Jump to content



Photo

Cheia - Vama Buzaului - Zizin - Brasov


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Armadilo

Armadilo

    Mechanix

  • Super MEMBRU
  • PipPipPipPipPip
  • 996 posts
  • Gender:Male
  • Location:ATV-Service Bucuresti
  • Interests:Service ATV in Bucuresti - Militari
    Piese Linhai, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, etc. Accesorii Proarmor, Kimpex, Powermadd, etc. Uleiuri Motul, BelRay, Motorex, etc.
    Service mobil, si transport ATV indiferent de locatia acestuia, tractare cu un alt ATV pana la cel mai apropiat drum accesibil, si transportul ATV-ului pe platforma daca este cazul.

    Bulevardul Timisoara 104E
    0727.888.500
    Yahoo! ID: atvservice

    www.atv-service.ro
  • Nume real:Andi
  • Telefon:0727.888.500
  • Marca ATV:Yamaha Raptor 660R
  • Numar ATV:Galben

Posted 21 September 2006 - 11:12 PM

Este un traseu superb pentru incepatori, sau pentru cei care vor o tura usoara printr-un peisaj de vis. Macadam tot drumul, fara probleme mari de orientare. Pentru cine e interesat, am si o harta, nu are sens sa o urc deocamdata pentru ca e foarte mare (7 mega). Road-book-ul e gata doar pentru tronsonul Cheia - Vama Buzaului, dar am schita si pentru restul. L-am parcurs in ambele sensuri, dar parca e mai frumos din Cheia.
Daca vrea cineva sa il faca, sa ma caute, pentru ca sunt portiuni pe care se mai poate rupe drumul de la ploi. Merge facut lejer si daca e ud, ar fi o problema cu praful pentru cei din spate daca sunteti mai multi si e uscat.
Las pozele sa vorbeasca:

Attached File  Podet.jpg   200.11KB   398 downloads Attached File  Pod.jpg   219.71KB   504 downloads

Attached File  Spre_Vama_Buzaului.jpg   182.74KB   299 downloads Attached File  Spre_Zizin.jpg   181.78KB   384 downloads

Attached File  Biserica.jpg   206.73KB   417 downloads

Iar acesta este road-book-ul:

Attached File  Cheia___Vama_Buzaului_1.jpg   262.25KB   540 downloads Attached File  Cheia___Vama_Buzaului_2.jpg   182.72KB   516 downloads
  • 0

#2 Cata Venezia

Cata Venezia

    ATV-ist convins

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 600 posts
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI
  • Nume real:Catalin
  • Telefon:0744 111 097
  • Marca ATV:NEW FORCE MOTOR 500L
  • Numar ATV:B-71-WSI

Posted 01 April 2007 - 02:58 AM

Din Cheia incoto? pe unde se iese in traseu?

EDIT: A fost sters Quote-ul. Nu mai folositi Quote-ul daca nu este necesar.

Edited by Armadilo, 01 April 2007 - 11:23 AM.

  • 0

#3 Armadilo

Armadilo

    Mechanix

  • Super MEMBRU
  • PipPipPipPipPip
  • 996 posts
  • Gender:Male
  • Location:ATV-Service Bucuresti
  • Interests:Service ATV in Bucuresti - Militari
    Piese Linhai, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, etc. Accesorii Proarmor, Kimpex, Powermadd, etc. Uleiuri Motul, BelRay, Motorex, etc.
    Service mobil, si transport ATV indiferent de locatia acestuia, tractare cu un alt ATV pana la cel mai apropiat drum accesibil, si transportul ATV-ului pe platforma daca este cazul.

    Bulevardul Timisoara 104E
    0727.888.500
    Yahoo! ID: atvservice

    www.atv-service.ro
  • Nume real:Andi
  • Telefon:0727.888.500
  • Marca ATV:Yamaha Raptor 660R
  • Numar ATV:Galben

Posted 01 April 2007 - 11:13 AM

Pai se vede pe road-book.
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto