATV:VL 78 PIL

Posted 18 February 2010 - 09:30 PM

eu as fi de parerea intai sa vezi atv-ul incercat, studiat si dupaia banu jos, ca deh acum tentatiile sunt mari unde sunt preturi mici dar uite ca mai exista si ceva putred pe la mijloc, legal stai sa umbli dupa banii tai(ca va mai amintiti de caritasul de la cj tot legal a fost pana la un momentdat)
  • 0

#44 Omu cu BOMBARDIER

Omu cu BOMBARDIER

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 358 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj
  • Nume real:Bogdan Mihai
  • Telefon:iPhone
  • Marca ATV:Kawasaki Prairie 650
  • Numar ATV:fara...

Posted 18 February 2010 - 09:51 PM

Am fost si eu in aceasta situatie....
Dar la mine a intarziat cam 3 luni
Am decis in luna iuniei - 2008...sa imi iau si eu un atv. Bineinteles ca am cautat o oferta buna.
Am si gasit foarte repede la firma Brad Sports din Cluj, mai exact Muntele Baisorii.
Am sunat...am comandat un atv.
Apoi m-am intalnit cu Ionut Brad, patronul firmei si am intocmit un contrac in care spunea ca in 24 de zile imi va livra atv-ul. In contract mai spunea ca fiecare zi intarziere va costa...adica imi va da nu mai stiu cat din suma inapoi. Am considerat ca e firma serioasa, desi eu fiind din cluj nu am fost auzita de firma.
Dupa ce am terminat cu actele...(o zi) am plecat la mare...sperand ca pe cand vin ma dau cu noul atv, DAR vezi de treaba. Dupa ce au trecut cele 24 de zile l-am sunat sa vad cum stam cu livrare. Au inceput minciunile care se pare ca le spune la toata lumea. Ca are piciorul rupt...ca is blocate atv-urile in Belgia ca a pus in container ceva ce nu era declarat...ca e plecat la ski in Austria... ca nu mai stiu ce. Am avut un singur avantajul ca sunt din Cluj si am putut sa merg la el cand am vrut. Dupa 3 luni de asteptat am zis ca nu se mai poate si i-am facut o notificare....si de aici lucrurile au luat-o in directia buna. El stiind de relatiile pe care le am in Cluj a actionat si in 4 zile am avut atv-ul acasa.
Dar totusi in cele 3 luni de intarziere numai eu stiu prin ce stari am trecut si cate telefoane am dat. Probabil ca mi-a raspuns la 15 telefoane din 300...poate si mai multe.
Desi nu mi-a adus atv-ul comandat, ci mi-a oferit Bombardierul Outlander de 330...am fost ok, DAR mi-a promis ca imi va aduce si grupul fata, planetare si carda pentru ca eu comandasem un atv 4x4. Mi-a promis ca de craciun le voi avea, deoarece asa m-am inteles cu el. La craciun, din nou nu a raspuns la telefon. Pana la urma am dat de el printr-un prieten de-al lui si mi-a spus sa duc atv-ul la ei la service sa imi monteze cele mentionate mai sus. Eu am pus un surub intr-o gaura unde trebuia montat grupul, ca sa vad daca se atinge de atv-ul meu. Mi l-a tinut in service 2 saptamani, desi am zis ca in trei zile e gata. Pana la urma m-am dus dupa el. Au zis ca nu a potrivit nustiu ce si motive peste motive...minciuni peste minciuni...DIN NOU pokey.gif Cand m-am uitat la surubul pus de mine...era la locul lui...deci de atv-ul meu nu s-a atins.
Am mai lasat sa treaca umpic de timp si am zis ca nu se mai poate....l-am sunat...ciudat ca mi-a raspuns si i-am spus sa imi rezolve problema in urmatoarele 6 zile altfel il voi actiona in judecata. Daca nu gresesc, a treia zi m-a sunat si mi-a propus sa ii dau Bomba inapoi si imi va da Kawasakiul pe care il am si acum, urmand ca eu sa ii mai dau 1000 de euro. Am acceptat oferta si am incheiat orice socoteala cu aceasta "firma".

In situatia noastra a mai fost si amicul meu MIMI de aici de pe forum, care are un Kawa ca si al meu, dupa care a asteptat enorm de mult. frusty.gif
Ovidiu stie si mai in detaliu ce am patit...deoarece am vorbit foarte mult cu el la telefon...i-am mai dat un sfat...am mai discuta, DAR vad ca magarul de Ionut nu actioneaza cu nimic.
Din pacate....
Sper sa invatati din patanile noastre si sa nu colaborati cu aceasta "firma".

p.s. ar merita o batuta buna sa se invete minte....daca il mai vad pe partie la Baisoara ii rup un picior ca sa aiba motiv sa spuna ca are tibia rupta. dwarf.gif
  • 0

#45 Omu cu BOMBARDIER

Omu cu BOMBARDIER

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 358 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj
  • Nume real:Bogdan Mihai
  • Telefon:iPhone
  • Marca ATV:Kawasaki Prairie 650
  • Numar ATV:fara...

Posted 18 February 2010 - 10:00 PM

QUOTE (Slayer @ Feb 18 2010, 09:24 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Da , puteai sa intrebi pe aici despre BRAD sports .... si ai fi aflat pareri.biggrin.gif
Nu e din Cluj... e din Baisoara... am vazut ca nici nu mai are magazinul din Cluj.
Deci tipul aduce de ceva vreme toate cazaturile de prin America si le vinde pe la cine apuca. Nici un clujan serios nu isi cumpara ATV de la el, neomologat, fara grantie si fara service.
Am auzit ceva zvonuri ca de vre-o 3-4 luni e "in buda" in sensul ca i-au disparut pe drum ceva containere cu ATV-uri, adica tot ce avea omul investise in acele Atv-uri si s-au pierdut, de aia e asa "negru".
Oricum aviz amatorilor de "ponturi" de genul asta .... mai bine intrebati si dupa aia dati banii.



vreau sa spun ca si la Kawa si la Bomba am primit garantie....si de exemplu Kawa are 2000 km.... se vede pe el ca e atv ingrijit....
Eu nu stiam de forum cand am luat primul atv...ca intrebam....dar din greseli invata omul.
Si inca ceva..eu nu am fost chiar in situatia lui ovidiu...eu i-am dat numai un avans...nu toti banii...i-am dat toti banii doar cand am testat atv-ul si am zis ca e ok...il iau...
  • 0

#46 GRAMER

GRAMER

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 posts
  • Gender:Male
  • Location:ROMAN
  • Nume real:iulian
  • Telefon:0788252681
  • Marca ATV:suzuki KQ 750 AXI
  • Numar ATV:NT06YGC

Posted 19 February 2010 - 12:00 AM

@mihaibv - daca nu este teapa de ce am primit acelasi mesaj cu acelasi text pe mai multe anunturi ,suzuki, polaris,yamaha,bombardier si nu am primit pe CF,Linhai,Roar mai ales ca anunturile au avut numere de telefon si adrese de mail diferite??????Cineva interesat ar fi contactat telefonic si nu ar fi cerut scan la acte. Tu cum procedai daca ai fi fost interesat?????

Poate nu stii dar nu scula era vizata ci seria pentru a fi puansonata ulterior pe ATV-urile furate de afara si vindute la pret de nimic. Vezi ca sunt anunturi pe diferite canale cu preturi de doi lei. Crezi ca un Polaris din 2008 face numai 2000 euro?? Sau un bombardier din 2007 numai 2900 euro??? Si toate negociabile si au si acte.
  • 0

#47 cortez222

cortez222

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 posts
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI
  • Nume real:sabo marian
  • Telefon:0760286171
  • Marca ATV:can am
  • Numar ATV:galben

Posted 19 February 2010 - 12:12 AM

Am si eu ceva de spus ,anul trecut ma duc la concurs la calimanesti ,si din una dina alta nu imi mai place atv (cf)caut in stanga caut in dreapta ,ii dau tel lui petrica lui andi la toti prietenii si ce le spun FRATILOR AM GASIT ATV-URI MOCA (ca la preturile pe care le are )de unde alt undeva decat de la BRAD POWERSPORTS,vorbesc cu baiatul imi spune el cum se face cu avansul ,eram gata sa ma duc la cluj sa ii dau banii,ii mai dau un telefon si incepe sa se vaite ca nu are nu stiu ce,ca se cam intarzie un pic ,si ca intr-un final sa IMI CEARA TOTI BANII PE O BOMBA NOU NOUTA,in momentul respectiv am incheiat toate convorbirile cu el si l-am lasat sa se duca in (cuvant urat).
P.S.ION ARE PILE SI PE LA TBI LEASING UNDE ESTE MANA IN MANA CU O RESPECTIVA CE FACILITEAZA CUMPARAREA ATV-ULUI IN LEASING....
  • 0

#48 opac

opac

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 17 posts
  • Gender:Male
  • Location:Dambovita
  • Nume real:Ovidiu
  • Telefon:0723669904
  • Marca ATV:CF Moto 520S

Posted 19 February 2010 - 12:47 PM

QUOTE (Slayer @ Feb 18 2010, 09:24 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Da , puteai sa intrebi pe aici despre BRAD sports .... si ai fi aflat pareri.biggrin.gif
Nu e din Cluj... e din Baisoara... am vazut ca nici nu mai are magazinul din Cluj.
Deci tipul aduce de ceva vreme toate cazaturile de prin America si le vinde pe la cine apuca. Nici un clujan serios nu isi cumpara ATV de la el, neomologat, fara grantie si fara service.
Am auzit ceva zvonuri ca de vre-o 3-4 luni e "in buda" in sensul ca i-au disparut pe drum ceva containere cu ATV-uri, adica tot ce avea omul investise in acele Atv-uri si s-au pierdut, de aia e asa "negru".
Oricum aviz amatorilor de "ponturi" de genul asta .... mai bine intrebati si dupa aia dati banii.


Da, firma este inregistrata la Baisoara.
Am inteles ca si-ar fi mutat sediul undeva la margine, tot in Cluj Napoca.
Atv-ul pe care il comandasem era nou ... banuiesc ca nu putea sa-l repare/vopseasca si sa arate ca nou.


@omul .. Nu mi-am recuperat banii, i-am facut plingere penala si o sa-l dau in judecata, ca alta solutie nu am.
  • 0

#49 omul

omul

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 399 posts
  • Gender:Male
  • Location:Valcea (brezoi)
  • Nume real:Florin
  • Telefon:744543875
  • Marca ATV:Bakus 260
  • Numar ATV:VL 78 PIL

Posted 19 February 2010 - 09:19 PM

QUOTE (opac @ Feb 19 2010, 12:47 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Da, firma este inregistrata la Baisoara.
Am inteles ca si-ar fi mutat sediul undeva la margine, tot in Cluj Napoca.
Atv-ul pe care il comandasem era nou ... banuiesc ca nu putea sa-l repare/vopseasca si sa arate ca nou.


@omul .. Nu mi-am recuperat banii, i-am facut plingere penala si o sa-l dau in judecata, ca alta solutie nu am.

pai da..... acum stai sa te judeci pe banii tai....ala trebuie sa plateasca penalitati si bagat naspa ca sa se invete minte thumbdown.gif
  • 0

#50 Omu cu BOMBARDIER

Omu cu BOMBARDIER

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 358 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj
  • Nume real:Bogdan Mihai
  • Telefon:iPhone
  • Marca ATV:Kawasaki Prairie 650
  • Numar ATV:fara...

Posted 19 February 2010 - 09:26 PM

ar trebui sa ii ceri si pielea....chiar si capul... hysterical.gif
greseala lui ovidiu a fost ca i-a dat toti banii....eu i-am dat numai un avans mic...si cand i-am spus ce am de gand sa fac m-a si rezolvat....
sper sa rezolvi cat mai repede ovidiu....
  • 0

#51 opac

opac

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 17 posts
  • Gender:Male
  • Location:Dambovita
  • Nume real:Ovidiu
  • Telefon:0723669904
  • Marca ATV:CF Moto 520S

Posted 21 February 2010 - 06:32 PM

QUOTE (Omu cu BOMBARDIER @ Feb 19 2010, 09:26 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ar trebui sa ii ceri si pielea....chiar si capul... hysterical.gif
greseala lui ovidiu a fost ca i-a dat toti banii....eu i-am dat numai un avans mic...si cand i-am spus ce am de gand sa fac m-a si rezolvat....
sper sa rezolvi cat mai repede ovidiu....


chiar asa o sa si fac smile.gif
Multumesc mult Bogdan, ptr tot sprijinul.
  • 0

#52 Omu cu BOMBARDIER

Omu cu BOMBARDIER

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 358 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj
  • Nume real:Bogdan Mihai
  • Telefon:iPhone
  • Marca ATV:Kawasaki Prairie 650
  • Numar ATV:fara...

Posted 21 February 2010 - 11:17 PM

QUOTE (opac @ Feb 21 2010, 06:32 PM) <{POST_SNAPBACK}>
chiar asa o sa si fac smile.gif
Multumesc mult Bogdan, ptr tot sprijinul.


N-ai pentru ce...oricand poti sa dai un telefon...daca crezi ca te pot ajuta cu ceva.
  • 0

#53 omul

omul

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 399 posts
  • Gender:Male
  • Location:Valcea (brezoi)
  • Nume real:Florin
  • Telefon:744543875
  • Marca ATV:Bakus 260
  • Numar ATV:VL 78 PIL

Posted 22 February 2010 - 01:35 AM

foarte bine baieti.... oamenii cinstiti trebuie sa ne ajutam, mai ales ca suntem o comunitate de atv-isti, thumbup.gif trebuie inlaturati jmecherii si excrocii dwarf.gif
  • 0

#54 cortez222

cortez222

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 posts
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI
  • Nume real:sabo marian
  • Telefon:0760286171
  • Marca ATV:can am
  • Numar ATV:galben

Posted 25 February 2010 - 09:37 PM

QUOTE (omul @ Feb 21 2010, 11:35 PM) <{POST_SNAPBACK}>
foarte bine baieti.... oamenii cinstiti trebuie sa ne ajutam, mai ales ca suntem o comunitate de atv-isti, thumbup.gif trebuie inlaturati jmecherii si excrocii dwarf.gif

unde esti tu tepes doamne ,sa ii infigi un pic....
  • 0

#55 Mardeiasu

Mardeiasu

    ATV-ist convins

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pitesti
  • Interests:am evoluat
  • Nume real:mazilu petrut
  • Telefon:0766732945
  • Marca ATV:SUZUKI KINGQUAD 700
  • Numar ATV:AG ..........

Posted 25 February 2010 - 10:08 PM

eu mai plateam odata banii aia unui rachet, pentru a-l vedea pamant de flori. Sa ma bata tanti Nuti daca nu il calcam cu masina.
  • 0

#56 opac

opac

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 17 posts
  • Gender:Male
  • Location:Dambovita
  • Nume real:Ovidiu
  • Telefon:0723669904
  • Marca ATV:CF Moto 520S

Posted 26 February 2010 - 02:54 PM

QUOTE (mardeiasu 1 @ Feb 25 2010, 10:08 PM) <{POST_SNAPBACK}>
eu mai plateam odata banii aia unui rachet, pentru a-l vedea pamant de flori. Sa ma bata tanti Nuti daca nu il calcam cu masina.


Prima etapa, desi este costisitoare ca timp si bani, este sa incercam legal sa ne recuperam banii (suntem mai multi).
Nu am mai mers cu un atv de 7 luni, simt ca nebunesc, nu-mi gasesc locul .... mai ales cand stiu ca prietenii mei se strang saptamanal .... parca as fi un copil tinut in casa fortat de parinti, si ceilallti bat mingea afara smile.gif)))
A doua etapa ... mi-ai dat idei smile.gif)))

sper sa nu am nevoie de un plan B smile.gif

Edited by opac, 26 February 2010 - 02:55 PM.

  • 0

#57 oakyz

oakyz

    ATV-ist convins

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 677 posts
  • Gender:Male
  • Location:Targoviste
  • Nume real:Laurentiu
  • Telefon:0
  • Marca ATV:Linhai 4x4 Aniversar
  • Numar ATV:DB-20-AKY

Posted 26 February 2010 - 11:12 PM

Sper sa nu va suparati pe mine ... dar pe o parte o MERITATI. Stiu cum e cand vrei sa iti iei un ATV si iti ard talpile ... dar ... NU te duci la prima firma care o gasesti si platesti AVANS, sau suma integrala (fara suparare dar nu dai banii inainte ca la ta**e).

Acum, ce as face eu .... pe cale juridica pot sa va lungeasca ani de zile... dar in functie de posibilitatile fiecaruia ... ii cautam personal si faceam in asa fel incat a 2 zii sa se prezinte cu ATV`ul pe care am dat avansul sau sa apara cu banii + penalizari pentru nervii cauzati.
  • 0

#58 catalin_ro23

catalin_ro23

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 4 posts
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI
  • Nume real:Catalin
  • Telefon:0726935926
  • Marca ATV:KYMCO MXU 150

Posted 21 May 2010 - 03:25 PM

QUOTE (Atv R!der BBoyyy Tamash @ Jan 28 2010, 11:36 PM) <{POST_SNAPBACK}>
[b]
Ok:)
=))
io aici am incheiat subiectul:)) daca mai vreti va dau mail ul:)
Atat:)



]SALUTAREEEE!

Eu mi-am cumparat ATV-ul tot la licitatie in Austria si dupa ce l-am castigat in maxim o saptamana am mers in AUSTRIA si l-am ridicat personal de acolo cu masina unui prieten. Ce sa zic, eu am facut afacere f. buna, am iesit ieftin si in plus am ramas si cu plimbarea pe la Salsburg. Bine, dar am cam 5 ani de experiente in licitatii prin afara gen EBAY, ALLEGRO.PL, OTOMOTO.PL si alte multe site-uri...... Sfatul meu este ca daca chiar licitati la un ATV pe net, este f. important ca licitatia sa fie pe un site de incredere si verificat, omul care il vinde sa aibe calificative multe pozitive, sa cititi cu atentie descrierea vehiculului si eventual sa intrebati daca are si alte defecte ascunse, si cel mai important sa nu dati banii inainte. Atentie la costul transportului!!!!! Eu cumpar in prezent si piese de ATV-uri de pe net mai ieftine decat in ROMANIA, pt ca sincer sa fiu in Romania sunt pretri exagerate la piese. Am dat pe o bucata de plastic mica de la computerul de bord 200 lei si ea valora cam maxim 70 lei in afara!
  • 0

#59 laurentiu x6

laurentiu x6

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 358 posts
  • Gender:Male
  • Location:Galati
  • Nume real:laurentiu
  • Telefon:0742xxx
  • Marca ATV:cf moto x6
  • Numar ATV:eat my dust!!!

Posted 25 February 2011 - 07:40 PM

eu mi-am achizitionat un cf moto x6 de la atvrom( nu stiu daca se considera reclama, daca da rog un moderator sa stearga numele firmei), l-am vazut pe net, am sunat si mi-au spus ce acte imi trebuie(am uitat sa precizez ca l-am luat in rate fare dobanda si alte magarii ascunse), am trimis actele prin fax si dupa 2 zile mi-au zis sa ma duc la bucuresti cu 60 % avans sa semnez contractul. Am ceruc o copie a contractului inainte de a merge la bucuresti si l-am dat unui prieten avocat sa zica daca e ok. totul a fost in regula asa ca am semnat contractul in care scria ca in 15 zile lucratoare vine atv-ul. In doar 14 zile( cu tot cu weekend) m-am dus si l-am luat de la ei. aveau si transport dar era mai convenabil sa mi-l iau iau. Restul de bani(2400 euro)ii platesc in 12 rate f dobanda, ceea ce cred ca e chiar ok.
  • 0

#60 sorinok

sorinok

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,529 posts
  • Gender:Male
  • Location:sibiu
  • Nume real:Sorin
  • Telefon:0749.........
  • Marca ATV:de la prieteni

Posted 26 February 2011 - 04:39 PM

Cred ca ar fi bine sa postez si eu aici ceva legat tot de tepele pe net. Uitati ce am primit de la un posibil vanzator de bikeshoap:

Buna ziua,
Numele meu este xulescu( am sters numele lui).Scuze pentru raspunsul intarziat.

Lucrez aproape toata ziua si nu pot primi telefoane in incinta unde lucrez.

Pretul final este 2400 Euro. ATV-ul este in Grecia.
Deoarece afacerea de care ma pucasem nu a mai mers,a trebuit sa plec din tara si sa ma angajez.Acum lucrez la o companie din Grecia si pe langa munca mai cumpar si vand Atv-uri .

Atv-ul este castigat la licitatie printr-o firma a unui prieten de aici.Atv-ul este neinmatriculat dar se inmatriculeaza fara probleme in Romania.Mi se pare ca nu este nici o taxa de inmatriculare la motoare.Toate documentele sunt in regula.Atv-ul este perfect,nu a fost lovit niciodata.

Deoarece eu lucrez si nu pot pleca,voi trimite ATV-ul cu o companie de transport masini si motoare in toata Europa(Cartransport).
Cu aceasta companie,dumneavoastra puteti proba Atv-ul inainte de a-l cumpara..
VOI FACE O PROCURA PE NUMELE UNUI AGENT DE LA ACEASTA COMPANIE IAR EL SE VA OCUPA DE TOATE ACTELE(CU DREPT DE SEMNATURA).

Impreuna cu acest agent puteti merge la un mecanic si sa il bagati pe un tester ca sa vedeti km reali si starea Atv-ului.Se accepta orice test.
Cum se face:
Dupa ce imi dati numele si adresa dumneavoastra eu duc Atv-ul la companie.Compania verifica toate actele inainte de a face contractul pentru a vedea daca totul este in regula.
Dupa aceasta verificare si daca nu exista nici o problema compania ia legatura cu dumneavoastra,apoi se face transportul.
Daca Atv-ul nu o sa va placa,compania imi va returna Atv-ul,urmand ca eu sa platesc si acest transport pentru returnare.

De accea va rog sa va ganditi bine inainte.Atv-ul este asa cum va spun si nu am nimic de ascuns.
Daca sunteti interesat,va rog sa completati si sa imi trimiteti urmatoarele date pentru ca eu sa iau legatura cu compania:
Nume :
Prenume :
Adresa :
Oras si Judet :
Numar telefon :
Imediat ce am aceste date eu voi merge la companie si voi lasa Atv-ul in custodia lor.Apoi ei va vor contacta cu mai multe detalii.
Transportul este inclus in pret.

Ce parere aveti si voi? biggrin.gif
Atentie aveti grija!!!!

Edited by sorinok, 26 February 2011 - 04:42 PM.

  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto