Jump to content



Photo

Barfe, Smenuri, Susanele


  • Please log in to reply
793 replies to this topic

#741 gospodarul

gospodarul

    ATV-ist convins

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 551 posts
  • Gender:Male
  • Location:TG. NEAMT
  • Nume real:precupeanu constantin
  • Telefon:0744/289664
  • Marca ATV:suzuki kingquad
  • Numar ATV:B 57 XCE

Posted 14 April 2010 - 01:55 PM

QUOTE (gaby72ro @ Apr 12 2010, 11:27 AM) <{POST_SNAPBACK}>
ai ma ca nu e pervers.....nu a specificat ce sa fie alea 2......fiecare intelege ce vrea..... partytime.gif



Gabi, vezi ca pe 1 mai te caut.Esti in zona? hysterical.gif


" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE! "

Edited by gospodarul, 14 April 2010 - 01:56 PM.

  • 0

#742 dudu

dudu

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 102 posts
  • Gender:Male
  • Location:constanta
  • Nume real:codrut
  • Telefon:0723665979
  • Marca ATV:linhai
  • Numar ATV:ct 72 dud

Posted 14 April 2010 - 03:00 PM

QUOTE (crinu @ Apr 14 2010, 11:26 AM) <{POST_SNAPBACK}>
....... la gazde locale.....se referea!!!!

crinule,a-si fi chiar nesimtit sa zic ceva despre tine ca gazda.Tu nu ai inteles nimic.
  • 0

#743 cortez222

cortez222

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 posts
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI
  • Nume real:sabo marian
  • Telefon:0760286171
  • Marca ATV:can am
  • Numar ATV:galben

Posted 14 April 2010 - 06:35 PM

QUOTE (mih7ro @ Apr 14 2010, 11:54 AM) <{POST_SNAPBACK}>
nu trebuie sa fie un topic de referinta dar este bun......mai spunem ce avem pe suflet si ce ne deranjaza
de obicei eviti sa creezi o stare conflictuala "la fata locului" spunand cea ce te supara si atunci inghiti tot felul de situatii care, pe termen lung, pot afecta buna dispozitie generala

gata mihnea am inteles aluzia partytime.gif ,dar stai sa ma fac bine si ne vedem pe traseul.......de masinute.
  • 0

#744 Guest_POLARIS.TAM_*

Guest_POLARIS.TAM_*
  • Guests

Posted 14 April 2010 - 11:29 PM

La multi ani Nea MIHNEA!!!!!!!!!
  • 0

#745 Smeagol

Smeagol

    A.R.F.O.S Club

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,618 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Interests:pierdut chef de munca....il declar nul
  • Nume real:mihnea
  • Telefon:mai nou....rezervat
  • Marca ATV:KQ 700 Xcc special
  • Numar ATV:galbejit....si nu am nevoie de ITP

Posted 15 April 2010 - 01:48 PM

QUOTE (POLARIS.TAM @ Apr 15 2010, 12:29 AM) <{POST_SNAPBACK}>
La multi ani Nea MIHNEA!!!!!!!!!


multumesc thumbsup.gif
  • 0

#746 Smeagol

Smeagol

    A.R.F.O.S Club

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,618 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Interests:pierdut chef de munca....il declar nul
  • Nume real:mihnea
  • Telefon:mai nou....rezervat
  • Marca ATV:KQ 700 Xcc special
  • Numar ATV:galbejit....si nu am nevoie de ITP

Posted 15 April 2010 - 01:57 PM

sa pastram topicul "curat".....doar barfe de calitate hysterical.gif

Edited by mih7ro, 15 April 2010 - 02:03 PM.

  • 0

#747 gospodarul

gospodarul

    ATV-ist convins

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 551 posts
  • Gender:Male
  • Location:TG. NEAMT
  • Nume real:precupeanu constantin
  • Telefon:0744/289664
  • Marca ATV:suzuki kingquad
  • Numar ATV:B 57 XCE

Posted 15 April 2010 - 02:17 PM

Mihneo, sa ne traiesti intru multi ani! happybday.gif

Cati ani ?

" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE! "

Edited by gospodarul, 15 April 2010 - 02:18 PM.

  • 0

#748 gaby72ro

gaby72ro

    Super ATV-ist

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,522 posts
  • Gender:Male
  • Location:CONSTANTA
  • Nume real:Constantin Gabriel
  • Telefon:0744518543
  • Marca ATV:ex KINGQUAD 700
  • Numar ATV:s-a dat...

Posted 16 April 2010 - 08:46 AM

[quote name='gospodarul' date='Apr 14 2010, 02:55 PM' post='65200']
Gabi, vezi ca pe 1 mai te caut.Esti in zona? hysterical.gif


da....sigur sunt in zona....... thumbsup.gif
  • 0

#749 dudu

dudu

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 102 posts
  • Gender:Male
  • Location:constanta
  • Nume real:codrut
  • Telefon:0723665979
  • Marca ATV:linhai
  • Numar ATV:ct 72 dud

Posted 21 May 2010 - 07:00 AM

QUOTE (mih7ro @ May 19 2010, 09:23 PM) <{POST_SNAPBACK}>
imi asum eu rolul de ambasador si va comunic decizia luata in seara asta dupa o intrunire telefonica cu participantii la aceasta iesire unde am decis sa nu riscam sa venim si sa ne ploua conform cu previziunile meteo (internet si tv) si va rugam sa amanati cu 2-3 saptamani intalnirea  frusty.gif (sa prindem si noi vreme frumoasa)

deasemenea din motive pesonale Cortez a plecat in Italia deci nu ar mai fi putut veni asa ca daca amanam vor putea veni si ei si mircea.....restul oricum ramanem in carti

imi pare foarte rau ca se intampla asa si ne cerem scuze dar sper sa ne intelegeti deoarece veneam toti cu familiile sau prieteni.....ne revansam data viitoare  thumbsup.gif

Vineri Posibil Furtuna - 40% Posibil Precipitatii

Sambata Posibil Furtuna - 30% Posibil Precipitatii

Duminica Posibil Furtuna - 30% Posibil Precipitatii

Ha,ha,ha, imi vine sa mor de ras.Auzi,NU RISCAM SA VENIM SI SA NE PLOUA.Astora li se cam rupe de toata lumea.Bai baieti,probabil s-au facut niste vorbe,s-au facut unele aranjamente,nu te poti suci cu doua zile inainte(daca ai caracter).Cand ziceam ca ies si eu,na ca n-am cu cine(aici ma refer la marea gasca BEX).Crinule,cu raspunsul tau ai fost cam slab,trebuia sa le spui exact ceea ce gandesti(vb despre faptul ca le-ai umplut frigideru).
  • 0

#750 crinu

crinu

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,378 posts
  • Gender:Male
  • Location:CONSTANTA
  • Nume real:DANU CRINU
  • Telefon:0722 Generalu
  • Marca ATV:BOMBARDIER 800
  • Numar ATV: SCARFACE

Posted 21 May 2010 - 07:49 AM

QUOTE (dudu @ May 21 2010, 08:00 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Ha,ha,ha, imi vine sa mor de ras.Auzi,NU RISCAM SA VENIM SI SA NE PLOUA.Astora li se cam rupe de toata lumea.Bai baieti,probabil s-au facut niste vorbe,s-au facut unele aranjamente,nu te poti suci cu doua zile inainte(daca ai caracter).Cand ziceam ca ies si eu,na ca n-am cu cine(aici ma refer la marea gasca BEX).Crinule,cu raspunsul tau ai fost cam slab,trebuia sa le spui exact ceea ce gandesti(vb despre faptul ca le-ai umplut frigideru).



Pentru cultura ta generala afla ca eu am fost printre cei care am inteles situatia ,fiind si eu la rindul meu un familist ( la o esire de la Buzau,Ghiojdu tu ai fost cel care ai venit singur) de unde stii tu ce gandesc eu este cale lunga si ne cunoastem de prea putin timp ca sa intuiesti tu ce gandesc eu, iar eu de fel in vocabularul meu personal nu folosesc cuvinte de umplut frigiderul nici la dusmani, ce sa mai spun la prieteni ,pentru ca Mihnea,Petre,Rasvan,Doctorasul,Cortez,Robert,Catalina,si pe restuli pe care tu nu ai reusit sai cunosti, mie imi pare bine ca i-am cunoscut. si de ce vorbesti tu in numele meu iar nu inteleg, pentru ca aseara la intilnirea cu baetii discutia despre subiectul INTILNIREA de pe22 a fost scurta si fara prea multe comentarii la adresa celor care trebuiau sa vina,si adevarul ca fara Richi si Cortez parca nu are farmec iesirea.
Problema este ca noi doi de cand ai facut valuri cu esirea de la Vilcea, nu prea neam intrsectat, drumurile au fost paralele, si cand mai folosesti numele Crinu spalate pe dinti dar de fapt ce ma cobor eu la stilul tau ,nivelul tau nu inteleg, pentru ca tu faci parte din cei vechi si nu ai vrut sa te dai cu cei de pe NEW.
  • 0

#751 crinu

crinu

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,378 posts
  • Gender:Male
  • Location:CONSTANTA
  • Nume real:DANU CRINU
  • Telefon:0722 Generalu
  • Marca ATV:BOMBARDIER 800
  • Numar ATV: SCARFACE

Posted 21 May 2010 - 07:54 AM

QUOTE (dudu @ May 21 2010, 08:00 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Ha,ha,ha, imi vine sa mor de ras.Auzi,NU RISCAM SA VENIM SI SA NE PLOUA.Astora li se cam rupe de toata lumea.Bai baieti,probabil s-au facut niste vorbe,s-au facut unele aranjamente,nu te poti suci cu doua zile inainte(daca ai caracter).Cand ziceam ca ies si eu,na ca n-am cu cine(aici ma refer la marea gasca BEX).Crinule,cu raspunsul tau ai fost cam slab,trebuia sa le spui exact ceea ce gandesti(vb despre faptul ca le-ai umplut frigideru).



RUSINE, domnule DUDU.
  • 0

#752 roger

roger

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 113 posts
  • Gender:Male
  • Location:CONSTANTA
  • Nume real:Gabi
  • Telefon:0737738024
  • Marca ATV:in cautare!!!!

Posted 21 May 2010 - 08:54 AM

nu va mai certati domnilor ca nu face bine la imagine! dudu eu te inteleg foarte bine dar nu are rost sa te complici. fiecare este liber sa faca ce vrea in privinta intalnirilor. oamenii au anuntat ca nu pot veni si a fost clara treaba. crinule este pacat sa te enervezi, consumi neuronii degeaba. hai toate bune la toti. notworthy.gif notworthy.gif
  • 0

#753 Richelieu

Richelieu

    Membru Arfos

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,466 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Mircea Muntean
  • Telefon:724031626
  • Marca ATV:Suzuki KingQuad 700

Posted 21 May 2010 - 09:03 AM

QUOTE (dudu @ May 21 2010, 08:00 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Ha,ha,ha, imi vine sa mor de ras.Auzi,NU RISCAM SA VENIM SI SA NE PLOUA.Astora li se cam rupe de toata lumea.Bai baieti,probabil s-au facut niste vorbe,s-au facut unele aranjamente,nu te poti suci cu doua zile inainte(daca ai caracter).Cand ziceam ca ies si eu,na ca n-am cu cine(aici ma refer la marea gasca BEX).Crinule,cu raspunsul tau ai fost cam slab,trebuia sa le spui exact ceea ce gandesti(vb despre faptul ca le-ai umplut frigideru).

Pai n-ai vazut bre ca suntem cam arfosi...si ni se cam rupe de toata lumea? laugh.gif

QUOTE (crinu @ May 21 2010, 08:49 AM) <{POST_SNAPBACK}>
adevarul ca fara Richi si Cortez parca nu are farmec iesirea.


Multumesc de aprecieri Crinule....dar hai sa nu exageram totusi smile.gif. Mergea la fel de bine si fara noi.

Edited by richelieu, 21 May 2010 - 09:04 AM.

  • 0

#754 gaby72ro

gaby72ro

    Super ATV-ist

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,522 posts
  • Gender:Male
  • Location:CONSTANTA
  • Nume real:Constantin Gabriel
  • Telefon:0744518543
  • Marca ATV:ex KINGQUAD 700
  • Numar ATV:s-a dat...

Posted 21 May 2010 - 09:16 AM

chiar nu trebuie sa va bateti capul cu unii care se refuleaza pe forum....fac si ei ce pot...si pe unde pot.....cei de la BEX il cunosc si pe Crinu si pe restul de baieti de la GRT si stiu ca nu se poate pune problema de umplut frigidere si alte chestii de acest gen....suntem oameni cu bun simt si care pot intelege o situatie de fapt si sa o trateze ca atare...



RICH....referitor la intalnire nu e nici o problema. poate reusim sa o reprogramam prin iunie....ca sa nu devina foarte aglomerat si sa fie probleme cu cazarea.....deci noi asteptam un semn de la voi cand se va anunta un weekend frumos ca sa rezolvam cu rezervarile de camere...si apoi ne vedem pe traseu.... thumbup.gif
  • 0

#755 Richelieu

Richelieu

    Membru Arfos

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,466 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Mircea Muntean
  • Telefon:724031626
  • Marca ATV:Suzuki KingQuad 700

Posted 21 May 2010 - 09:20 AM

Stati linistiti baieti, nu cred ca cineva se va supara pentru un individ care ori nu reuseste sa citeasca o insiruire de discutii, ori nu reuseste s-o interpreteze intr-un mod corect . Mai e si varianta 3....adica omul era pregatit moral sa iasa weekendul asta cu atv-ul (pregatire care probabil dureaza 2-3 saptamani) si a reactionat din dezamagire si frustrare. Noi stim exact ce s-a discutat pe forum referitor la intalnire si cum s-a pus problema cu confirmarea.
  • 0

#756 gaby72ro

gaby72ro

    Super ATV-ist

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,522 posts
  • Gender:Male
  • Location:CONSTANTA
  • Nume real:Constantin Gabriel
  • Telefon:0744518543
  • Marca ATV:ex KINGQUAD 700
  • Numar ATV:s-a dat...

Posted 21 May 2010 - 09:24 AM

CORECT!!! thumbsup.gif
  • 0

#757 dudu

dudu

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 102 posts
  • Gender:Male
  • Location:constanta
  • Nume real:codrut
  • Telefon:0723665979
  • Marca ATV:linhai
  • Numar ATV:ct 72 dud

Posted 21 May 2010 - 09:56 AM

CARE ESTE NESIMTITUL CARE MI-A STERS COMENTARIUL PUS MAI DEVREME?





mod. edit: nu stiu cine ti-a mutat postul la barfe dar a procedat corect iar pentru limbajul folosit in acest post risti un minunat suspend.

Edited by d-rive, 21 May 2010 - 11:28 AM.

  • 0

#758 Richelieu

Richelieu

    Membru Arfos

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,466 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Mircea Muntean
  • Telefon:724031626
  • Marca ATV:Suzuki KingQuad 700

Posted 21 May 2010 - 10:12 AM

Deoarece momentan sunt singurul moderator online....si eu nu ti-am sters nimic,..trag concluzia ca te refereai probabil la postul asta si daca l-ai postat in topicul de New Constanta....ti l-a mutatl a barfe un alt moderator, probabil d-rive.


A..si te rog, mai usor cu vocabularul, pentru ca altfel iti vei lua o pauza de meditatii ...cam pana cand vom veni la Constanta la intalnire. Stii tu vorba aia, radem, glumim, dar nu parasim incinta.

Frumos ar fi sa-ti ceri si niste scuze pentru postul de mai sus....

Edited by richelieu, 21 May 2010 - 10:33 AM.

  • 0

#759 monster cat

monster cat

    veveritoaica

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,915 posts
  • Gender:Female
  • Location:Rm Valcea
  • Nume real:catalina
  • Telefon:0743 288 874
  • Marca ATV:ARCTIC CAT 450 XC - YAMAHA GRIZZLY 700 - YAMAHA RHINO 700 SE
  • Numar ATV:B XX XEB

Posted 21 May 2010 - 10:14 AM

of...facem ce facem si iar ajungem subiect de discutie la capitolul barfe hysterical.gif ...ce ma amuz...
intr-un fel e bine ca e vremea nasoala si nu venim ca eu nu avem atv-ul reparat si ma ofticam ca nu pot sa va insotesc pe traseu. asa ca sigur il voi avea gata pana la data stabilita pt mare.
noi stim mai bine ce stres implica organizarea de iesiri si sincer imi pare rau ca a trebuit sa va amanam, dar nu te pui cu vremea...oricum vom veni in formula completa asa ca tot raul spre bine.
@dudu, eu ti-am raspuns intotdeauna cu respect chiar daca tu ne-ai jignit, dar nu sunt genul care sa intoarca si celalalt obraz...totusi !... eu chiar nu vreau sa te intalnesc pe traseu pentru ca nu imi place caracterul tau. nu e prima data cand arunci cu "noroi" in BeX fara sa cunosti macar un membru al echipei asa ca sincer...ma lasa rece comentariile tale wink.gif...sau mai pe intelesul tau...MI SE RUPE de comentariile tale.

Edited by monster cat, 21 May 2010 - 10:15 AM.

  • 0

#760 Richelieu

Richelieu

    Membru Arfos

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,466 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Mircea Muntean
  • Telefon:724031626
  • Marca ATV:Suzuki KingQuad 700

Posted 21 May 2010 - 10:17 AM

Arfoaso hysterical.gif
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto