Jump to content



Photo

Ma Puteti Ajuta..?


  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1 Ionut mina

Ionut mina

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 35 posts
  • Location:constanta
  • Nume real:Ionut Mina
  • Telefon:0723****
  • Marca ATV:Linhai 4x4 LC7
  • Numar ATV:CT 97 MIN

Posted 19 March 2008 - 08:27 PM

Am nevoie de schimbatorul mecanic (sau tot kitul),de cuplare 4x4 de Linhai lc6,eu am un LC7,cu cuplajul electric si cupleaza cand vrea el,de aceea as dori sa-l schimb....asa la ochiometru sar potrivi,a mai facut cineva asa ceva..?functioneaza..?daca poate cineva sa ma ajute multumesc anticipat...E adevarat am mai citit pe ici pe colo pe forum dar sunt dispus sa incerc.,eu sunt din Constanta si nu cunosc pe cineva sa fi facut schimbarea. help.gif
  • 0

#2 otto_csm

otto_csm

    ATV-ist convins

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 956 posts
  • Gender:Male
  • Location:Valenii de Munte(Prahova)...in weekend
  • Interests:Atv - iesc !
  • Nume real:Cosmin Oto
  • Telefon:prietenii il cunosc
  • Marca ATV:Suzuki KingQuad 750
  • Numar ATV:....TTO

Posted 19 March 2008 - 08:33 PM

QUOTE (Ionut mina @ Mar 19 2008, 08:27 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Am nevoie de schimbatorul mecanic (sau tot kitul),de cuplare 4x4 de Linhai lc6,eu am un LC7,cu cuplajul electric si cupleaza cand vrea el,de aceea as dori sa-l schimb....asa la ochiometru sar potrivi,a mai facut cineva asa ceva..?functioneaza..?daca poate cineva sa ma ajute multumesc anticipat...E adevarat am mai citit pe ici pe colo pe forum dar sunt dispus sa incerc.,eu sunt din Constanta si nu cunosc pe cineva sa fi facut schimbarea. help.gif

Eu am facut schimbarea ,merge dar cica nu se mai gaseste nusth ce piesa acum (eu am facut la topquad in Campina,prahova 0723313600 nr de la topquad )incearca si pe la service-uri prin constanta .
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto