Jump to content



Photo

Barfe, Smenuri, Susanele


  • Please log in to reply
793 replies to this topic

#21 revo

revo

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,484 posts
  • Gender:Male
  • Location:atv land
  • Interests:motoarele
  • Nume real:atv REVO - lution
  • Telefon:pm
  • Marca ATV:S U Z U K I KQ750 EPS

Posted 11 June 2009 - 10:16 AM

Eu as fi de acord sa redeschidem acel topic ,numai cu conditia ca personajele in cauza sa va ceara scuze voua ,celor din Constanta ,pentru situatia penibila care a aparut pe forum.In rest, e viata lor privata si nu ne bagam.
  • 0

#22 discovery2007

discovery2007

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 posts
  • Gender:Male
  • Location:constanta
  • Nume real:razvan
  • Telefon:0749xxxxxx
  • Marca ATV:"in constructie..."
  • Numar ATV:CTxxUYA

Posted 11 June 2009 - 10:21 AM

QUOTE (gaby72ro @ Jun 11 2009, 11:08 AM) <{POST_SNAPBACK}>
revo....nu insist sa se redeschida topicul de constanta. singura idee era ca acele discutii au distrus un topic frumos, care va disparea in timp din peisaj. si sunt acolo multe poze frumoase din toate iesirile facute de noi......ideea era daca s-ar fi putut sterge ce nu are legatura cu topicul respectiv si sa ramana deschis doar pentru discutii referitoare la fenomenul atv din Constanta. este parerea mea......tu hotarasti.....


revo sunt de acord cu ce spune gaby72ro... acele discutii ar fi bine sa fie sterse de acolo ptr a nu strica munca multora de atata timp.
comentarii ulterioare se vor face pe "BARFE... ateviste" ...
sustin deschiderea topicului daca intradevar cel care l-a deschis este de acord... discovery
  • 0

#23 discovery2007

discovery2007

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 posts
  • Gender:Male
  • Location:constanta
  • Nume real:razvan
  • Telefon:0749xxxxxx
  • Marca ATV:"in constructie..."
  • Numar ATV:CTxxUYA

Posted 11 June 2009 - 10:22 AM

QUOTE (discovery2007 @ Jun 11 2009, 11:21 AM) <{POST_SNAPBACK}>
revo sunt de acord cu ce spune gaby72ro... acele discutii ar fi bine sa fie sterse de acolo ptr a nu strica munca multora de atata timp.
comentarii ulterioare se vor face pe "BARFE... ateviste" ...
sustin deschiderea topicului daca intradevar cel care l-a deschis este de acord... discovery


revo scuzele au fost cerute de atunci daca nu ma insel...
  • 0

#24 gaby72ro

gaby72ro

    Super ATV-ist

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,522 posts
  • Gender:Male
  • Location:CONSTANTA
  • Nume real:Constantin Gabriel
  • Telefon:0744518543
  • Marca ATV:ex KINGQUAD 700
  • Numar ATV:s-a dat...

Posted 11 June 2009 - 11:54 AM

asa e revo....asta era si ideea mea......am vorbit si cu undercover(ionut) si cu ceilalti baieti......e pacat de toate pozele si toate aventurile noastre ca sa dispara din cauza unor discutii care nu isi aveau locul aici......exact cum ai spus si tu. viata privata a colegilor nu ne priveste.....aici suntem doar o comunitate de ATV-isti..... thumbsup.gif

Edited by gaby72ro, 11 June 2009 - 11:55 AM.

  • 0

#25 Forte

Forte

    Super ATV-ist

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,611 posts
  • Gender:Male
  • Location:Constanta
  • Nume real:DMR
  • Telefon:0723/337007
  • Marca ATV:Linhai/Suzuki/Yamaha
  • Numar ATV:CT-xx-FRT

Posted 11 June 2009 - 01:13 PM

Imi pare foarte rau de cele intamplate si-mi pare rau ca s-a ajuns aici pe net! Erau probleme personale, care erau deja cunoscute de cele 2 familii! Discutia de aici nu a adus nimic nou, doar a facut mult rau! Eu nu am scris nimic despre acest subiect pe net!

Ar fi perfect sa se stearga totul, macar de pe forum!

Edited by Forte, 11 June 2009 - 01:15 PM.

  • 0

#26 rzv80

rzv80

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:rzv
  • Telefon:pm
  • Marca ATV:suzuki kq 700
  • Numar ATV:RZV

Posted 11 June 2009 - 02:17 PM

QUOTE (monster cat @ Jun 10 2009, 01:00 PM) <{POST_SNAPBACK}>
IN URMA EVENIMENTELOR DE LA CONSTANTA SI POSTARILOR PE TOPICURI NECORESPUNZATOARE,asa cum v-am promis, v-am deschis acest topic sa va balacariti cat vreti si sa lasati celalalte topicuri in subiectele lor.
ENJOY hysterical.gif

chiar crezi ca era necesar sa deschizi un topic pe tema asta? va propun sa va puneti pentru cateva secunde in situatia celor implicati si sa va imaginati cum ati reactiona cand altcineva isi da cu parerea despre problemele tale personale. o sa va convina? nu cred!
recomand cu caldura amatorilor de OTV sa urmareasca cu interes emisiunile de pe acest minunat post de televiziune in speranta ca li se vor satisface pasiunea! locked.gif

Edited by rzv80, 11 June 2009 - 02:18 PM.

  • 0

#27 Richelieu

Richelieu

    Membru Arfos

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,466 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Mircea Muntean
  • Telefon:724031626
  • Marca ATV:Suzuki KingQuad 700

Posted 11 June 2009 - 03:31 PM

Ideea este urmatoarea: In momentul in care oamenii isi vor pierde umorul si vor vedea totul doar in alb/negru (in special negru in astfel de situatii) omenirea s-ar duce dracu urgent. Sincer, din punctul de vedere al celor implicati, este o situatie nasoala, dar din punctul meu de vedere este una hilara. Nu ma pot pune in locul lor si sincer...nici nu vreau s-o fac. Cand altii vor avea ocazia (daca o vor avea) sa faca misto de anumite situatii din viata mea particulara, sunt liberi s-o faca. E dreptul lor, asa cum e si dreptul nostru acum, sa facem haz de necaz (sau misto de-a dreptul) de o situatie care nu trebuia sa depaseasca granitele privatului..... dar totusi a facut-o.
  • 0

#28 nairpic

nairpic

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 139 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:ciprian mira
  • Telefon:766257735
  • Marca ATV:kimco mxu 500
  • Numar ATV:CT-01-MIR

Posted 11 June 2009 - 03:54 PM

SA INTELEG CA ESTE INCHIS SI NOUL TOPIC?
  • 0

#29 monster cat

monster cat

    veveritoaica

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,915 posts
  • Gender:Female
  • Location:Rm Valcea
  • Nume real:catalina
  • Telefon:0743 288 874
  • Marca ATV:ARCTIC CAT 450 XC - YAMAHA GRIZZLY 700 - YAMAHA RHINO 700 SE
  • Numar ATV:B XX XEB

Posted 11 June 2009 - 04:04 PM

QUOTE (rzv80 @ Jun 11 2009, 03:17 PM) <{POST_SNAPBACK}>
chiar crezi ca era necesar sa deschizi un topic pe tema asta? va propun sa va puneti pentru cateva secunde in situatia celor implicati si sa va imaginati cum ati reactiona cand altcineva isi da cu parerea despre problemele tale personale. o sa va convina? nu cred!
recomand cu caldura amatorilor de OTV sa urmareasca cu interes emisiunile de pe acest minunat post de televiziune in speranta ca li se vor satisface pasiunea! locked.gif

ma repet, nu ii cunosc pe protagonisti, nu am nimic personal cu ei, nici nu imi doresc...
daaa era necesar sa deschid acest topic pentru ca aceasta discutie a inceput pe topicul constanta, care apoi s-a redeschis pe topicul meu...care sigur continua mai devreme sau mai tarziu si pe alte topicuri. ce facem??? stricam toate topicurile cu aceeasi discutie? eu una nu m-am bagat decat sa mut acest show pe un topic nou unde cei care vor sa isi spuna parerile sa o faca...fara sa strice munca altora de luni de zile si cu asta am terminat.
din punctul meu de vedere se poate inchide aceasta discutie, dar as ruga administratorii ca celui care va mai aduce in discutie acest subiect pe alt topic sa i se suspende contul.
multumesc de intelegere
  • 0

#30 revo

revo

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,484 posts
  • Gender:Male
  • Location:atv land
  • Interests:motoarele
  • Nume real:atv REVO - lution
  • Telefon:pm
  • Marca ATV:S U Z U K I KQ750 EPS

Posted 11 June 2009 - 05:41 PM

Stiu ca dreptul de proprietate este prezent la fiecare dar nu se pune problema de proprietate asupra unui topic.Din momentul in care acesta e scris de cineva,el devine al nostru ,al forumului ,binenteles fara a denatura discutia aiurea
  • 0

#31 monster cat

monster cat

    veveritoaica

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,915 posts
  • Gender:Female
  • Location:Rm Valcea
  • Nume real:catalina
  • Telefon:0743 288 874
  • Marca ATV:ARCTIC CAT 450 XC - YAMAHA GRIZZLY 700 - YAMAHA RHINO 700 SE
  • Numar ATV:B XX XEB

Posted 11 June 2009 - 05:58 PM

QUOTE (revo @ Jun 11 2009, 06:41 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Stiu ca dreptul de proprietate este prezent la fiecare dar nu se pune problema de proprietate asupra unui topic.Din momentul in care acesta e scris de cineva,el devine al nostru ,al forumului ,binenteles fara a denatura discutia aiurea

(binenteles fara a denatura discutia aiurea) CORECT
  • 0

#32 Ghete Mihai

Ghete Mihai

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 226 posts
  • Gender:Male
  • Location:47° 0'5.34&quot;N 21°53'6.44&quot;E
  • Nume real:Ghete Mihai
  • Telefon:0726737511
  • Marca ATV:-

Posted 11 June 2009 - 06:06 PM

totusi despre ce este vorba in "scandalul" asata?
  • 0

#33 lari

lari

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 405 posts
  • Nume real: Laurentiu
  • Telefon:745064269
  • Marca ATV:Suzuki King Quad 700
  • Numar ATV:B-65-VUA

Posted 11 June 2009 - 06:33 PM

QUOTE (Ghete Mihai @ Jun 11 2009, 06:06 PM) <{POST_SNAPBACK}>
totusi despre ce este vorba in "scandalul" asata?



mmmmm mai nimic!
  • 0

#34 Ghete Mihai

Ghete Mihai

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 226 posts
  • Gender:Male
  • Location:47° 0'5.34&quot;N 21°53'6.44&quot;E
  • Nume real:Ghete Mihai
  • Telefon:0726737511
  • Marca ATV:-

Posted 11 June 2009 - 06:43 PM

Nu numa cum
parca ar fi telenovela
  • 0

#35 Keoru

Keoru

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 317 posts
  • Gender:Male
  • Location:Dr.Tr.Severin
  • Nume real:qazwsx
  • Telefon:0746000111
  • Marca ATV:Butzuki KQ 750 AXI
  • Numar ATV:de caruta

Posted 11 June 2009 - 09:11 PM

cam tragica situatia lu domnu forte cu doamna forte... dar oricum unul din cei doi s`a simtit extrem de bine. parca ar fi ceva "din dragoste" la OTV. eu sunt de parere ca nu trebuia sa se ajunga pe un forum dar unii din noi sunt mai alergici din fire si nu se pot stapani, trebuie sa`si dea arama de "mahalagioace" pe fata.nu mai stiu exact cine a inceput dar se putea rezolva totul mult mai simplu. domnu forte, eu in locu` lu` matale procedam altfel.
imi dai si mie nr. de telefon a` lu donsoara aia? partytime.gif
  • 0

#36 Richelieu

Richelieu

    Membru Arfos

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,466 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Mircea Muntean
  • Telefon:724031626
  • Marca ATV:Suzuki KingQuad 700

Posted 11 June 2009 - 09:29 PM

QUOTE (Ghete Mihai @ Jun 11 2009, 07:06 PM) <{POST_SNAPBACK}>
totusi despre ce este vorba in "scandalul" asata?


Pe scurt, parafrazat si fortat:

Badea Gheorghe, cioban, sedea el pe-un scaun, fuma o tigara si se masturba linistit. In timp ce se freca el de zor...pe obraz i se aseaza o musca. I arde badea Gheorghe o palma si-o omoara din prima..pe urma isi termina linistit treburile....Sta pe urma o secunda...se gandeste si exclama foarte intelept: Baaa ce viata interesanta am: sex...droguri...violenta.....
  • 0

#37 Smeagol

Smeagol

    A.R.F.O.S Club

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,618 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Interests:pierdut chef de munca....il declar nul
  • Nume real:mihnea
  • Telefon:mai nou....rezervat
  • Marca ATV:KQ 700 Xcc special
  • Numar ATV:galbejit....si nu am nevoie de ITP

Posted 11 June 2009 - 10:20 PM

QUOTE (richelieu @ Jun 11 2009, 04:31 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ideea este urmatoarea: In momentul in care oamenii isi vor pierde umorul si vor vedea totul doar in alb/negru (in special negru in astfel de situatii) omenirea s-ar duce dracu urgent. Sincer, din punctul de vedere al celor implicati, este o situatie nasoala, dar din punctul meu de vedere este una hilara. Nu ma pot pune in locul lor si sincer...nici nu vreau s-o fac. Cand altii vor avea ocazia (daca o vor avea) sa faca misto de anumite situatii din viata mea particulara, sunt liberi s-o faca. E dreptul lor, asa cum e si dreptul nostru acum, sa facem haz de necaz (sau misto de-a dreptul) de o situatie care nu trebuia sa depaseasca granitele privatului..... dar totusi a facut-o.


ma gandeam sa-i raspund eu dar tu ai reusit sa pui punctele pe ii intr-un mod foarte elegant thumbsup.gif
ma omoara totusi treaba asta cu OTV-ul pe care multi vad ca o flutura.....nu va place NU VA UITATI.....
eu nici nu am setat postul OTV acasa si,mai mult de atat,atunci cand ceva nu-mi place folosesc un dispozitiv special.....telecomanda.....sugerez celor mai "sensibili" sa o foloseasca cu incredere


  • 0

#38 romanu

romanu

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sinaia si Bucale
  • Nume real:ionas florin
  • Telefon:0749233605
  • Marca ATV:King Quad 700
  • Numar ATV:B-67-XKF

Posted 11 June 2009 - 10:35 PM

QUOTE (mih7ro @ Jun 11 2009, 11:20 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ma gandeam sa-i raspund eu dar tu ai reusit sa pui punctele pe ii intr-un mod foarte elegant thumbsup.gif
ma omoara totusi treaba asta cu OTV-ul pe care multi vad ca o flutura.....nu va place NU VA UITATI.....
eu nici nu am setat postul OTV acasa si,mai mult de atat,atunci cand ceva nu-mi place folosesc un dispozitiv special.....telecomanda.....sugerez celor mai "sensibili" sa o foloseasca cu incredere


Pai cu OTV-ul faci bani in tara asta si cu barfele
Eu cunosc oameni care stau pana dimineata la OTV si cand ii intrebi daca se uita iti spun suparatii si nervosi "CINE NOUA NU NE PLACE OTV-ul" hysterical.gif
  • 0

#39 rzv80

rzv80

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:rzv
  • Telefon:pm
  • Marca ATV:suzuki kq 700
  • Numar ATV:RZV

Posted 11 June 2009 - 11:00 PM

QUOTE (mih7ro @ Jun 11 2009, 11:20 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ma gandeam sa-i raspund eu dar tu ai reusit sa pui punctele pe ii intr-un mod foarte elegant thumbsup.gif
ma omoara totusi treaba asta cu OTV-ul pe care multi vad ca o flutura.....nu va place NU VA UITATI.....
eu nici nu am setat postul OTV acasa si,mai mult de atat,atunci cand ceva nu-mi place folosesc un dispozitiv special.....telecomanda.....sugerez celor mai "sensibili" sa o foloseasca cu incredere


intr-un mod indirect vroiam sa subliniez faptul ca nu e fair-play sa comentezi o situatie de genul acesta si mai rau sa faci haz de necaz, dar daca aceasta este parerea voastra nu am absolut nici o problema .daca v-am ranit sentimentele, ce sa zic ... imi cer scuze.mihnea iti mulumesc de sfaturi, iar cand voi fi in tara astept cu nerabdare sa imi arati cum se foloseste acel dispozitiv special pentru sensibili, numit telecomanda.
  • 0

#40 crinu

crinu

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,378 posts
  • Gender:Male
  • Location:CONSTANTA
  • Nume real:DANU CRINU
  • Telefon:0722 Generalu
  • Marca ATV:BOMBARDIER 800
  • Numar ATV: SCARFACE

Posted 12 June 2009 - 09:38 AM

QUOTE (revo @ Jun 11 2009, 06:41 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Stiu ca dreptul de proprietate este prezent la fiecare dar nu se pune problema de proprietate asupra unui topic.Din momentul in care acesta e scris de cineva,el devine al nostru ,al forumului ,binenteles fara a denatura discutia aiurea



Si totusi.......te acuz de pruncucidere mi-ai ucis topicul din fasa, aseara eram foarte indoliat si foarte revoltat de atitudinea dumneavoastra domnule Revo ne dai dreptul de a initia dar nu te deranjezi macar sa intrebi ce facem cu viitorul topicului bebelus care nu invatase tot vocabularu si nu stia sa denatureze discutii aiurea , incercam sa dam o educatie aleasa sa invete ca ori ce lectura are inceput,cuprins si sfirsit, sfirsit pe care puteam sa-l pregatim intrun mod frumos multumind celor peste 600 de vizitatori care au vizitat topicul bebelus in 48 de ore nu inteleg cu ce te-a deranjat asa te tare ca ai pus lacatel daca nu sa solicitat din partea nimanui inchiderea topicului,daca nu a jignit si nu a folosit cuvinte obscene pe care ar trebui sa le folosesc eu acum dar fiecare are un anumit bun simt ,sa-u poate a solicitat cineva din zona alt cineva inafara de Undercover care aseare nu stia nimic.Inspirata monster cat pentru initierea acestui topic unde ne putem desfasura in voie.Astept o explicatie si scuze.......... thumbsup.gif daca sunt necesare.
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto