Jump to content



Photo

Achizitie Atv Incepator


  • This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

#21 vic09092000

vic09092000

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti & Valea Prahovei
  • Nume real:Octavian
  • Telefon:0724
  • Marca ATV:CF Moto X6

Posted 01 November 2013 - 04:58 PM

Cu 1000 de euro iti poti lua de la Buzau linistit o paraitoare.

a se citi "ascuţitoare"


  • 0

#22 dany2666

dany2666

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 131 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti/buzau
  • Nume real:mihai daniel
  • Telefon:722266945
  • Marca ATV:bashan 200s-7/ bakus/Yamaha Grizzly 700FI SE

Posted 01 November 2013 - 05:55 PM

icon_share.png iusau inteleg perfect ce zici

 

eu nu vreau sa jignesc pe nimeni dar la 1000 euro mi se parea un pret prea mare pt un atv pt ca vedeam pe site-uri si anunturi atv-uri de 400-600 euro

 

de aceea m-am mirat cand voi scriati ca ,cu 1000 euro nu poti sa iti cumperi un atv

 

am vazut cateva poze de atv de 400-600 euro si am vazut ca suruburile care tin carcasa atv-ului sunt cele mai proaste

 

eu ca sa nu cumpar un scuter de 1500-2000 lei ma gandeam sa imi cumpar un atv de 500 euro 125 cc pt drumuri de 2-3 km linistite , pe drum de tara si pe sosea

 

pt ca voi stiti ,mai bine se merita sa imi iai un atv de la buzau pt asa ceva si il pot conduce pe drumuri publice cu permis B

 

va multumesc si nu va mai incurc aici cu intrebari si pareri

 

Salutare nu te supara pe uni dintre colegi dar un ATV este mult mai scump decat o masina  si de intretinut decat o masina este un hobby pt niste copii mai mari ,dupa cum parca ti am mai spus incerca urmatorele marci linhai si bakus sunt 2 dintre cele mai bune din cele mai ieftine.


  • 0

#23 simplu_dan

simplu_dan

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 32 posts
  • Nume real:nicolae daniel
  • Telefon:0786668888
  • Marca ATV:yamaha

Posted 03 November 2013 - 10:05 AM

nu incerci sa jignesti pe nimeni,incerci sa ne jignesti inteligenta si sa ne imbolnavesti cu imposibilitatea ta de a face diferenta intre un atv si o chestie pe 4 roti care e facuta pentru cei ce vor un atv dar nu si permit ori nu au dare de mana si prefera sa se minta ca lucrurile vor merge si cu bani putini

nu stiu cat crezi tu ca ma pricep la acest fenomen,tot ceea ce vreau sa ti spun este ca am detinut in jur de 30 de atv uri ,in ultimii zece ani

vreau sa ti spun o ghicitoare la care vreau sa ti raspunzi tu:

de ce o chestie din aia de vrei tu costa cat 50% dintr o planetara de atv adevarat ?????? (pret de nou la fabricant)


  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto