Jump to content



Photo

Barfe, Smenuri, Susanele


  • Please log in to reply
793 replies to this topic

#81 Keoru

Keoru

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 317 posts
  • Gender:Male
  • Location:Dr.Tr.Severin
  • Nume real:qazwsx
  • Telefon:0746000111
  • Marca ATV:Butzuki KQ 750 AXI
  • Numar ATV:de caruta

Posted 16 June 2009 - 08:24 PM

din tot ce a scris crinu , desi cam greu de inteles, am tras o concluzie: la cate accidente ai, trebuie sa fi un sofer tare prost.
in rest toate bune si frumoase.
  • 0

#82 crinu

crinu

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,378 posts
  • Gender:Male
  • Location:CONSTANTA
  • Nume real:DANU CRINU
  • Telefon:0722 Generalu
  • Marca ATV:BOMBARDIER 800
  • Numar ATV: SCARFACE

Posted 16 June 2009 - 08:51 PM

QUOTE (Keoru @ Jun 16 2009, 09:24 PM) <{POST_SNAPBACK}>
din tot ce a scris crinu , desi cam greu de inteles, am tras o concluzie: la cate accidente ai, trebuie sa fi un sofer tare prost.
in rest toate bune si frumoase.


pe mine ma cheama crinu......pe tine cine te-a chemat??????? surprise.gif
  • 0

#83 danielb

danielb

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 107 posts
  • Nume real:daniel
  • Telefon:0722359786
  • Marca ATV:grizzly700

Posted 16 June 2009 - 09:28 PM

exact la asta ma gandeam si eu cand am citit postul lui hysterical.gif hysterical.gif




QUOTE (Keoru @ Jun 16 2009, 09:24 PM) <{POST_SNAPBACK}>
din tot ce a scris crinu , desi cam greu de inteles, am tras o concluzie: la cate accidente ai, trebuie sa fi un sofer tare prost.
in rest toate bune si frumoase.

  • 0

#84 crinu

crinu

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,378 posts
  • Gender:Male
  • Location:CONSTANTA
  • Nume real:DANU CRINU
  • Telefon:0722 Generalu
  • Marca ATV:BOMBARDIER 800
  • Numar ATV: SCARFACE

Posted 16 June 2009 - 09:42 PM

QUOTE (danielb @ Jun 16 2009, 10:28 PM) <{POST_SNAPBACK}>
exact la asta ma gandeam si eu cand am citit postul lui hysterical.gif hysterical.gif


tu de unde ai aparut?????poate ai treaba si eu te retin superstition.gif
  • 0

#85 danielb

danielb

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 107 posts
  • Nume real:daniel
  • Telefon:0722359786
  • Marca ATV:grizzly700

Posted 16 June 2009 - 09:44 PM

eu cred ca mai bine pentru toata lumea este sa dispari tu de unde ai venit





QUOTE (crinu @ Jun 16 2009, 10:42 PM) <{POST_SNAPBACK}>
tu de unde ai aparut?????poate ai treaba si eu te retin superstition.gif

  • 0

#86 ERY

ERY

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:ERY
  • Telefon:detin
  • Marca ATV:ex: DINLI 901 ex: buggy new: ?
  • Numar ATV: CT 90 ERY

Posted 16 June 2009 - 10:06 PM

Eu zic ca o da-ti in baietisme si locul lor este pe cocalari.ro nu aici.

Chiar aveam impresia ca asta este cel mai ok forum de atvisti din tara....sincer incep sa am indoieli.
  • 0

#87 d-rive

d-rive

    deleted

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3,064 posts
  • Gender:Male
  • Location:CO
  • Interests:atv&amp;atv
  • Nume real:Suzuki
  • Telefon:0000000000
  • Marca ATV:Suzuki
  • Numar ATV:10

Posted 16 June 2009 - 10:21 PM

Eu zic ca daca eram toti prezenti la o intalnire ciocneam prieteneste cate-o berica si nicidecum nu apareau probleme din astea cu orgolii si alte alea.
  • 0

#88 crinu

crinu

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,378 posts
  • Gender:Male
  • Location:CONSTANTA
  • Nume real:DANU CRINU
  • Telefon:0722 Generalu
  • Marca ATV:BOMBARDIER 800
  • Numar ATV: SCARFACE

Posted 16 June 2009 - 10:31 PM

QUOTE (ERY @ Jun 16 2009, 11:06 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Eu zic ca o da-ti in baietisme si locul lor este pe cocalari.ro nu aici.

Chiar aveam impresia ca asta este cel mai ok forum de atvisti din tara....sincer incep sa am indoieli.


ai dreptate promit sa nu mai raspund la provocari prea ma cobor la nivelul COCALARILOR promit
  • 0

#89 lari

lari

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 405 posts
  • Nume real: Laurentiu
  • Telefon:745064269
  • Marca ATV:Suzuki King Quad 700
  • Numar ATV:B-65-VUA

Posted 16 June 2009 - 10:35 PM

QUOTE (d-rive @ Jun 16 2009, 09:21 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Eu zic ca daca eram toti prezenti la o intalnire ciocneam prieteneste cate-o berica si nicidecum nu apareau probleme din astea cu orgolii si alte alea.



nu avem niciun motiv sa ne intalnim toti, mie-mi este din ce in ce mai clar,pentru ce sa ne amestecam cu caractere total opuse? pentru ca avem aceiasi pasiune?!? absurd!
  • 0

#90 d-rive

d-rive

    deleted

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3,064 posts
  • Gender:Male
  • Location:CO
  • Interests:atv&amp;atv
  • Nume real:Suzuki
  • Telefon:0000000000
  • Marca ATV:Suzuki
  • Numar ATV:10

Posted 16 June 2009 - 10:36 PM

Gata, nu ne mai intalnim biggrin.gif
  • 0

#91 lari

lari

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 405 posts
  • Nume real: Laurentiu
  • Telefon:745064269
  • Marca ATV:Suzuki King Quad 700
  • Numar ATV:B-65-VUA

Posted 16 June 2009 - 10:48 PM

QUOTE (d-rive @ Jun 16 2009, 09:36 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Gata, nu ne mai intalnim biggrin.gif



aaaaaaaaaa thumbdown.gif , pai ce replica este asta, cand credeam ca am gasit si eu pe cineva cu care sa ma cert, cu care sa-mi masor testicolele , tu ce faci imi dai pas?!?....tocmai aici pe topicul de balamuc !

sunt profun jignit! partytime.gif
  • 0

#92 crinu

crinu

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,378 posts
  • Gender:Male
  • Location:CONSTANTA
  • Nume real:DANU CRINU
  • Telefon:0722 Generalu
  • Marca ATV:BOMBARDIER 800
  • Numar ATV: SCARFACE

Posted 16 June 2009 - 11:03 PM

QUOTE (richelieu @ Jun 10 2009, 07:49 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Pai topicul nu e deschis in mod special pentru acest eveniment, ci cu ocazia acestui eveniment ...deci nu vad nici un motiv sa se inchida. Stai linistit..si glumele se vor termina de la sine...subiectul nu va mai tine mult. Dar vor aparea altele, in care vor fi implicati mai mult sau mai putin membri ai forumului....Glume si mistouri se fac oricum intre membri...pe astfel de motive sau pe altele.


de aici a plecat ideia m-am amuzat destul va multumesc pentru participare dar multumesc mai mult celor care nu au participat,mult succes cu alte subiecte in continuare voi urmari cu mult interes .........si totusi unii au meritat soarta :hysterical ma gasiti pe topicul CONSTANTA unde baietii nu au intervenit deci nu sunt COCALARI. VA SALUT.
  • 0

#93 Smeagol

Smeagol

    A.R.F.O.S Club

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,618 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti
  • Interests:pierdut chef de munca....il declar nul
  • Nume real:mihnea
  • Telefon:mai nou....rezervat
  • Marca ATV:KQ 700 Xcc special
  • Numar ATV:galbejit....si nu am nevoie de ITP

Posted 16 June 2009 - 11:23 PM

imi pare sincer rau ca trebuie sa bag cutitul in rana dar realitatea este.......ASTA.....ca va place sau nu
chiar daca avem aceasi pasiune asta nu inseamna ca avem aceleasi caractere,principi sau stiluri de viata
nu inteleg de ce va tot mirati blink.gif asta este cruda realitatea.....impacativa cu ideea.....nu trebuie sa fortezi nota vorba lui Lari pentru ca oricum adevarata natura pana la urma iese afara
in acest topic,si vad ca are mare succes wink.gif ,nu facem altceva decat sa ne dam arama pe fata.....astia suntem
fiecare judeca,dupa ce citeste,si trage propriile concluzii despre ceilalti membri

de exemplu eu personal m-am lamurit asupra faptului ca domnul Crinu nu este compatibil cu mine......suntem diferiti dar nu este nici o problema......cred ca m-a facut si cocalar dar traim intr-o tara libera si este dreptul lui sa creada ce doreste despre mine sau alti membri de pe forum.cu prietenul lui Gabi(gabi72ro) in schimb ma impac foarte bine si comunicam fara probleme.
este o prostie sa ne amagim ca totul este perfect,noi suntem perfecti si viata este roz

sper ca nu am distrus prea multe vise in seara asta si va urez tuturor (pentru ca nu ma costa nimica biggrin.gif ) toate cele bune si cat mai multe iesiri cu atv-ul impreuna cu persoanele pe care le doriti alaturi

p.s. danielb este membru Bex si face parte din echipa bex racing de concurs (el este mai sgarcit in cuvinte si de aceaia are putine posturi la activ) si poate multi dintre voi nu au avut placerea sa-l cunoasca
  • 0

#94 SPV13R

SPV13R

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,537 posts
  • Location:Bucuresti - Brasov
  • Nume real:stanescu petru
  • Telefon:745383430
  • Marca ATV:SUZUKI/YAMAHA/CFMOTO
  • Numar ATV:B-XX-XEB

Posted 17 June 2009 - 01:41 AM

echipa ramane echipa, asa ca ce sa zic, si eu sunt cocalar dar mam lasat hysterical.gif
sunt atat de obosit ca o sa recitesc totul maine si sper sa am vreo idee
f tare topicu.

se pare ca exista o disputa intre buc si ct, arbitrata marsav de valea prahovei, sprijiniti din umbra de elemente peturbatoare, si se pare ca nu suntem la prima abatere, oricum sa nu uitam ca suntem datori un porc la ct.

Ma distrez si eu, nu ma luati in serios, sunt doar BARFEEEE

NOAPTE BUNA. happybday.gif
  • 0

#95 gaby72ro

gaby72ro

    Super ATV-ist

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,522 posts
  • Gender:Male
  • Location:CONSTANTA
  • Nume real:Constantin Gabriel
  • Telefon:0744518543
  • Marca ATV:ex KINGQUAD 700
  • Numar ATV:s-a dat...

Posted 17 June 2009 - 09:08 AM

foarte tare Petre.....m-ai facut sa ma amuz........ai explicat fenomenul foarte bine. unii se cearta, altii pun paie pe foc si restul se distreaza..... hysterical.gif

si cum se intampla pe orice topic, apare unul care intreaba ceva, care de fapt nu are legatura cu discutia....astazi eu sunt ala...... hysterical.gif

pentru danielb.......imi place masca ta fata de kq. poti sa-mi dai si mie ceva detalii??? odata ce esti in bexteam cred ca ai avut ocazia sa o testezi la greu. cum se comporta? si de unde ai luat-o? ca bulbarul meu kimpex.......lasa de dorit si ma gandesc cu ce sa-l schimb.... thumbsup.gif

Edited by gaby72ro, 17 June 2009 - 09:13 AM.

  • 0

#96 undercover

undercover

    pasionat

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,053 posts
  • Gender:Male
  • Location:constanta
  • Interests:atv-4x4
  • Nume real:IOAN.M
  • Telefon:0766469431
  • Marca ATV:linhai 4x4 , kingquad 750
  • Numar ATV:atv

Posted 17 June 2009 - 09:12 AM

eu unu nu vad unde ar fi disputa intre buc si ct. cat despre crinu e un om de nota 10 si ii place sa glumeasca mult , poate uni nu ii inteleg glumele daca nu il cunosc in persoana ... nu mai sariti in sus de la orice . fiind un topic deschis despre barfe si eu ca si alti am scris dar mai mult in gluma gathering.gif , dar se pare ca uni au luato prea mult in serios . va cunosc pe majoritatea dintre voi si nu ar trebui sa fie o disputa aici pe forum.
  • 0

#97 gaby72ro

gaby72ro

    Super ATV-ist

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,522 posts
  • Gender:Male
  • Location:CONSTANTA
  • Nume real:Constantin Gabriel
  • Telefon:0744518543
  • Marca ATV:ex KINGQUAD 700
  • Numar ATV:s-a dat...

Posted 17 June 2009 - 09:19 AM

asa este ionut.....si chestia e ca discutia a inceput de la un lucru stupid care s-a intamplat in comunitatea din constanta.....vorba romanului intelept...." un prost arunca o piatra in apa si 10 destepti se chinuie sa o scoata"..... mentionez pentru cei care au chef de cearta ca acesta este un simplu proverb romanesc, fara vreo asociere cu vreo persoana de pe acest forum.......da e de actualitate.... hysterical.gif hysterical.gif hysterical.gif
  • 0

#98 d-rive

d-rive

    deleted

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3,064 posts
  • Gender:Male
  • Location:CO
  • Interests:atv&amp;atv
  • Nume real:Suzuki
  • Telefon:0000000000
  • Marca ATV:Suzuki
  • Numar ATV:10

Posted 17 June 2009 - 10:41 AM

In ciuda a ceea ce sustin unii, cum ca suntem diferiti dar avem o pasiune comuna, eu zic ca suntem destul de asemanatori si ca avem foarte multe in comun si majoritatea suntem super ok.
Ca exista contraziceri, neintelegeri, dezacorduri, asta e, suntem oameni, la fel dar totusi unicat fiecare in felul lui. Perceptia aceluiasi lucru poate fi diferita de la un om la altul.
Nu cred ca trebuie sa filozofam atunci cand ne intalnim ci sa ne bucuram exact de pasiunea noastra comuna, atv-urile.

Atunci cand ne-am intalnit la Greci-Macin, chiar nu am stat sa analizez pe fiecare in parte, sa-l cataloghez. S-a desprins insa o idee, avem o pasiune comuna, putem sa ne manifestam ca un grup omogen si dam dovada de spirit de echipa si de colegialitate.

Proferand injurii, jigniri, garantat doar pasiunea pentru atv-uri nu ne poate tine laolalta.

E decizia fiecaruia ce modalitate de dialog adopta si poate ca e un defect al nostru al romanilor, al balcanicilor ca suntem mai efervescenti si ba ne iubim nemarginit, ba ne certam pana la moarte. E pacat ca nu adoptam o linie de mijloc bazata pe respect reciproc, spirit de colegialitate, spirit de echipa.
  • 0

#99 SPV13R

SPV13R

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,537 posts
  • Location:Bucuresti - Brasov
  • Nume real:stanescu petru
  • Telefon:745383430
  • Marca ATV:SUZUKI/YAMAHA/CFMOTO
  • Numar ATV:B-XX-XEB

Posted 17 June 2009 - 10:43 AM

eu iau partea amuzanta a topicului si este ok hysterical.gif
  • 0

#100 lari

lari

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 405 posts
  • Nume real: Laurentiu
  • Telefon:745064269
  • Marca ATV:Suzuki King Quad 700
  • Numar ATV:B-65-VUA

Posted 17 June 2009 - 11:08 AM

QUOTE (gaby72ro @ Jun 17 2009, 08:19 AM) <{POST_SNAPBACK}>
asa este ionut.....si chestia e ca discutia a inceput de la un lucru stupid care s-a intamplat in comunitatea din constanta.....vorba romanului intelept...." un prost arunca o piatra in apa si 10 destepti se chinuie sa o scoata"..... mentionez pentru cei care au chef de cearta ca acesta este un simplu proverb romanesc, fara vreo asociere cu vreo persoana de pe acest forum.......da e de actualitate.... hysterical.gif hysterical.gif hysterical.gif



partea prosta este ca in cazul tipicului de fata nu este vorba de o singura piatra, avem o avalansa.......
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto