Salt la continut



Fotografie

Keeway


  • Topic inchis Acest topic e inchis
4 replies to this topic

#1 Darius

Darius

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:
  • Nume real:S.D
  • Telefon:72
  • Marca ATV:Nici eu nu mai stiu ce o sa imi iau... tare greu e cand ai de unde alege...

Postat 30 iunie 2007 - 02:33

Buna ziua... in permanenta mea cautare de quaduri l-am gasit si pe acesta... motor de 250... la 2800 de euro.
Am facut si un drive-test cu el si mi-a placut cum merge, am impresia ca pleaca ceva mai bine ca si Linhaiul. Ce puteti sa imi spuneti de fiabilitate in schimb.
Dealerul spunea ca sunt bune... dar ce putea altceva sa spuna? biggrin.gif
Va multumesc.
  • 0

#2 bogdan1323

bogdan1323

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 417 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Nume real:bogdan1323
  • Telefon:724378804
  • Marca ATV:suzuki-kingquad
  • Numar ATV:provizoriu

Postat 30 iunie 2007 - 04:45

QUOTE (Darius @ Jun 30 2007, 03:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Buna ziua... in permanenta mea cautare de quaduri l-am gasit si pe acesta... motor de 250... la 2800 de euro.
Am facut si un drive-test cu el si mi-a placut cum merge, am impresia ca pleaca ceva mai bine ca si Linhaiul. Ce puteti sa imi spuneti de fiabilitate in schimb.
Dealerul spunea ca sunt bune... dar ce putea altceva sa spuna? biggrin.gif
Va multumesc.

crazy.gif ?????
  • 0

#3 Darius

Darius

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:
  • Nume real:S.D
  • Telefon:72
  • Marca ATV:Nici eu nu mai stiu ce o sa imi iau... tare greu e cand ai de unde alege...

Postat 30 iunie 2007 - 06:50

wink.gif Adica nu sunt bune? Ca nu inteleg din semn tongue.gif
Ma gandeam ca sunt ca si Linhai... chinezesti, dar mai de calitate smile.gif
Mie mi-a placut mult aspectul.... si ma uitam pe forumuri... pe unul din acestea spunea cineva care are o motocicleta Keeway si in 2 ani nu a schimbat nimic in afara de bec si siguranta parca.
Speram sa fie bune... inca mai astept un raspuns competent... smile.gif
  • 0

#4 bilascu5

bilascu5

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 97 Postari:
  • Location:Baia Mare
  • Interests:ATV
  • Nume real:szekely
  • Telefon:744693607
  • Marca ATV:LINHAI 260
  • Numar ATV:MM 06 GDV

Postat 30 iunie 2007 - 10:59

am cautat... e frumusel, dar parca seamana mai mult a quad, arata bine mai mult pe asfalt, mai ales ca are racire pe aer.
Avantajul la linhai sint piesele de schimb si faptul ca este o scula incercata, dar tu hotarasti.
  • 0

#5 Darius

Darius

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:
  • Nume real:S.D
  • Telefon:72
  • Marca ATV:Nici eu nu mai stiu ce o sa imi iau... tare greu e cand ai de unde alege...

Postat 01 iulie 2007 - 08:31

Da, ai mare dreptate, pentru asta ma gandeam si eu la Linhai pana acum, dar ai dreptate si cu faptul ca varianta pe care am gasit-o eu este quad... si arata bine pe sosea. Pe mine nu ma deranjeaza foarte mult deoarece o sa merg destul de mult si pe macadam, sosea, etc.
Mai astept pareri de la voi si o sa ma mai gandesc si eu, merci pt raspuns... in sfarsit ceva mai argumentat.
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto