Jump to content



Photo

Napoca Motor Days


  • Please log in to reply
144 replies to this topic

#41 kingarthurcj

kingarthurcj

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 39 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj Napoca
  • Interests:Offroad/Pescuit/Foto/tir cu pistolul
  • Nume real:Engi inauan Arthur
  • Telefon:0741084776
  • Marca ATV:Trike MZ ETZ 250 si Trike JAWA 250 ambele HOMEMADE
  • Numar ATV:CJ 52 ICLOD

Posted 04 November 2009 - 05:30 PM

Pot intelege pe cineva care se ambaleaza ca si eu fac exact la fel .
Darrrr nu pot intelege de ce va tot legati de mine de ce ma trimiteti la doctor si ce anume aveti cu caracterul meu daoarece eu nu m-am legat de nationalitatea d-voastra (pe care oricum o inpartasim) si nu am mintit nimic scriind despre ziua de vineri, deci de unde ati tras concluziile despre mine?. De jignit da adevarul jigneste dar daca spui una si faci alta te poti astepta sa fii penalizat .Normal ajungea doar o scuza nu sa ma trimiteti la tratament,si totul lua sfarsit.
Daca va uitati atent eu nu am scris nici un cuvant despre Sambata sau Dumineca pentru ca nu am participat,concurentii toata stima ,celelalte evenimente legate de napoca days toate ok oricum ma interesa doar ATV si doar vineri am avut timp ,in rest ati recunoscut ca ati gresit in organizare vineri deci eu nu am mai postat nimic.Si mai ales nu v-am facut HOT .
Daca ati fi de acord ar cam trebui sa terminam aceasta polemica fara rost si fara sfarsit.
Din partea mea acesta e ultimul postindiferent ce mai scrieti.
  • 0

#42 misi_merch

misi_merch

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 116 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj-Napoca
  • Nume real:Szabo Mihaly
  • Telefon:0722121121
  • Marca ATV:Can Am Renegade
  • Numar ATV:3

Posted 04 November 2009 - 05:53 PM

Hormonel te-am facut deoarece esti atat de agitat incat no pot da vina pa altceva decat pe hormonii care circula in exces.
Bine ma. Hai ca am furat si m-ai prins! ( La faza asta esti Colombo)
Da la ziar ca doar si reclama negativa tot reclama este. Mie imi convine.
  • 0

#43 misi_merch

misi_merch

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 116 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj-Napoca
  • Nume real:Szabo Mihaly
  • Telefon:0722121121
  • Marca ATV:Can Am Renegade
  • Numar ATV:3

Posted 04 November 2009 - 05:57 PM

QUOTE (kingarthurcj @ Nov 4 2009, 05:30 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Pot intelege pe cineva care se ambaleaza ca si eu fac exact la fel .
Darrrr nu pot intelege de ce va tot legati de mine de ce ma trimiteti la doctor si ce anume aveti cu caracterul meu daoarece eu nu m-am legat de nationalitatea d-voastra (pe care oricum o inpartasim) si nu am mintit nimic scriind despre ziua de vineri, deci de unde ati tras concluziile despre mine?. De jignit da adevarul jigneste dar daca spui una si faci alta te poti astepta sa fii penalizat .Normal ajungea doar o scuza nu sa ma trimiteti la tratament,si totul lua sfarsit.
Daca va uitati atent eu nu am scris nici un cuvant despre Sambata sau Dumineca pentru ca nu am participat,concurentii toata stima ,celelalte evenimente legate de napoca days toate ok oricum ma interesa doar ATV si doar vineri am avut timp ,in rest ati recunoscut ca ati gresit in organizare vineri deci eu nu am mai postat nimic.Si mai ales nu v-am facut HOT .
Daca ati fi de acord ar cam trebui sa terminam aceasta polemica fara rost si fara sfarsit.
Din partea mea acesta e ultimul postindiferent ce mai scrieti.


Ar trebui sa recitesti primul tau post si poate iti dai seama ca nu asa trebuia.

Dar mai baieti!!!! Pe cand m-am incalzit bine in tigania asta ma lasati??? Unul cate unul va retrageti? Macar 2 zile stati sa ne mai tiganim, dupa aceea voi fi plecat din tara si vreo 3 sapt nu e sigur ca apuc sa va delectez. (oricum nu am sa cer azil...voi reveni in tara dar iesit din ritmul tiganiilor)
  • 0

#44 TeoMoto

TeoMoto

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 4 posts
  • Nume real:Teo MIHADAS
  • Telefon:0769669153
  • Marca ATV:Chinezarie

Posted 04 November 2009 - 06:42 PM

Buna seara la toata lumea,
Numele meu este Teo MIHADAS si sunt organizatorul Napoca Motor Days.

Am citit acest topic si doresc sa clarific aceasta polemica.

1. Transsylvania OffRoad Club au fost parteneri la organizarea acestui eveniment.
2. Premiile publicate pe site-ul lor sunt cele care s-au acordat categoriei EuroTrial.(aceste premii au fost oferite de catre sponsorii adusi de offroad club transsylvania si de catre Spinners international in calitate de organizator)
3. Nu s-a pomenit nicaieri de premiile pentru celelalte categorii.
4. Cei de la Off road club Transsylvania au gazduit pe site-ul lor si inscrierile pentru Moto si ATV - de unde si confuzia.
5. Eforturile mele in calitate de organizator au fost mari pentru a avea premii substantiale si nu am inselat sau mintit in privinta lor.
6. S-au promis camere HD pentru Off Road si ATV , si s-au dat.
7. Toate premiile publicate pe site-ul off road s-au acordat la aceasta categorie.
8. Nu vreau sa arunc vina pe nimeni dar nici sa-mi asum incompenta sau lipsa de interes a unor oameni care s-au implicat in organizarea diferitelor categorii de concurs.
9. Pe site-ul oficial al evenimentului www.motordays.ro exista doar linkuri catre site-urile unde se puteau face inscrieri si nici decum descrieri detaliate ale premiilor sau trimiteri catre acestea.
10. Pentru orice nelamuriri sau reclamatii va rog sa ma contactati [email protected] sau la 0769669153

Sper ca am fost destul de explicit,

Si va spun eu acum de alte editii ale acestui eveniment:

Vor fi doua , la anul..

Bafta la toti .
  • 0

#45 depedentul

depedentul

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 45 posts
  • Nume real:SANDU COSTICA
  • Telefon:0721210007
  • Marca ATV:kawasaki

Posted 04 November 2009 - 07:58 PM

draga misi ma-i ai de lucrat mult la mentalitate!!!!!! poti sa iei lectii de la OLIVER!! IL CUNOSTI DESTUL DE BINE!SUCCES!
  • 0

#46 profi

profi

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 29 posts
  • Nume real:ioan gavrila
  • Telefon:0745220453
  • Marca ATV:linhai

Posted 04 November 2009 - 09:19 PM

QUOTE (TeoMoto @ Nov 4 2009, 06:42 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Buna seara la toata lumea,
Numele meu este Teo MIHADAS si sunt organizatorul Napoca Motor Days.

Am citit acest topic si doresc sa clarific aceasta polemica.

1. Transsylvania OffRoad Club au fost parteneri la organizarea acestui eveniment.
2. Premiile publicate pe site-ul lor sunt cele care s-au acordat categoriei EuroTrial.(aceste premii au fost oferite de catre sponsorii adusi de offroad club transsylvania si de catre Spinners international in calitate de organizator)
3. Nu s-a pomenit nicaieri de premiile pentru celelalte categorii.
4. Cei de la Off road club Transsylvania au gazduit pe site-ul lor si inscrierile pentru Moto si ATV - de unde si confuzia.
5. Eforturile mele in calitate de organizator au fost mari pentru a avea premii substantiale si nu am inselat sau mintit in privinta lor.
7. Toate premiile publicate pe site-ul off road s-au acordat la aceasta categorie.
8. Nu vreau sa arunc vina pe nimeni dar nici sa-mi asum incompenta sau lipsa de interes a unor oameni care s-au implicat in organizarea diferitelor categorii de concurs.
9. Pe site-ul oficial al evenimentului www.motordays.ro exista doar linkuri catre site-urile unde se puteau face inscrieri si nici decum descrieri detaliate ale premiilor sau trimiteri catre acestea.
10. Pentru orice nelamuriri sau reclamatii va rog sa ma contactati [email protected] sau la 0769669153

Sper ca am fost destul de explicit,

Si va spun eu acum de alte editii ale acestui eveniment:

Vor fi doua , la anul..

Bafta la toti .



BUNA SEARA,

POI DOMNULE TEO NU NE-AI CLARIFICAT DELOC, MAI MULT, NE-AI BAGAT IN CEATA MAI TARE, SA MA EXPLIC

1.PARTENERUL DVS. Transsylvania OffRoad Club SCIU PE SITE FOARTE CLAR SI EXPLICIT URMATOARELE:

NOUTĂŢI
Napoca Motor Days:
Concurentii in categoriile Enduro si ATV pot sa se inscrie completand formularul nostru de inscriere. La ambele categorii este obligatoriu: casca, platosa, cizme.
Pentru detalii suplimentare:

0722 121.121 (Misi - ATV)

0742 598.680 (Catalin - Enduro)

ATENTIE! Locurile gratuite - 20 de echipaje din alte orase decat Cluj - s-au epuizat. Cei care se inscriu in continuare trebuie sa-si plateasca cazarea si masa. Pe http://www.casa-zanelor.ro gasiti toate detaliile .Aici vor sta toti concurentii .
NAPOCA MOTOR DAYS
Ne bucuram sa va anuntam ca la data de 30-31 octombrie - 1 noiembrie Transsylvania Off Road Club organizeaza un concurs de eurotrial off road, in premiera pentru Romania, la Cluj Napoca. Concursul face parte din evenimentul "Napoca Motor Days", un show care va cuprinde motociclisti, atv-isti, expozitii de masini, concerte etc.
Concursul se va desfasura pe o singura categorie, cu trasee de nivel mediu si se adreseaza tuturor masinilor 4x4. Regulamentul trialului auto va fi cel al eurotrialului international, cu ceva modificari: Regulament Napoca Motor Days

NU EXISTA TAXA DE PARTICIPARE! Asiguram: vineri: cazare hotel Cluj+ masa la locul concursului; sambata: cazare hotel Cluj+ masa la locul concursului

Premiile vor fi:
locul 1: camera on-board profi, uleiuri Repsol, accesorii off road "Taubenreuther", maceta Husqvarna
locul 2: drujba Husqvarna, uleiuri Repsol, accesorii off road "Taubenreuther", maceta Husqvarna
locul 3: uleiuri Repsol, accesorii off road "Taubenreuther", maceta Husqvarna

SCRIE FOARTE EXPLICIT ENDURO SI ATV, AI FACETI CUMVA MINCINOSI? INCOMPETENTI? PE PARTENERI?DE CE NU ATI ANUNTAT EVENTUALELE MODIFICARI,CHIAR SI IN TIMPUL CONCURSULUI

2.DUPA PREMIERE ZIC BAIETII CARE AU LUAT LOCUL 1:

Dupa premiere am luat`o sistematic,am mers la secretariat unde habar nu aveau deci ne`au trimis la Dan Morar care nici el habar nu avea si ne`a trimis la Teo,organizatorul care si`a cerut scuze ca nu a mai fost premiul promis ca nu a mai avut "resurse" pt a premia si clasa moto

SI V-ATI SCAPAT DE BAIETI

3.SCRIETI:
S-au promis camere HD pentru Off Road si ATV , si s-au dat.

INTREBARE:UNDE ESTE CAMERA DE LA MOTO? DE CE NU A PRIMIT-O CASTIGATORUL? ATI DAT NUMAI LA AUTO SI ATV.
O SA NE SPUNETI CA LA CASTIGATORI CA SPONSORUL NU A DAT CE A PROMIS .BLA,BLA
GRESIT: ON-BOARD SUSTINE CA V-A VANDUT CAMERELE LA PRET PROMOTIONAL ,TREBUIE SA AVETI FACTURI,3 BUC

CONCLUZIA MEA ESTE CA SUNTETI CAM HILAR SI NE LUATI DE DE PROSTI PE CEI CU PUTIN SIMT CIVIC,CU EXPLICATII SI ABURELI CARE NU LE CREDE NIMENI. FAPTELE,NET-UL,ACTELE TOATE DOVEDESC CONTARUL CELOR CE ATI DAT CA CLARIFICARE.

EU VA FELICIT,A FOST UN EVENIMENT REUSIT,ATI DEPUS MULTA MUNCA PENTRU ORGANIZARE,SI PARTICIPANTII AU FOST LA INALTIME NU VEZI IN FIECARE ZI ASA CEVA IN CLUJ,MAI PUTIN PREMIEREA CARE A PUS O AMPRENTA FOARTE,FOARTE URATA

CU ASEMENEA ATITUDINE AICI INCLUD IN SPECIAL PE DL.MISI O SA FIE CAM "GREU" LA URMATOARELE EDITII ,BAIETII SE CUNOSC SI VORBESC INTRE EI...
COCLUZIA :NU TINE D-LE TEO!

UN SFAT PRIETENESC,REZOLVATI "NEANTELEGEREA" SI SUNT SIGUR CA LA URMATOARELE EDITII TREBUIE SA CAUTATI ALTA LOCATIE CA LA EXPO
O SA FIE PREA PUTIN SPATU PENTRU PARTICIPANTI SI CONCURSURI
  • 0

#47 sfigmo

sfigmo

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 1 posts
  • Nume real:Vlad
  • Telefon:0729777770
  • Marca ATV:None

Posted 05 November 2009 - 08:31 AM

Salut si din partea mea tuturor.
Am tinut sa intervin si eu in acest topic pentru a incerca o singura data sa lamurim nelamurirea. Scriu atat in calitate de administrator al www.on-board.ro cat si in calitate de co-organizator si sustinator al Napoca Motor Days.

@ profi:
Din cate stiu eu, noi ne cunoastem de mai multa vreme...si tot din cate stiu il cunosti si pe Teo Mihadas...dar asta e o alta problema...
Ca sa incep cu inceputul:
- Teo Mihadas (organizator si finantator al NMD) a cerut camerele respective pentru a le oferi premiu.
- www.on-board.ro a sustinut (contra cost) evenimentul cu cele 3 camere promise.
- a fost in egala masura anuntat ca premiu drujba Husquarna...de ce nu se comenteaza si pe seama ei?

Asta e din punct de vedere al administratorului site-ului partener evenimentului.
Ce urmeaza este din punct de vedere al co-organizatorului NMD:

- Premiile care urmau a fi oferite castigatorilor au fost hotarate de catre toti cei implicati in organizare (Eurotrial, Endurocross, Trial ATV, Trial BIKES), la sedintele dinaintea evenimentului. Atunci s-a decis ca ele sa nu fie facute public tocmai pentru a nu aparea astfel de discutii...aici pot spune cu mana pe inima ca: DA !!! CINEVA A GRESIT CAND LE-A POSTAT PE SITE-URI.
- Suportul financiar pentru organizarea concursurilor a venit din partea firmelor BERNER, REPSOL, RONDO, CORATIM si inca un numar mic de sponsori care au oferit premii. Restul cheltuielilor au fost suportate exclusiv de catre SPINNERS INTERNATIONAL - organizator, prin persoana lui TEO MIHADAS
- hotararea de a acorda premiile si ce premii sa se ofere ii apartine pe buna dreptate lui TEO precum si dreptul de a decide in a oferi sau nu anumite premii. Multi dintre noi, ar fi hotarat cu siguranta in locul lui sa nu mai ofere nici un premiu, tinand cont de situatia de la momentul respectiv.
- Minciuna? DELOC...nici o minciuna, nici o inselatorie, nici o prosteala...nu vad cum se poate considera prosteala sau minciuna sau inselatorie, impinsa de "cineva" pana la INFRACTIUNE, un eveniment de asa amploare, unde toti cei prezenti au avut parte in egala masura de o tratatie speciala, concurenti la multe segmente ale sportului mecanic (cu motor sau fara), eveniment de la care castigatorii au plecat cu premii mai mari in valoare decat costurile pe care le-au avut cu tot cu deplasare, cazare si mese.
- S-a acordat atentie mai mare segmentului auto? DA...de ce? pentru ca S-AU BAGAT IN FATA !!! Offroad Club Transsylvania s-au implicat cel mai mult in amenajarea traseului de off-road (de care au beneficiat si Endurocross si ATV-istii), pentru a le oferi participantilor lor ceva inedit...si AU REUSIT SA FACA CEVA DESPRE CARE NIMENI NU A AVUT DE COMENTAT - FELICITARI !!! Cu doua luni inaintea evenimentului am fost personal la o firma importatoare si distribuitoare de ATV-uri si echipamente pt sportivi, i-am invitat sa se implice in organizarea traseului si a concursului, insa nu au fost receptivi. Firma respectiva are experienta organizarii concursurilor ATV asa cum, Transsylvania Offroad Club are experienta in organizarea concursurilor off-road auto. Poate daca se implica, iesea mai bine (who knows ???)

Din punctul de vedere al multor participanti (majoritatea), si ma refer la participanti nu gura-casca care urla dupa 10 lei intrarea, evenimentul Napoca Motor Days a fost o reusita si a ridicat standardele tuturor evenimentelor de acest gen organizate pana acum. Dovezi? GOOGLE SEARCH: NAPOCA MOTOR DAYS si aveti rabdare sa cititi tot ce se scrie pe unde se scrie.
O nelamurire am si eu totusi...de ce trebuie sa aruncam cu noroi? Suntem in pragul alegerilor prezidentiale, ne paste o epidemie de gripa porcina...aaaaaa...inteleg cred...ne-am obisnuit asa: sa comentam, sa blamam, sa luam apararea gratuit, sa fim avocati chiar daca avem studii de zootehnie, sa dam cu pietre pt ca si in biblie la un moment dat scrie ca o femeie a fost alungata din oras cu toate ca ea oferea placeri barbatilor...eu unul vad doar partea buna a evenimentului: 3 zile in care Clujenii au avut parte de spectacol in adevaratul sens al cuvantului, 3 zile in care concurentii participanti la toate concursurile au avut parte de distractie, 3 zile de voie buna intr-o mare familie de sportivi.

Pe final, o urare: SI LA MAI MARE !!!
Inca ceva sa nu uitam: in Romania noastra, semintele pe stadioane, brichetele si fumigenele aruncate in arbitrii, bataile in tribune fac FOTBALUL sa fie REGELE SPORTURILOR !!!
  • 0

#48 kingarthurcj

kingarthurcj

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 39 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj Napoca
  • Interests:Offroad/Pescuit/Foto/tir cu pistolul
  • Nume real:Engi inauan Arthur
  • Telefon:0741084776
  • Marca ATV:Trike MZ ETZ 250 si Trike JAWA 250 ambele HOMEMADE
  • Numar ATV:CJ 52 ICLOD

Posted 05 November 2009 - 10:07 AM

QUOTE (sfigmo @ Nov 5 2009, 08:31 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Salut si din partea mea tuturor.
Am tinut sa intervin si eu in acest topic pentru a incerca o singura data sa lamurim nelamurirea. Scriu atat in calitate de administrator al www.on-board.ro cat si in calitate de co-organizator si sustinator al Napoca Motor Days.

@ profi:
Din cate stiu eu, noi ne cunoastem de mai multa vreme...si tot din cate stiu il cunosti si pe Teo Mihadas...dar asta e o alta problema...
Ca sa incep cu inceputul:
- Teo Mihadas (organizator si finantator al NMD) a cerut camerele respective pentru a le oferi premiu.
- www.on-board.ro a sustinut (contra cost) evenimentul cu cele 3 camere promise.
- a fost in egala masura anuntat ca premiu drujba Husquarna...de ce nu se comenteaza si pe seama ei?

Asta e din punct de vedere al administratorului site-ului partener evenimentului.
Ce urmeaza este din punct de vedere al co-organizatorului NMD:

- Premiile care urmau a fi oferite castigatorilor au fost hotarate de catre toti cei implicati in organizare (Eurotrial, Endurocross, Trial ATV, Trial BIKES), la sedintele dinaintea evenimentului. Atunci s-a decis ca ele sa nu fie facute public tocmai pentru a nu aparea astfel de discutii...aici pot spune cu mana pe inima ca: DA !!! CINEVA A GRESIT CAND LE-A POSTAT PE SITE-URI.
- Suportul financiar pentru organizarea concursurilor a venit din partea firmelor BERNER, REPSOL, RONDO, CORATIM si inca un numar mic de sponsori care au oferit premii. Restul cheltuielilor au fost suportate exclusiv de catre SPINNERS INTERNATIONAL - organizator, prin persoana lui TEO MIHADAS
- hotararea de a acorda premiile si ce premii sa se ofere ii apartine pe buna dreptate lui TEO precum si dreptul de a decide in a oferi sau nu anumite premii. Multi dintre noi, ar fi hotarat cu siguranta in locul lui sa nu mai ofere nici un premiu, tinand cont de situatia de la momentul respectiv.
- Minciuna? DELOC...nici o minciuna, nici o inselatorie, nici o prosteala...nu vad cum se poate considera prosteala sau minciuna sau inselatorie, impinsa de "cineva" pana la INFRACTIUNE, un eveniment de asa amploare, unde toti cei prezenti au avut parte in egala masura de o tratatie speciala, concurenti la multe segmente ale sportului mecanic (cu motor sau fara), eveniment de la care castigatorii au plecat cu premii mai mari in valoare decat costurile pe care le-au avut cu tot cu deplasare, cazare si mese.
- S-a acordat atentie mai mare segmentului auto? DA...de ce? pentru ca S-AU BAGAT IN FATA !!! Offroad Club Transsylvania s-au implicat cel mai mult in amenajarea traseului de off-road (de care au beneficiat si Endurocross si ATV-istii), pentru a le oferi participantilor lor ceva inedit...si AU REUSIT SA FACA CEVA DESPRE CARE NIMENI NU A AVUT DE COMENTAT - FELICITARI !!! Cu doua luni inaintea evenimentului am fost personal la o firma importatoare si distribuitoare de ATV-uri si echipamente pt sportivi, i-am invitat sa se implice in organizarea traseului si a concursului, insa nu au fost receptivi. Firma respectiva are experienta organizarii concursurilor ATV asa cum, Transsylvania Offroad Club are experienta in organizarea concursurilor off-road auto. Poate daca se implica, iesea mai bine (who knows ???)

Din punctul de vedere al multor participanti (majoritatea), si ma refer la participanti nu gura-casca care urla dupa 10 lei intrarea, evenimentul Napoca Motor Days a fost o reusita si a ridicat standardele tuturor evenimentelor de acest gen organizate pana acum. Dovezi? GOOGLE SEARCH: NAPOCA MOTOR DAYS si aveti rabdare sa cititi tot ce se scrie pe unde se scrie.
O nelamurire am si eu totusi...de ce trebuie sa aruncam cu noroi? Suntem in pragul alegerilor prezidentiale, ne paste o epidemie de gripa porcina...aaaaaa...inteleg cred...ne-am obisnuit asa: sa comentam, sa blamam, sa luam apararea gratuit, sa fim avocati chiar daca avem studii de zootehnie, sa dam cu pietre pt ca si in biblie la un moment dat scrie ca o femeie a fost alungata din oras cu toate ca ea oferea placeri barbatilor...eu unul vad doar partea buna a evenimentului: 3 zile in care Clujenii au avut parte de spectacol in adevaratul sens al cuvantului, 3 zile in care concurentii participanti la toate concursurile au avut parte de distractie, 3 zile de voie buna intr-o mare familie de sportivi.

Pe final, o urare: SI LA MAI MARE !!!
Inca ceva sa nu uitam: in Romania noastra, semintele pe stadioane, brichetele si fumigenele aruncate in arbitrii, bataile in tribune fac FOTBALUL sa fie REGELE SPORTURILOR !!!

Ma vad totusi nevoit sa incalc promisiunea de a nu mai posta
Darr ati ajuns din nou sa judecati oamenii , Un spectacol Reusit se adreseaza si SPECTATORILOR nu ? Altfel ati fi organizat evenimentul in padure .
Concluzie daca eu cumpar un bilet la un spectacol si acolo gasesc o pasune neiluminata si fara nici o oaie nu ma pot considera nici macar gura casca ca nu am la ce casca gura.
Va rog cu stima invatati odata ca Spectacol fara SPECTATORI (nu gura casca ) nu exista si Un program afisat pe net plus o doamna la intrare care zice ~mergeti repede in spate ca au si intrat ATV-urile~ ar trebui sa insemne ca dupa ce platesti si te duci in spate vei avea la ce casca gura .
oricum nu ati citit postul meu in intregime eu am vorbit DOAR DE ATV SI DOAR DE VINERI atunci am platit degeaba ,si nu era vorba de suma (dar erau bani munciti de mine ,nu de dumneavoastra,in Romania din pacate exista conceptul ca banii tai sunt si ai mei) ci RESPECT pentru ce afirmi verbal sau pe net.
Oameni buni sa ne trezim la realitate nu mai promiteti ce nu puteti oferii si pe urma cand primiti adevarul aruncat in fata va suparati si incepeti sa acuzati ,Mai cereti-va si scuze daca gresiti .
E ASA DE GREU?
Stima masinilor offroad care erau in nr mare ,biciclistii jos cu palaria,la masini tunate erau vreo 5 si o scena goala .
Daca dumneavoastra ati organizat o intalnire fara Spectatori si doar cu gura casca nu trebuia sa percepeti taxa de intrare ,deoarece gura casca e cineva ce se opreste sa vada ceva nu cel ce plateste pentru ea.
iar din ultima parte a postului am inteles sunteti cel cu fumigenele ca si fotbalul e tot un sport frumos chiar daca mie personal nu-mi place si orice sport e frumos in felul lui ,nu m-am legat de sportivi .
  • 0

#49 kingarthurcj

kingarthurcj

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 39 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj Napoca
  • Interests:Offroad/Pescuit/Foto/tir cu pistolul
  • Nume real:Engi inauan Arthur
  • Telefon:0741084776
  • Marca ATV:Trike MZ ETZ 250 si Trike JAWA 250 ambele HOMEMADE
  • Numar ATV:CJ 52 ICLOD

Posted 05 November 2009 - 10:21 AM

Scuze zicea domnul de 3 zile au fost doar 2 zile Vineri a fost rateu
gura casca de mine e departe de a avea studii de zootehnie si sigur nu sunt avocat desi la cat noroi am primit pe acest topic doar pentu adevar si pentru opinia mea care a indraznit sa supere mi-ar fi placut totusi sa fiu macar avocat , si da daca eu nu am atatia bani cati au altii nu am ATV de zeci de mii de euro si nici echipament de mii oricum pot avea totusi dreptate chiar de sunt fodbalist la zootechnie si arunc cu brichete si fumigene chiar si spre voi (cei ce va simtiti sau mai exact nu va simtiti ).
  • 0

#50 profi

profi

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 29 posts
  • Nume real:ioan gavrila
  • Telefon:0745220453
  • Marca ATV:linhai

Posted 05 November 2009 - 10:36 AM

QUOTE (sfigmo @ Nov 5 2009, 08:31 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Salut si din partea mea tuturor.
Am tinut sa intervin si eu in acest topic pentru a incerca o singura data sa lamurim nelamurirea. Scriu atat in calitate de administrator al www.on-board.ro cat si in calitate de co-organizator si sustinator al Napoca Motor Days.

@ profi:
Din cate stiu eu, noi ne cunoastem de mai multa vreme...si tot din cate stiu il cunosti si pe Teo Mihadas...dar asta e o alta problema...
Ca sa incep cu inceputul:
- Teo Mihadas (organizator si finantator al NMD) a cerut camerele respective pentru a le oferi premiu.
- www.on-board.ro a sustinut (contra cost) evenimentul cu cele 3 camere promise.
- a fost in egala masura anuntat ca premiu drujba Husquarna...de ce nu se comenteaza si pe seama ei?

Asta e din punct de vedere al administratorului site-ului partener evenimentului.
Ce urmeaza este din punct de vedere al co-organizatorului NMD:

- Premiile care urmau a fi oferite castigatorilor au fost hotarate de catre toti cei implicati in organizare (Eurotrial, Endurocross, Trial ATV, Trial BIKES), la sedintele dinaintea evenimentului. Atunci s-a decis ca ele sa nu fie facute public tocmai pentru a nu aparea astfel de discutii...aici pot spune cu mana pe inima ca: DA !!! CINEVA A GRESIT CAND LE-A POSTAT PE SITE-URI.
- Suportul financiar pentru organizarea concursurilor a venit din partea firmelor BERNER, REPSOL, RONDO, CORATIM si inca un numar mic de sponsori care au oferit premii. Restul cheltuielilor au fost suportate exclusiv de catre SPINNERS INTERNATIONAL - organizator, prin persoana lui TEO MIHADAS
- hotararea de a acorda premiile si ce premii sa se ofere ii apartine pe buna dreptate lui TEO precum si dreptul de a decide in a oferi sau nu anumite premii. Multi dintre noi, ar fi hotarat cu siguranta in locul lui sa nu mai ofere nici un premiu, tinand cont de situatia de la momentul respectiv.
- Minciuna? DELOC...nici o minciuna, nici o inselatorie, nici o prosteala...nu vad cum se poate considera prosteala sau minciuna sau inselatorie, impinsa de "cineva" pana la INFRACTIUNE, un eveniment de asa amploare, unde toti cei prezenti au avut parte in egala masura de o tratatie speciala, concurenti la multe segmente ale sportului mecanic (cu motor sau fara), eveniment de la care castigatorii au plecat cu premii mai mari in valoare decat costurile pe care le-au avut cu tot cu deplasare, cazare si mese.
- S-a acordat atentie mai mare segmentului auto? DA...de ce? pentru ca S-AU BAGAT IN FATA !!! Offroad Club Transsylvania s-au implicat cel mai mult in amenajarea traseului de off-road (de care au beneficiat si Endurocross si ATV-istii), pentru a le oferi participantilor lor ceva inedit...si AU REUSIT SA FACA CEVA DESPRE CARE NIMENI NU A AVUT DE COMENTAT - FELICITARI !!! Cu doua luni inaintea evenimentului am fost personal la o firma importatoare si distribuitoare de ATV-uri si echipamente pt sportivi, i-am invitat sa se implice in organizarea traseului si a concursului, insa nu au fost receptivi. Firma respectiva are experienta organizarii concursurilor ATV asa cum, Transsylvania Offroad Club are experienta in organizarea concursurilor off-road auto. Poate daca se implica, iesea mai bine (who knows ???)

Din punctul de vedere al multor participanti (majoritatea), si ma refer la participanti nu gura-casca care urla dupa 10 lei intrarea, evenimentul Napoca Motor Days a fost o reusita si a ridicat standardele tuturor evenimentelor de acest gen organizate pana acum. Dovezi? GOOGLE SEARCH: NAPOCA MOTOR DAYS si aveti rabdare sa cititi tot ce se scrie pe unde se scrie.
O nelamurire am si eu totusi...de ce trebuie sa aruncam cu noroi? Suntem in pragul alegerilor prezidentiale, ne paste o epidemie de gripa porcina...aaaaaa... - a fost in egala masura anuntat ca premiu drujba Husquarna...de ce nu se comenteaza si pe seama ei?
u unul vad doar partea buna a evenimentului: 3 zile in care Clujenii au avut parte de spectacol in adevaratul sens al cuvantului, 3 zile in care concurentii participanti la toate concursurile au avut parte de distractie, 3 zile de voie buna intr-o mare familie de sportivi.

Pe final, o urare: SI LA MAI MARE !!!
Inca ceva sa nu uitam: in Romania noastra, semintele pe stadioane, brichetele si fumigenele aruncate in arbitrii, bataile in tribune fac FOTBALUL sa fie REGELE SPORTURILOR !!!


PRIETENE GRESESTI,
NU AM AVUT PLACEREA SA VA CUNOSC PERSONAL PE NICI UN ORGANIZATOR SI NU DORESC VREO DATA IN ACESTA VIATA ACEST LUCRU ,NU DETALIEZ MOTIVELE....
VAD CA TOT APARETI ,PE RAND,DAR CU ACEIASI POVESTE SI ABUREALA
SPUI:- www.on-board.ro a sustinut (contra cost) evenimentul cu cele 3 camere promise.
CORECT DATI NUMELE ,LOCUL OBTINUT,CATEGORIA[AUTO,ATV,MOTO] A CELOR CARE AU PRIMIT CA PREMIU O CAMERA
CEI ASA COMPLICAT?

MAI NOU AI FACETI PE CEI DE LA Offroad Club Transsylvania NU MAI ZIC...URAT LUCRU CA OAMENII AU FAIMA SI UN RENUME SI NU-I BAGATI IN POVESTE CU PREMILE CA NU VA CREDE NIMENI
MAI SPUI:
eveniment de la care castigatorii au plecat cu premii mai mari in valoare decat costurile pe care le-au avut cu tot cu deplasare, cazare si mese.
O SURUBELNITA,ULEI ,O SAPCA,NU CRED CA ECHIVALEAZA CU FRUSTAREA SI CHELTUIALA UNUI CONCURENT
AI ROG SA SCRIE EXACT CE AU PRIMIT CA PREMIU

ACUMA MAI VAD CA VA CERTATI SI INTRE VOI ORGANIZATORII?
SPUI:
- a fost in egala masura anuntat ca premiu drujba Husquarna...de ce nu se comenteaza si pe seama ei?

POI NICI DE LA HUSQVARNA NU SA-AU DAT PREMII ,LA VOI SUNT EXPLICATILE NU LA CONCURENTI
CONCURENTII AU VAZUT RECLAMA,AU CITIT IN SITE CONDITILE,REGULAMENTU,PREMILE ETC,S-AU PREZENTAT ,AU CASTIGAT DAR NU AU PRIMIT CE ATI PROMIS PUNCT.
CUM MAI ZICEAM EXPLICATII,ABURELI,PASAT DE VINA ETC. NU TIN

MAI SPUI: - .inteleg cred...ne-am obisnuit asa: sa comentam, sa blamam, sa luam apararea gratuit, sa fim avocati chiar daca avem studii de zootehnie
NU INTELEGI SIGUR! SI ESTI CAM TANAR CRED,MARE PACAT
AM SI PREGATIRE.. AM SI EXPERIENTA VESTULUI COLEGUL TAU MA FACUT HORMONEL,TU ZOOTEHNIST,JIGNITI PE TOATA LUMEA,MINTITI ETC...

IL INTREB EU PE DL.MISI CAT DE MARE POATE FI NESIMTIREA SI TUPEUL LUI SA FACI PE CEI CARE AU CITIT TOPICUL VREO 820 SI NU NUMAI,
TIGANI

Dar mai baieti!!!! Pe cand m-am incalzit bine in tigania asta ma lasati??? Unul cate unul va retrageti? Macar 2 zile stati sa ne mai tiganim, dupa aceea voi fi plecat din tara si vreo 3 sapt nu e sigur ca apuc sa va delectez. (oricum nu am sa cer azil...voi reveni in tara dar iesit din ritmul tiganiilor)

MARE PACAT CA NU CERI AZIL ,PUTEAM FACE O STRANGE DE FONDURI SA-TI PLATIM TAXELE SA NU DUREZE MULT

MA INTREB CUM O SA-L PRIVEASCA CEI CARE VOIAU SA MEARGA CU EL SI MAI ALES SA FIE "VIGILENTI"DACA MERG... FOARTE URAT

ZICI:
Am tinut sa intervin si eu in acest topic pentru a incerca o singura data sa lamurim nelamurirea

SUNTEM LAMURITI
-TUPEU,MINCIUNA,INSELATORII,JIGNIRI ETC
-ATI PROMIS PREMII CARE NU LE ATI DAT -FRUSTAND UN CASTIGATOR
-NU PUETI SPUNE EXACT CINE A PRIMIT ACELE CAMERE [DOUA CAMERE STIM] UNA NU APARE, DE LA CLASA MOTO
-CONCURENTII,PRIVITORII,ROMANII IATI FACUT TIGANI
-VA CERTATI INTRE VOI CARE CE A DAT ,CE A LUAT [VEZI HUSQVARNA]
-CRED CA CEI DE LA Offroad Club Transsylvania SA FIE MAI ATENTI PE VIITOR, ATI DAT CU NORI IN EI
-PASATI VINA, RASPUNDEREA INTRE VOI NU AVETI SIMTUL RASPUNDERII
-CUM ZICI: 3 zile in care Clujenii au avut parte de spectacol in adevaratul sens al cuvantului, 3 zile in care concurentii participanti la toate concursurile au avut parte de distractie, 3 zile de voie buna intr-o mare familie de sportivi.
PACAT CA NU ATI FOST SI VOI LA INALTIME,FAPTELE VOASTRE SUNT "GRAITOARE"
-UN LUCRU MA NEDUMIRESTE DE CE SCRIETI AICI? TOTTE DOVEZILE,FAPTELE,MARTURILE,SCUZELE ,ETC ARATA CLAR CUM ESTE CU PREMIEREA
-ERA MULT MAI SIMPLU SA "VORBITI"CU BAIETII SI EI SA SCRIE CA PREMIEREA A FOST OK

HORMONEL,ZOOTEHNIST,COLOMBO ,TIGAN CUM VRETI VOI SA MA FACETI -NU SCPATI DE MINE PANA
ADEVARUL SI CORECTITUDINEA NU VOR TRIUMFA, VA PROMIT!!
  • 0

#51 misi_merch

misi_merch

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 116 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj-Napoca
  • Nume real:Szabo Mihaly
  • Telefon:0722121121
  • Marca ATV:Can Am Renegade
  • Numar ATV:3

Posted 05 November 2009 - 11:21 AM

QUOTE (depedentul @ Nov 4 2009, 07:58 PM) <{POST_SNAPBACK}>
draga misi ma-i ai de lucrat mult la mentalitate!!!!!! poti sa iei lectii de la OLIVER!! IL CUNOSTI DESTUL DE BINE!SUCCES!


Primul lucru adevarat din partea atacatorilor mei! Da, am mult de invatat de la Oli nu numai in ceea ce priveste caracterul ci si multe altele. Si de la altii mai am de invatat. Cat traim invatam.
Succes si tie.
  • 0

#52 misi_merch

misi_merch

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 116 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj-Napoca
  • Nume real:Szabo Mihaly
  • Telefon:0722121121
  • Marca ATV:Can Am Renegade
  • Numar ATV:3

Posted 05 November 2009 - 11:42 AM

QUOTE (profi @ Nov 5 2009, 10:36 AM) <{POST_SNAPBACK}>
PRIETENE GRESESTI,
NU AM AVUT PLACEREA SA VA CUNOSC PERSONAL PE NICI UN ORGANIZATOR SI NU DORESC VREO DATA IN ACESTA VIATA ACEST LUCRU ,NU DETALIEZ MOTIVELE....
VAD CA TOT APARETI ,PE RAND,DAR CU ACEIASI POVESTE SI ABUREALA
SPUI:- www.on-board.ro a sustinut (contra cost) evenimentul cu cele 3 camere promise.
CORECT DATI NUMELE ,LOCUL OBTINUT,CATEGORIA[AUTO,ATV,MOTO] A CELOR CARE AU PRIMIT CA PREMIU O CAMERA
CEI ASA COMPLICAT?

MAI NOU AI FACETI PE CEI DE LA Offroad Club Transsylvania NU MAI ZIC...URAT LUCRU CA OAMENII AU FAIMA SI UN RENUME SI NU-I BAGATI IN POVESTE CU PREMILE CA NU VA CREDE NIMENI
MAI SPUI:
eveniment de la care castigatorii au plecat cu premii mai mari in valoare decat costurile pe care le-au avut cu tot cu deplasare, cazare si mese.
O SURUBELNITA,ULEI ,O SAPCA,NU CRED CA ECHIVALEAZA CU FRUSTAREA SI CHELTUIALA UNUI CONCURENT
AI ROG SA SCRIE EXACT CE AU PRIMIT CA PREMIU

ACUMA MAI VAD CA VA CERTATI SI INTRE VOI ORGANIZATORII?
SPUI:
- a fost in egala masura anuntat ca premiu drujba Husquarna...de ce nu se comenteaza si pe seama ei?

POI NICI DE LA HUSQVARNA NU SA-AU DAT PREMII ,LA VOI SUNT EXPLICATILE NU LA CONCURENTI
CONCURENTII AU VAZUT RECLAMA,AU CITIT IN SITE CONDITILE,REGULAMENTU,PREMILE ETC,S-AU PREZENTAT ,AU CASTIGAT DAR NU AU PRIMIT CE ATI PROMIS PUNCT.
CUM MAI ZICEAM EXPLICATII,ABURELI,PASAT DE VINA ETC. NU TIN

MAI SPUI: - .inteleg cred...ne-am obisnuit asa: sa comentam, sa blamam, sa luam apararea gratuit, sa fim avocati chiar daca avem studii de zootehnie
NU INTELEGI SIGUR! SI ESTI CAM TANAR CRED,MARE PACAT
AM SI PREGATIRE.. AM SI EXPERIENTA VESTULUI COLEGUL TAU MA FACUT HORMONEL,TU ZOOTEHNIST,JIGNITI PE TOATA LUMEA,MINTITI ETC...

IL INTREB EU PE DL.MISI CAT DE MARE POATE FI NESIMTIREA SI TUPEUL LUI SA FACI PE CEI CARE AU CITIT TOPICUL VREO 820 SI NU NUMAI,
TIGANI

Dar mai baieti!!!! Pe cand m-am incalzit bine in tigania asta ma lasati??? Unul cate unul va retrageti? Macar 2 zile stati sa ne mai tiganim, dupa aceea voi fi plecat din tara si vreo 3 sapt nu e sigur ca apuc sa va delectez. (oricum nu am sa cer azil...voi reveni in tara dar iesit din ritmul tiganiilor)

MARE PACAT CA NU CERI AZIL ,PUTEAM FACE O STRANGE DE FONDURI SA-TI PLATIM TAXELE SA NU DUREZE MULT

MA INTREB CUM O SA-L PRIVEASCA CEI CARE VOIAU SA MEARGA CU EL SI MAI ALES SA FIE "VIGILENTI"DACA MERG... FOARTE URAT

ZICI:
Am tinut sa intervin si eu in acest topic pentru a incerca o singura data sa lamurim nelamurirea

SUNTEM LAMURITI
-TUPEU,MINCIUNA,INSELATORII,JIGNIRI ETC
-ATI PROMIS PREMII CARE NU LE ATI DAT -FRUSTAND UN CASTIGATOR
-NU PUETI SPUNE EXACT CINE A PRIMIT ACELE CAMERE [DOUA CAMERE STIM] UNA NU APARE, DE LA CLASA MOTO
-CONCURENTII,PRIVITORII,ROMANII IATI FACUT TIGANI
-VA CERTATI INTRE VOI CARE CE A DAT ,CE A LUAT [VEZI HUSQVARNA]
-CRED CA CEI DE LA Offroad Club Transsylvania SA FIE MAI ATENTI PE VIITOR, ATI DAT CU NORI IN EI
-PASATI VINA, RASPUNDEREA INTRE VOI NU AVETI SIMTUL RASPUNDERII
-CUM ZICI: 3 zile in care Clujenii au avut parte de spectacol in adevaratul sens al cuvantului, 3 zile in care concurentii participanti la toate concursurile au avut parte de distractie, 3 zile de voie buna intr-o mare familie de sportivi.
PACAT CA NU ATI FOST SI VOI LA INALTIME,FAPTELE VOASTRE SUNT "GRAITOARE"
-UN LUCRU MA NEDUMIRESTE DE CE SCRIETI AICI? TOTTE DOVEZILE,FAPTELE,MARTURILE,SCUZELE ,ETC ARATA CLAR CUM ESTE CU PREMIEREA
-ERA MULT MAI SIMPLU SA "VORBITI"CU BAIETII SI EI SA SCRIE CA PREMIEREA A FOST OK

HORMONEL,ZOOTEHNIST,COLOMBO ,TIGAN CUM VRETI VOI SA MA FACETI -NU SCPATI DE MINE PANA
ADEVARUL SI CORECTITUDINEA NU VOR TRIUMFA, VA PROMIT!!


Tigan nu am facut pe nimeni. Poate spune cineva ca nu este tiganie pe acest topic???? Ia zi Mr. Popcorn.
Din pacate normal nu se mai poate discuta.(cu exceptiile de rigoare) Au fost explicate toate detaliile, toate au fost lamurite si tot degeaba. Oricine orice spune se intoarce pe dos si se ia partea rea a lucrurilor. Chiar nu are rost sa mai facem altceva decat sa ne delectam prin a ne murdari. Sper ca in afara de a ne distra nimeni nu se mai enerveaza cum am facut-o eu luni, cand am citit prima data mizeriile. Am putut fii atat de tampit incat sa nu pot dormi aproape o noapte din cauza ca niste nevertebrati m-au facut hot si excroc.
  • 0

#53 profi

profi

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 29 posts
  • Nume real:ioan gavrila
  • Telefon:0745220453
  • Marca ATV:linhai

Posted 05 November 2009 - 12:20 PM

QUOTE (misi_merch @ Nov 5 2009, 11:42 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Tigan nu am facut pe nimeni. Poate spune cineva ca nu este tiganie pe acest topic???? Ia zi Mr. Popcorn.
Din pacate normal nu se mai poate discuta.(cu exceptiile de rigoare) Au fost explicate toate detaliile, toate au fost lamurite si tot degeaba. Oricine orice spune se intoarce pe dos si se ia partea rea a lucrurilor. Chiar nu are rost sa mai facem altceva decat sa ne delectam prin a ne murdari. Sper ca in afara de a ne distra nimeni nu se mai enerveaza cum am facut-o eu luni, cand am citit prima data mizeriile. Am putut fii atat de tampit incat sa nu pot dormi aproape o noapte din cauza ca niste nevertebrati m-au facut hot si excroc.


NU AI FACUT PE CINEVA ANUME TIGAN ,NE-AI FACUT PE TOTI
CE MAI AI TU DE DISCUTAT?CUM ZICI
Au fost explicate toate detaliile, toate au fost lamurite si tot degeaba
DA LISTA CU NUME,CLASA, PREMIUL PRIMIT LA CEI DE PE LOCUL 1 FOARTE SIMPLU
ITI ZIC EU DE CE NU AI SOMN
ATI INCEPUT SA VA CERTATI ,SA VA PARATI CA NISTE COPII INTRE VOI ORGANIZATORII, SA PASATI VINA ;AM IMPRESIA CA ESTE ACELASI LUCRU SI CU IMPARTIREA PROFITULUI, NU VA INTELEGETI , NU ATI IMPARTIT "FRATESTE"
NU UITA! CUM VREI SA-MI ZICI NU MA LAS PANA NU APARE ADEVARUL!
ESTE UN FORUM LIBER SI TREBUIE SA LUAM ATITUDINE IMPOTRIVA HOTILOR,MINCINOSILOR,SOVINILOR,TEPARILOR SI LISTA POATE CONTINUA
SI VORBA LUI ARTHUR DACA AVETI MAI MULTI BANI NU VA DREPTUL SA VA BATETI JOC DE NIMENI MAI ALES DE CONCURENTII PE SPATELE CARORA VATI UMPLUT BUZUNARELE
CERE AZIL CA STRANGEM BANI,NU AVEM NEVOIE DE ASA OAMENI LA CLUJ
  • 0

#54 misi_merch

misi_merch

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 116 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj-Napoca
  • Nume real:Szabo Mihaly
  • Telefon:0722121121
  • Marca ATV:Can Am Renegade
  • Numar ATV:3

Posted 05 November 2009 - 01:29 PM

QUOTE (profi @ Nov 5 2009, 12:20 PM) <{POST_SNAPBACK}>
NU AI FACUT PE CINEVA ANUME TIGAN ,NE-AI FACUT PE TOTI
CE MAI AI TU DE DISCUTAT?CUM ZICI
Au fost explicate toate detaliile, toate au fost lamurite si tot degeaba
DA LISTA CU NUME,CLASA, PREMIUL PRIMIT LA CEI DE PE LOCUL 1 FOARTE SIMPLU
ITI ZIC EU DE CE NU AI SOMN
ATI INCEPUT SA VA CERTATI ,SA VA PARATI CA NISTE COPII INTRE VOI ORGANIZATORII, SA PASATI VINA ;AM IMPRESIA CA ESTE ACELASI LUCRU SI CU IMPARTIREA PROFITULUI, NU VA INTELEGETI , NU ATI IMPARTIT "FRATESTE"
NU UITA! CUM VREI SA-MI ZICI NU MA LAS PANA NU APARE ADEVARUL!
ESTE UN FORUM LIBER SI TREBUIE SA LUAM ATITUDINE IMPOTRIVA HOTILOR,MINCINOSILOR,SOVINILOR,TEPARILOR SI LISTA POATE CONTINUA
SI VORBA LUI ARTHUR DACA AVETI MAI MULTI BANI NU VA DREPTUL SA VA BATETI JOC DE NIMENI MAI ALES DE CONCURENTII PE SPATELE CARORA VATI UMPLUT BUZUNARELE
CERE AZIL CA STRANGEM BANI,NU AVEM NEVOIE DE ASA OAMENI LA CLUJ


Baiete! Nimeni nu se cearta intre organizatori! Chiar deloc. Toti stim ca am facut mai mult decat trebuia. Cat despre bani pot sa te linistesc ca nu am nevoie sa fur o camera on board.
Chiar nu s-a parat nimeni, doar s-a explicat ce s-a intamplat. Doar ca tu intentionat continui cu prostioarele tale.
Profit???? Da ma. Ai dreptate.

Da-i sa sune mai departe. Mai am doar o zi.
  • 0

#55 Keoru

Keoru

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 317 posts
  • Gender:Male
  • Location:Dr.Tr.Severin
  • Nume real:qazwsx
  • Telefon:0746000111
  • Marca ATV:Butzuki KQ 750 AXI
  • Numar ATV:de caruta

Posted 05 November 2009 - 02:16 PM

misi_merch, nu cred ca te ajuta cu ceva apelativele astea pe care le adresezi colegilor. nu stiu unde e dreptatea, desi se cere un lucru simplu e greu de afisat de catre tine.
asteptam finalul, oricum apreciez ce face profi si cu arthur.
  • 0

#56 netti

netti

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 1 posts
  • Nume real:netti
  • Telefon:n\a
  • Marca ATV:n/a

Posted 05 November 2009 - 02:19 PM

Saliu,

Citesc aici si, desi mi-a luat ceva vreme, cu mintea mea de muritor de rand, am realizat in sfarsit logica fara cusur a acuzatiilor. Si admiratia izvorata de aici m-a impins sa-mi fac user, sa investighez, si sa ajut si eu acest haiduc al zilelor noastre, in demascarea hotilor. Asadar, sursele mele confirma suspiciunile acestui Robin Hood mioritic, si anume ca intreg evenimentul a fost, in fapt, organizat cu scopul miselesc de a fura acea camera minunata, nu inainte insa de a o plati...si de a imparti apoi cu parsivitate incomensurabila, fabuloasa suma de 300 de euro. Si acum, cu aceeasi logica imbatabila a haiducului nostru, am dedus ca Misi se pregateste sa plece "in strainatate" impreuna cu "complicii" , direct in Caraibe cu acei 300 de euro obtinuti miseleste pe spatele competitorilor.

Rusine tuturor celor implicati, si un mare "Jos palaria!" (vorba unora) pentru "Profi" pentru tenacitatea cu care a ales, total dezinteresat fiind, sa atace si sa infrunte acesti hoti.
  • 0

#57 profi

profi

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 29 posts
  • Nume real:ioan gavrila
  • Telefon:0745220453
  • Marca ATV:linhai

Posted 05 November 2009 - 03:09 PM

QUOTE (netti @ Nov 5 2009, 02:19 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Saliu,

Citesc aici si, desi mi-a luat ceva vreme, cu mintea mea de muritor de rand, am realizat in sfarsit logica fara cusur a acuzatiilor. Si admiratia izvorata de aici m-a impins sa-mi fac user, sa investighez, si sa ajut si eu acest haiduc al zilelor noastre, in demascarea hotilor. Asadar, sursele mele confirma suspiciunile acestui Robin Hood mioritic, si anume ca intreg evenimentul a fost, in fapt, organizat cu scopul miselesc de a fura acea camera minunata, nu inainte insa de a o plati...si de a imparti apoi cu parsivitate incomensurabila, fabuloasa suma de 300 de euro. Si acum, cu aceeasi logica imbatabila a haiducului nostru, am dedus ca Misi se pregateste sa plece "in strainatate" impreuna cu "complicii" , direct in Caraibe cu acei 300 de euro obtinuti miseleste pe spatele competitorilor.

Rusine tuturor celor implicati, si un mare "Jos palaria!" (vorba unora) pentru "Profi" pentru tenacitatea cu care a ales, total dezinteresat fiind, sa atace si sa infrunte acesti hoti.


PRIETENE,
NU TINE ! GRESESTI,SUNT FOARTE INTERESAT PENTRU ADEVAR NU VALOAREA ESTE PROBLEMA 300 EUR ESTE NIMIC PENTRU BAIETI
VORBA ROMANULUI "APUCATURA" NU ESTE BUNA
DE CE SA NU DEVENIM SI NOI CINSTITI ,ONESTI,CU BUN SIMT SI POT CONTINUA DAR DIN CAUZA UNORA CA VOI SUNTEM PRIVITI IN EU CA UN NEAM DE HOTI,MICINOSI,ETC

CRED CA ESTI DINTRE ORGANIZATORI,ORI DACA NU POTI INVESTIGA CUM AI ZIS SA NE SPUI SI NOUA CINE A PRIMIT CELE 3 CAMERE,DE LA CE CLASE,CUM SE NUMESC CONCURENTII - CE ZICI?

CAMERELE AU FOST CUMPARATE LA PRET PROMOTIONAL DE ORGANIZATOR,CUM SA MAI ZIS, PUNCT
PE SITE UNDE SAU FACUT INSCRIERILE ,ESTE REGULAMENTUL,PROGRAMUL,SCRIE EXPLICIT CE PREMII SE DAU, PUNCT
DACA NU DADEATI LA NIMENI ERA ALTA TREABA ,ERA MAI SCUZABIL
DAR SA DAI LA DOI SI AL TREILEA CAND VA INTREBAT DE CE EL NU PRIMESTE VATI BATUT JOC DE EL, UN CONCURENT TALENTAT CARE A CASTIGAT O COMPETITIE ,AM VAZUT PERSONAL COMPORTAMENTUL VOSTRU

UITE CUI IEI APARAREA PRIETENE, LA MISI ON FARA CARACTER CARE ZICE CA SI VINOVAT SA FIE NU CERE SCUZE ,CARE IMI SCRIE IN PM

Ba! Esyi un putoi foarte prost!!!! Nu intelegi ca nu am de a face cu premiile date de altii? Nu am nevoie de camera aia, imi cumpar daca trebuie. Iar cat esti de cretin si josnic chiar daca as fi avut eu vine nu mi-as cere scuze. Poti latra cat vrei si unde vrei chiar nu ma intereseaza.
Toate porcariile tale nu vor duce nicaieri. Crede-ma.
Esti un baietel prostut agitat si plin de hormoni.

ASA CA INVESTIGHEAZA SI SCRIE AICI SA VEDEM TOTI ADEVARUL,NUI MARE LUCRU DE FACUT SI CA LA PRO TV "JOS PALARIA"
IN FATA TA ,DACA NU POTI,NU MAI SCRIE CA TE RADE LUMEA

ASTEPTAM INVESTIGATIA TA
  • 0

#58 misi_merch

misi_merch

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 116 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj-Napoca
  • Nume real:Szabo Mihaly
  • Telefon:0722121121
  • Marca ATV:Can Am Renegade
  • Numar ATV:3

Posted 05 November 2009 - 03:46 PM

QUOTE (Keoru @ Nov 5 2009, 02:16 PM) <{POST_SNAPBACK}>
misi_merch, nu cred ca te ajuta cu ceva apelativele astea pe care le adresezi colegilor. nu stiu unde e dreptatea, desi se cere un lucru simplu e greu de afisat de catre tine.
asteptam finalul, oricum apreciez ce face profi si cu arthur.


Nici pe mine si nici pe altul nu ajuata cu nimic. Din contra.
Explicatiile au fost date iar finalul va fii ca trebuie sa plec din tara si nu am sa mai pot scrie.

Iar tu bine faci ca apreciezi ce este de apreciat
  • 0

#59 misi_merch

misi_merch

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 116 posts
  • Gender:Male
  • Location:Cluj-Napoca
  • Nume real:Szabo Mihaly
  • Telefon:0722121121
  • Marca ATV:Can Am Renegade
  • Numar ATV:3

Posted 05 November 2009 - 03:53 PM

QUOTE (netti @ Nov 5 2009, 02:19 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Saliu,

Citesc aici si, desi mi-a luat ceva vreme, cu mintea mea de muritor de rand, am realizat in sfarsit logica fara cusur a acuzatiilor. Si admiratia izvorata de aici m-a impins sa-mi fac user, sa investighez, si sa ajut si eu acest haiduc al zilelor noastre, in demascarea hotilor. Asadar, sursele mele confirma suspiciunile acestui Robin Hood mioritic, si anume ca intreg evenimentul a fost, in fapt, organizat cu scopul miselesc de a fura acea camera minunata, nu inainte insa de a o plati...si de a imparti apoi cu parsivitate incomensurabila, fabuloasa suma de 300 de euro. Si acum, cu aceeasi logica imbatabila a haiducului nostru, am dedus ca Misi se pregateste sa plece "in strainatate" impreuna cu "complicii" , direct in Caraibe cu acei 300 de euro obtinuti miseleste pe spatele competitorilor.

Rusine tuturor celor implicati, si un mare "Jos palaria!" (vorba unora) pentru "Profi" pentru tenacitatea cu care a ales, total dezinteresat fiind, sa atace si sa infrunte acesti hoti.


Mersi de ajutor! Cei 300 Euro ne ajunge peste cap pentru 4 persoane sa stam in caraibe!!
La stilul meu de viata nu-mi permit din acesti bani caraibe asa ca plec doar in italia o sapt si in china 2 sapt. Nici de azil nu ami ajunge asa ca pe cand revin puscaria ma asteapta!!!!
  • 0

#60 spionutz

spionutz

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 21 posts
  • Nume real:ionut
  • Telefon:0740559316
  • Marca ATV:ktm

Posted 05 November 2009 - 03:57 PM

Totusi trebuie lasate injuriile deoparte ca suntem civilizati si trebuie descoperita verigha slaba... unde e a treia camera ?
Deci s`au cumparat 3 camere la pret promotional..Super
Auto locul 1 au primit una- bravo lor,nu e usor sa treci prin bolovani si santurile alea cu nepasare si fara griji pt masina ta in care ai bagat ceva banuti.
ATV locul 1 au primit una - felicitarile mele si a multor altii,10 ture pe traseul ala sunt chiar foarte solicitante !
Deci a mai ramas una..... rolleyes.gif ....... dar unde o fii` ...
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto