Jump to content



Photo

Tsv Storm Si Kazuma Panda


  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1 claudiu_rmt

claudiu_rmt

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 9 posts
  • Nume real:Claudiu
  • Telefon:0745112233
  • Marca ATV:TSV, Kazuma
  • Numar ATV:SB-99-RMT

Posted 12 September 2009 - 01:48 PM

Am inceput sa ma dau cu atv inca de la varsta de 12 ani.Prima data am avut Kazuma Panda.E chinezesc dar merge si azi dupa 6 ani fara probleme.Nu mai trage ca la inceput dar e ok.Probleme majore nu am avut cu el, am schimbat cauciucurile de pe spate, si bendix-ul electromotor.In rest cu toate ca se zice ca lucrurile chinezesti is naspa, merge destul de bine biggrin.gif . Am avut si accidente cu el nu majore dar unele destul de nasoale.M'am rasturnat cu el de cateva ori, odata m'o prins sub el, noroc cu casca de protectie astfel imi spargea cap.
Motoru e de 90 cmc cu un cilindru, cantareste in jur de 100 kg.L'am modificat putin estetic cu niste autocolante, vreau sa va zic ca l'am modificat de mult timp, acum mi se par de prost gust da nu le'am mai dat jos smile.gif

TSV Storm il am de vreo 4 ani, e utilitar, tot chinezesc sau japonez sau nush ce in orice caz asiatic.Merge destul de bine, si dupa 4 ani dar nici nu l'am folosit prea mult.Are 190 cmc tractiune pe spate.De curand am avut o iesire "involuntara" in decor pe traseu de la predeal spre susai si de atunci motoru face ca toti dracii smile.gif) . O sa pun niste poze cu atv'urile dar si niste linkuri catre clipuri pe youtube facute de mine cu atv'urile.

Kazuma Panda - Wheelie, Side Wheelie etc
Kazuma Panda - Wipe out
TSV Storm - Jump 1
TSV Storm - Jump 2
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto