Jump to content



Photo

Bombardier Xt 400


  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1 bcom

bcom

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 6 posts
  • Gender:Male
  • Location:Constanta
  • Nume real:Coman Bogdan
  • Telefon:743334203
  • Marca ATV:BRP Outlander 400 XT
  • Numar ATV:CT-07-XJB

Posted 25 December 2007 - 01:39 AM

Bombardier XT 400

-il am de vreo 6 luni am vreo 3.000km a mers bine ... multzumit pe ce am dat banii

sarbatori fericite si la cat mai multzi atv -isti

Attached Files


  • 0

#2 Marian_v8

Marian_v8

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 141 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Marian
  • Telefon:Nokia
  • Marca ATV:NONE
  • Numar ATV:B

Posted 25 December 2007 - 11:59 AM

SA L STAPANESTI SANATOS !!! smile.gif ....XT -UL nu venea si cu jante de aluminium ???
  • 0

#3 bcom

bcom

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 6 posts
  • Gender:Male
  • Location:Constanta
  • Nume real:Coman Bogdan
  • Telefon:743334203
  • Marca ATV:BRP Outlander 400 XT
  • Numar ATV:CT-07-XJB

Posted 25 December 2007 - 12:21 PM

QUOTE (Marian_v8 @ Dec 25 2007, 11:59 AM) <{POST_SNAPBACK}>
SA L STAPANESTI SANATOS !!! smile.gif ....XT -UL nu venea si cu jante de aluminium ???



ppfff sincer nu ma intereseaza se invarte bine si astea le am agatzat deja de 2 3 ori fitze in noroi si in padure nu imi trenbui hysterical.gif

la modele mai mari nu la 400 vin cu jante cel putzin asa m-au pacalit sincer . thumbdown.gif
  • 0

#4 Norbee

Norbee

    ATV-ist convins

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 570 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tg-Mures
  • Nume real:Trandafir Norbert
  • Telefon:742036608
  • Marca ATV:brp 400xt

Posted 25 December 2007 - 04:23 PM

aveau inca 4 bucati in tara din modelul vechi...adica fara genti , si nu stiu inca ce...si pana nu le vind nu aduc alta (reteaua euronautica) asa mi sa zis mie canam cumparat al meu ..tot cam vro acu 6-7 luni...si eu sunt super multumit de ea...sal stapanesti sanatos si fara incidente;)
  • 0

#5 divizia

divizia

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:bobi
  • Telefon:0731.453.812
  • Marca ATV:Linhai 300 4x4
  • Numar ATV:B-66-WFE

Posted 25 December 2007 - 06:47 PM

QUOTE (bcom @ Dec 25 2007, 12:21 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ppfff sincer nu ma intereseaza se invarte bine si astea le am agatzat deja de 2 3 ori fitze in noroi si in padure nu imi trenbui hysterical.gif

la modele mai mari nu la 400 vin cu jante cel putzin asa m-au pacalit sincer . thumbdown.gif



Cat a costat jucaria?
  • 0

#6 bcom

bcom

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 6 posts
  • Gender:Male
  • Location:Constanta
  • Nume real:Coman Bogdan
  • Telefon:743334203
  • Marca ATV:BRP Outlander 400 XT
  • Numar ATV:CT-07-XJB

Posted 25 December 2007 - 07:22 PM

QUOTE (divizia @ Dec 25 2007, 06:47 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Cat a costat jucaria?



9600 euro daca incepi cu mai bine imi luam nustiu ce iti spum de pe acuma nu mi au placut si nu mi au inspirat credibilitate la astia le am trimis bani cu ordin de plata martzi, miercuri dupa a miaza a sosit cu nr rosii m am plimbat fara nici o problema nu m am carat cu el la rar nu ma durut capul sincer scurt si la obiect ... si pe curand cred cred ca imi cumpar un renegade restul vindeau pielea ursului din padure si ateliere improvizate astia nu isi vad capul de treaba la cate ski jeturi bombardier la inchiriat sunt pe aici pe litoral de aproape 15 ani de zile

Edited by bcom, 25 December 2007 - 07:27 PM.

  • 0

#7 bcom

bcom

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 6 posts
  • Gender:Male
  • Location:Constanta
  • Nume real:Coman Bogdan
  • Telefon:743334203
  • Marca ATV:BRP Outlander 400 XT
  • Numar ATV:CT-07-XJB

Posted 25 December 2007 - 07:41 PM

mersi frumos pt urari si bine inteles sa aveti si voi parte de ele si la cat mai multe smile.gif atv -uri
  • 0

#8 natural9060

natural9060

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 31 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Interests:atv atv atv
  • Nume real:Muller Dragos Adrian
  • Telefon:0768107070
  • Marca ATV:kawa brute force 750i 2v
  • Numar ATV:b-32-yes

Posted 31 December 2007 - 02:30 PM

QUOTE (bcom @ Dec 24 2007, 11:39 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Bombardier XT 400

-il am de vreo 6 luni am vreo 3.000km a mers bine ... multzumit pe ce am dat banii

sarbatori fericite si la cat mai multzi atv -isti

sal. si eu urmeaza sa-mi iau un 800 max. vreau max deoarece nu am cunostinte cu atv-uri ca sa mergem mai multi si asa ca am optat spre max pt a putea merge doua persoane in plimbari de o zi si poate chiar mai mult. ce as dori sa te intreb. cum se misca 400, inca nu l-am probat. am mers numai cu 800 . sal si sa-ti mearga 20 ani.
  • 0

#9 Norbee

Norbee

    ATV-ist convins

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 570 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tg-Mures
  • Nume real:Trandafir Norbert
  • Telefon:742036608
  • Marca ATV:brp 400xt

Posted 31 December 2007 - 07:45 PM

Eu zic ca se misca super bine!!!eu cel putin sunt super multumit de ea...doar ca cel max e muuuuult mai stabil!!!dar sincer imi place mai mult cel scurt...mai ales in padure.
  • 0

#10 bcom

bcom

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 6 posts
  • Gender:Male
  • Location:Constanta
  • Nume real:Coman Bogdan
  • Telefon:743334203
  • Marca ATV:BRP Outlander 400 XT
  • Numar ATV:CT-07-XJB

Posted 01 January 2008 - 06:36 PM

QUOTE (natural9060 @ Dec 31 2007, 02:30 PM) <{POST_SNAPBACK}>
sal. si eu urmeaza sa-mi iau un 800 max. vreau max deoarece nu am cunostinte cu atv-uri ca sa mergem mai multi si asa ca am optat spre max pt a putea merge doua persoane in plimbari de o zi si poate chiar mai mult. ce as dori sa te intreb. cum se misca 400, inca nu l-am probat. am mers numai cu 800 . sal si sa-ti mearga 20 ani.





- mai sincer am mers cu amandoua de 400 si la viteza nu se simte nimic totul e la fel mai putzin cand mergi prin padure dar nu iti imagina ca e diferantza ca intre un camion si o masina mica in rest varianta max adica aia mare e mult mai bun la coborat si urcat obstacole mari asa mi au zis cativa amici si am si observat ... am mai condus polaris de 500 varianta mai mare nustiu cum sn exact si cele 60-80 kg in plus se simt tot timpul adica fac diferentza intre a trece sau nu trece de un obstacol

- nu m am dat cu 800 si cu renegade deloc pt nu o sa mai placa al meu !!! ( renegade era de de inkiriat in venus asta vara ) foarte mult nu mai stau cu asta si o sa trec la ceva mai mare

- o recomandare iatzi xt caucurile , barile , aparatorile de maini si troliul daca le iei dupa chiar daca zici ca nu le vrei in pima faza ...cred ca iesi dublu

- cauciucuriele de xt dca vrei sa mergi mult pe strada dupa viteza de 70-75 sunt groaznice dar in off road mergi doar cu spatele si nu ramai uitate in pozele alea ca prin noroiul ala treceam doar cu traciune spate

- mai atat am avut sa iti recomand tot ce am scris au fost kestii care le am facut si nu auzite sau reclama la ceva

- Si sa-ti mearga 25 de ani partytime.gif
  • 0

#11 shoa

shoa

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 67 posts
  • Nume real:mihai
  • Telefon:727204966
  • Marca ATV:cam-am
  • Numar ATV:ct 80 rxp

Posted 14 January 2008 - 07:56 PM

QUOTE (bcom @ Jan 1 2008, 06:36 PM) <{POST_SNAPBACK}>
- mai sincer am mers cu amandoua de 400 si la viteza nu se simte nimic totul e la fel mai putzin cand mergi prin padure dar nu iti imagina ca e diferantza ca intre un camion si o masina mica in rest varianta max adica aia mare e mult mai bun la coborat si urcat obstacole mari asa mi au zis cativa amici si am si observat ... am mai condus polaris de 500 varianta mai mare nustiu cum sn exact si cele 60-80 kg in plus se simt tot timpul adica fac diferentza intre a trece sau nu trece de un obstacol

- nu m am dat cu 800 si cu renegade deloc pt nu o sa mai placa al meu !!! ( renegade era de de inkiriat in venus asta vara ) foarte mult nu mai stau cu asta si o sa trec la ceva mai mare

- o recomandare iatzi xt caucurile , barile , aparatorile de maini si troliul daca le iei dupa chiar daca zici ca nu le vrei in pima faza ...cred ca iesi dublu

- cauciucuriele de xt dca vrei sa mergi mult pe strada dupa viteza de 70-75 sunt groaznice dar in off road mergi doar cu spatele si nu ramai uitate in pozele alea ca prin noroiul ala treceam doar cu traciune spate

- mai atat am avut sa iti recomand tot ce am scris au fost kestii care le am facut si nu auzite sau reclama la ceva

- Si sa-ti mearga 25 de ani partytime.gif


partytime.gif
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto