Jump to content



Photo

Contact Cheie


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 MIcutzu

MIcutzu

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 69 posts
  • Gender:Male
  • Location:Constanta
  • Nume real:Ciprian
  • Telefon:Nokia
  • Marca ATV:Super Chaina 250cc

Posted 15 August 2007 - 08:36 AM

salut baieti, am avut aseara neplacuta intamplare sa mi se strice contactu la jucarie .....e un made in chaina 250cm ...seamana f mult si la specificatii si la cum arata cu cel de pe lineamotor , intrebarea mea este.....unde pot gasi prin constanta? daca sunt ceva constanteni in zona si daca aveti idee cam la ce pret, daca sunt universale si se potrivesc ....nu am nici cea mai mica idee...momentan sunt fericit pt k am un tata kre ii place sa isi bage nasu` peste tot si a reusit sa il faca temporar.....dar nu ma incanta gandu sa raman cu el pe undeva .....pls help
  • 0

#2 Slayer

Slayer

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj
  • Nume real:Horia
  • Telefon:0749-329095
  • Marca ATV:Polaris RZR 800 Dragon Fire
  • Numar ATV:1

Posted 15 August 2007 - 01:15 PM

QUOTE (MIcutzu @ Aug 15 2007, 09:36 AM) <{POST_SNAPBACK}>
salut baieti, am avut aseara neplacuta intamplare sa mi se strice contactu la jucarie .....e un made in chaina 250cm ...seamana f mult si la specificatii si la cum arata cu cel de pe lineamotor , intrebarea mea este.....unde pot gasi prin constanta? daca sunt ceva constanteni in zona si daca aveti idee cam la ce pret, daca sunt universale si se potrivesc ....nu am nici cea mai mica idee...momentan sunt fericit pt k am un tata kre ii place sa isi bage nasu` peste tot si a reusit sa il faca temporar.....dar nu ma incanta gandu sa raman cu el pe undeva .....pls help

pune si tu o poza cu atv-ul.... macar .... am niste idei... dar la cluj. smile.gif
  • 0

#3 MIcutzu

MIcutzu

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 69 posts
  • Gender:Male
  • Location:Constanta
  • Nume real:Ciprian
  • Telefon:Nokia
  • Marca ATV:Super Chaina 250cc

Posted 16 August 2007 - 08:53 AM

QUOTE (Slayer @ Aug 15 2007, 02:15 PM) <{POST_SNAPBACK}>
pune si tu o poza cu atv-ul.... macar .... am niste idei... dar la cluj. smile.gif

este poza in "Atv-ul meu"
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto