Jump to content



Photo

Cumpar Can-Am Outlander / Renegade 650+


  • This topic is locked This topic is locked
29 replies to this topic

#21 axesnet

axesnet

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • Gender:Male
  • Location:Oradea
  • Nume real:Zoran
  • Telefon:0
  • Marca ATV:Can-Am Outlander 800 XT

Posted 20 December 2013 - 01:14 PM

 

Pai mai baieti, nu erati voi prieteni si va vindeati atv-urile in acelasi timp ?!

Comunicarea bat-o vina ....

 

Acuma Zoran, ma astept sa il ajuti pe Cristi sa isi gaseasca si el un CanAm ca sa reluati distractia.

 

Asa este ai dreptate.

@ Cristi, tu vrei Outlander sau Renegade?

Daca e ok si renegade-ul atunci pot sa recomand cel de pe mercador linkul gasesti mai sus.

Am primit de la vanzator o gramada de poze despre renegade si se pare un utilaj bun.

Prin telefon am negociat pana la 5500 care eu zic este un pret bun pentru un Renegade X.


  • 0

#22 Cristyy

Cristyy

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 123 posts
  • Gender:Male
  • Location:Hunedoara
  • Nume real:Bogdan Cristian
  • Telefon:Samsung
  • Marca ATV:Arctic Cat Thundercat 1000 (in trecut, Arctic Cat 400)

Posted 20 December 2013 - 01:32 PM

Am vorbit si eu cu el, la fel, ultimul pret 5500 e

DAR, atv-ul are numere si talon de Spania, iar in acte am inteles ca nu este el trecut ca proprietar. A zis ca atv-ul este al unui prieten de-al sau care sta in Spania, dar ca imi poate face legatura cu el ca sa facem actele. I-am propus sa merg cu el la RAR, sa ii platesc toate taxele si sa obtina Cartea de Identitate, si daca obtine cartea il cumpar, dar a refuzat categoric. In cazul asta, i-am urat spor la vanzare. Nu vreau sa ma incurc cu contracte facute la telefon dupaia sa ma trezesc cu banii dati si cu atv-ul blocat la RAR. Este la fel de posibil ca totul sa fie in regula si sa nu am nicio problema cu atv-ul sau cu actele, dar nu vreau sa risc.


  • 0

#23 axesnet

axesnet

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • Gender:Male
  • Location:Oradea
  • Nume real:Zoran
  • Telefon:0
  • Marca ATV:Can-Am Outlander 800 XT

Posted 20 December 2013 - 01:51 PM

Am vorbit si eu cu el, la fel, ultimul pret 5500 e

DAR, atv-ul are numere si talon de Spania, iar in acte am inteles ca nu este el trecut ca proprietar. A zis ca atv-ul este al unui prieten de-al sau care sta in Spania, dar ca imi poate face legatura cu el ca sa facem actele. I-am propus sa merg cu el la RAR, sa ii platesc toate taxele si sa obtina Cartea de Identitate, si daca obtine cartea il cumpar, dar a refuzat categoric. In cazul asta, i-am urat spor la vanzare. Nu vreau sa ma incurc cu contracte facute la telefon dupaia sa ma trezesc cu banii dati si cu atv-ul blocat la RAR. Este la fel de posibil ca totul sa fie in regula si sa nu am nicio problema cu atv-ul sau cu actele, dar nu vreau sa risc.

 

eu am primit de la el prin mail documentele cu care vroiam sa maduc la RAR.

Dar in acest caz in care el a refuzat prezentarea atv-ului la RAR cam miroasa un pic.

Pana la ce bani vrei sa ei atv?

este unu la Oradea 800 MAX XT din 2010 la 7000 de euro.

Am dat numarul proprietarului la un coleg tot de pe forum nu stiu el ce s-a negociat dar poate inca e de vanzare.

Te intereseaza?


  • 0

#24 Cristyy

Cristyy

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 123 posts
  • Gender:Male
  • Location:Hunedoara
  • Nume real:Bogdan Cristian
  • Telefon:Samsung
  • Marca ATV:Arctic Cat Thundercat 1000 (in trecut, Arctic Cat 400)

Posted 20 December 2013 - 02:02 PM

Bugetul meu este de aprox. 5000 e, daca pretul este mai mare poate reusesc cumva sa ma imprumut si mai negociez putin cu vanzatorul ca sa ajungem la o intelegere, dar 7000 este mult peste bugetul meu.

 

Daca este vorba de Florinel de la Oradea ( 0745.55.25.95 ), este vorba despre aceeasi persoana care vinde si AC-ul de 1000, si nu prea am incredere incat sa fac afaceri cu el.


  • 0

#25 axesnet

axesnet

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • Gender:Male
  • Location:Oradea
  • Nume real:Zoran
  • Telefon:0
  • Marca ATV:Can-Am Outlander 800 XT

Posted 20 December 2013 - 03:25 PM

Bugetul meu este de aprox. 5000 e, daca pretul este mai mare poate reusesc cumva sa ma imprumut si mai negociez putin cu vanzatorul ca sa ajungem la o intelegere, dar 7000 este mult peste bugetul meu.

 

Daca este vorba de Florinel de la Oradea ( 0745.55.25.95 ), este vorba despre aceeasi persoana care vinde si AC-ul de 1000, si nu prea am incredere incat sa fac afaceri cu el.

 

Uite eu cu chin cu vai am reusit sa necgociez 200 de euro deci am luat la 5400 euro

NU, nu este vorba despre el, el acuma are un renegade 800 care am vazut si eu pe un site din polonia si el a cumparat, am vazut atv-ul cam merita vreo 4000 de euro dar numai de aia ca este dotat altfel e cam dezamagitor.


  • 0

#26 axesnet

axesnet

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • Gender:Male
  • Location:Oradea
  • Nume real:Zoran
  • Telefon:0
  • Marca ATV:Can-Am Outlander 800 XT

Posted 25 December 2013 - 11:13 PM

 

Uite eu cu chin cu vai am reusit sa necgociez 200 de euro deci am luat la 5400 euro

NU, nu este vorba despre el, el acuma are un renegade 800 care am vazut si eu pe un site din polonia si el a cumparat, am vazut atv-ul cam merita vreo 4000 de euro dar numai de aia ca este dotat altfel e cam dezamagitor.

 

Cristyy, ai gasit atv?

acuma vad cateva bucati pe mercador pt bugetul tau.


  • 0

#27 Cristyy

Cristyy

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 123 posts
  • Gender:Male
  • Location:Hunedoara
  • Nume real:Bogdan Cristian
  • Telefon:Samsung
  • Marca ATV:Arctic Cat Thundercat 1000 (in trecut, Arctic Cat 400)

Posted 26 December 2013 - 11:02 AM

Nu, inca nu am gasit, tot caut. 


  • 0

#28 axesnet

axesnet

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • Gender:Male
  • Location:Oradea
  • Nume real:Zoran
  • Telefon:0
  • Marca ATV:Can-Am Outlander 800 XT

Posted 26 December 2013 - 11:43 AM

Nu, inca nu am gasit, tot caut. 

 

cu asta ai vorbit?

http://mercador.ro/o...html#2e113ab8fd

sau nu-ti place?


  • 0

#29 Cristyy

Cristyy

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 123 posts
  • Gender:Male
  • Location:Hunedoara
  • Nume real:Bogdan Cristian
  • Telefon:Samsung
  • Marca ATV:Arctic Cat Thundercat 1000 (in trecut, Arctic Cat 400)

Posted 26 December 2013 - 02:14 PM

Am vorbit, dar zicea ca a postat anuntul pt un prieten de-al sau. Si acel prieten e foarte probabil sa fie Cosmin de la Brasov (daca te uiti ce anunturi mai are postate). Am citit pe forum cateva pareri nu tocmai bune despre el, si m-as feri sa fac afaceri cu el.


  • 0

#30 axesnet

axesnet

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • Gender:Male
  • Location:Oradea
  • Nume real:Zoran
  • Telefon:0
  • Marca ATV:Can-Am Outlander 800 XT

Posted 20 January 2014 - 12:39 PM

Rog un moderator sa inchide topicul.

Revin cu poze in sectiune  de prezentare atv.

Mersi.


  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto