Jump to content



Photo

Concurs Www.territory.ro Power Competition


  • Please log in to reply
144 replies to this topic

#141 Smeagol

Smeagol

    A.R.F.O.S Club

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,618 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Interests:pierdut chef de munca....il declar nul
  • Nume real:mihnea
  • Telefon:mai nou....rezervat
  • Marca ATV:KQ 700 Xcc special
  • Numar ATV:galbejit....si nu am nevoie de ITP

Posted 10 April 2008 - 09:32 PM

QUOTE (jpc @ Apr 10 2008, 07:18 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ai uitat sa ne spui ce premii au castigat ocupantii podiumului


uite aici cel mai mare premiu......DISTRACTIA!!!!!!

"dancing in the rain" de unul singur ca nebunu la sfarsitul trialului rofl.gif (eu si danche am fost ultimi pe grila de start dwarf.gif )
Attached File  P1090478.JPG   1.66MB   260 downloads
  • 0

#142 bogdan1323

bogdan1323

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 417 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Nume real:bogdan1323
  • Telefon:724378804
  • Marca ATV:suzuki-kingquad
  • Numar ATV:provizoriu

Posted 10 April 2008 - 11:46 PM

QUOTE (bogdan_atv @ Apr 10 2008, 12:55 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Aici ai dreptate sunteti cea mai specool.gif echipa

Multumim pt aprecieri si am mers pe principiul daca poti da o mana de ajutor. Trei lucruri ne-au facut sa iesim mai slab decat puteam in afara de cele inerente care se intampla pe traseu
1) DRAGOSTEA DE ATELAJELE NOASTRE PE CARE LE-AM MENAJAT
2) FAPTUL CA EU NU STIAM DE ACUMULAREA TIMPULUI DE SAMBATA LA LOCUL TOTAL SI ORICUM PLECAM PE ECHIPE DECI ULTIMI ASA CA NU MAM FORTAT SAMBATA
3) FAPTUL CA TRASEUL SA TERMINAT LA 50 DE KM SI NU LA 85 CUM FUSESEM ANUNTATI SI TOT IL TEMPERAM PE COLEGUL MEU CU NR 18EEEEE CA MAI AVEM O GRAMADA DE MERS SI TREBUIE SA NE DOZAM EFORTUL CA LA CATI AM DEPASIT IESIM PE LOCUL UNU SI NU DA BINE IN CV DIN PRIMA hysterical.gif
  • 0

#143 Andrei Gafita

Andrei Gafita

    Veteran

  • Members
  • PipPip
  • 68 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Andrei Gafita
  • Marca ATV:Bombardier 800
  • Numar ATV:B-51-NIW

Posted 11 April 2008 - 11:02 AM

Concursul foarte interesant, prima zi destul de buna dar nu excelenta ( pentru mine, locul 9 ), a doua zi foarte misto pacat ca am spart radiatorul si am mers cu el spart. Dar a salvat situatia prietenul meu si nu numai al meu Marius Nistorescu care a iesit pe 2. Asta este s-a spart, s-a spart, am indoit cate ceva, s-a schimbat si astazi sunt la Buzau in traseu din nou. Bafta !!!
  • 0

#144 bogdan_atv

bogdan_atv

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 13 posts
  • Nume real:BOGDAN STOINEA
  • Telefon:0763/69 70 24, 0731 21 21 31
  • Marca ATV:CAN-AM
  • Numar ATV:SB-01001

Posted 11 April 2008 - 08:43 PM

QUOTE (bogdan1323 @ Apr 11 2008, 12:46 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Multumim pt aprecieri si am mers pe principiul daca poti da o mana de ajutor. Trei lucruri ne-au facut sa iesim mai slab decat puteam in afara de cele inerente care se intampla pe traseu
1) DRAGOSTEA DE ATELAJELE NOASTRE PE CARE LE-AM MENAJAT
2) FAPTUL CA EU NU STIAM DE ACUMULAREA TIMPULUI DE SAMBATA LA LOCUL TOTAL SI ORICUM PLECAM PE ECHIPE DECI ULTIMI ASA CA NU MAM FORTAT SAMBATA
3) FAPTUL CA TRASEUL SA TERMINAT LA 50 DE KM SI NU LA 85 CUM FUSESEM ANUNTATI SI TOT IL TEMPERAM PE COLEGUL MEU CU NR 18EEEEE CA MAI AVEM O GRAMADA DE MERS SI TREBUIE SA NE DOZAM EFORTUL CA LA CATI AM DEPASIT IESIM PE LOCUL UNU SI NU DA BINE IN CV DIN PRIMA hysterical.gif

Da dar dar ati lucrat in echipa ati revenit in echipa, si ac sigur stiti cantecelu "sunt singurel bing bang....." thumbup.gif clap.gif
  • 0

#145 tazy1971

tazy1971

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 12 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sibiu
  • Interests:atv-uri ,raliuri, munte ,muzica, dans....
  • Nume real:alin troanca
  • Telefon:0748100993
  • Marca ATV:yamaha raptor 700r
  • Numar ATV:primarie

Posted 12 April 2008 - 11:45 AM

Salutari! Vreau sa fac citeva comentari .Din punct de vedere organizatoric sau depus foarte mari eforturi ,pentru a fi un concurs pe masura asteptarilor traseu sa fie unul destul de hard traseul sa fie marcat vizibil ,desi uni spun ca nu o fost asa,tin sai contrazic marcajele erau vizibile de la unul la altul,drept dovada uni chiar au suntat traseul ,nemergind in totalitate pe marcaj ex. pe valea argintului mergind pe drum forestier nu prin riu si de la ultimul ceck point prin padure suntind traseu printr-o vale se vedea marcajul pe partea cealalta ,deci siau batut joc de ceilalti concurenti si in primul rind de iei ca nu au facut traseul pe unde era marcat (se stiu iei bine cine sunt ,numai pentru a ajunge in fata)Probabil o sa ziceti ca de ce nu erau arbitri pe traseu ,sa tinut totusi cont de bunul simt al concurentilor ! pe care uni se pare ca nu-l au, setea de a cistiga prin orice mijloace ajunge sa strice si acest sport care e abia la inceput .Trebuie inteles ca la orice competitie trebuie respectat un regulament care nu trebuie comentat de nimeni,traseul de concurs la fel daca nu esti in stare sa-l parcurgi abandonezi ca nu e o rusine so faci ,decit sa-l furi ! Vreau sa-i felicit pe toti concurenti ce-au terminat concursul pe traseul marcat pe Mihai Lazaroie care cu umaru sarit de la loc ,a terminat concursul ! Felicitari Mihai! ,pe cei care au venit in primul rind sa-si vada limitele intr-o competitie! Sper ca la anul sa fie o competitie mult mai hard si pe un traseu de nefentat, ca cel competitiv sa-l treaca si celce nui in stare sa abandoneze ,ca astea sunt regulile jocului! Iar pentru concurentii care au avut nelinistea ca au fost furati sa stea linistiti ca timpi au fost corecti vorbesc de prima zi!Numai de bine sa auzim!
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto