Jump to content



Photo

Micutul meu "naravas"..


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 marian V.

marian V.

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 99 posts
  • Nume real:marian
  • Telefon:0740.222.475
  • Marca ATV:????
  • Numar ATV:fara..

Posted 12 March 2007 - 10:38 PM

de ceva timp am trecut de la 2 roti la 4..de ce?..poate ptr. a experimenta ceva nou...am fost pe viteziste..dupa care pe cross..am urmat si calea super-moto si iata ma acum atv-ist inflacarat..jucaria asta o am de 4-5 luni si vreau sa va zic ca ma satisface la maxim..cam mica zic eu(250 cm) dar ptr. inceput cred ca e destul.
Bdw..dau o bere celui care ma lumineaza ce marca este..am achizitionat o de la un francez care nu stia ce este (zicea ceva de Linhai)..nu stiu..poate se gaseste vreo minte luminata pe site-ul asta,cineva "cu carte" si mult mai pasionat ca mine in "ale cititului"..
Nu este inmatriculata si nu stiu cum faceti voi cu noi astia care nu avem numar pe ele..tare as vrea sa ies cu voi la plimbari..oare mai sunt si altii in situatia mea?
Astept comentarii.. tongue.gif

Attached Files


  • 0

#2 marian V.

marian V.

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 99 posts
  • Nume real:marian
  • Telefon:0740.222.475
  • Marca ATV:????
  • Numar ATV:fara..

Posted 13 March 2007 - 04:22 PM

QUOTE (marian V. @ Mar 12 2007, 10:38 AM) <{POST_SNAPBACK}>
de ceva timp am trecut de la 2 roti la 4..de ce?..poate ptr. a experimenta ceva nou...am fost pe viteziste..dupa care pe cross..am urmat si calea super-moto si iata ma acum atv-ist inflacarat..jucaria asta o am de 4-5 luni si vreau sa va zic ca ma satisface la maxim..cam mica zic eu(250 cm) dar ptr. inceput cred ca e destul.
Bdw..dau o bere celui care ma lumineaza ce marca este..am achizitionat o de la un francez care nu stia ce este (zicea ceva de Linhai)..nu stiu..poate se gaseste vreo minte luminata pe site-ul asta,cineva "cu carte" si mult mai pasionat ca mine in "ale cititului"..
Nu este inmatriculata si nu stiu cum faceti voi cu noi astia care nu avem numar pe ele..tare as vrea sa ies cu voi la plimbari..oare mai sunt si altii in situatia mea?
Astept comentarii.. tongue.gif



nimeni..nimic??
  • 0

#3 zixx

zixx

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 381 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Marca ATV:Linhai Worker 4x4

Posted 13 March 2007 - 06:31 PM

Nu cred ca e Linhai.Uita-te pe blocul motor,sau pe seria de pe sasiu(ar trebui sa fie sub sa).Poate apare numele producatorului.
Cat despre plimbari,ar trebui sa specifici locatia intai smile.gif .

Edit:

Linhai-ul Demon 260 arata cam asa:

Attached File  LNH_demon.jpg   16.75KB   83 downloads

Edited by zixx, 13 March 2007 - 06:40 PM.

  • 0

#4 marian V.

marian V.

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 99 posts
  • Nume real:marian
  • Telefon:0740.222.475
  • Marca ATV:????
  • Numar ATV:fara..

Posted 13 March 2007 - 09:28 PM

m-am uitat foarte bine peste tot si nu am gasit nimic care sa-mi zica ceva de producator..exista seria motorului si atat.
cat despre locatie eu sunt din Bucuresti iar jucaria o am la tara la mine..la 40 km de capitala
daca e de vreo plimbare vad cum il iau de acolo,il aduc aici si mai departe vorbim cum facem..intrebarea este daca mai sunt si altii ca si mine cu jucarii neinmatriculate sa ma pot cupla cu ei la un trasport ceva.
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto