Jump to content



Photo

Gresarea agregatului


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 omul

omul

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 399 posts
  • Gender:Male
  • Location:Valcea (brezoi)
  • Nume real:Florin
  • Telefon:744543875
  • Marca ATV:Bakus 260
  • Numar ATV:VL 78 PIL

Posted 20 April 2007 - 11:12 PM

am facut rodajul si a venit timpul sa-l iau din nou la gresat , totul este ok specool.gif am mai facut mici ajustari cum ar fi stransul suruburilor, verificatul uleiurilor totul e ok

QUOTE (omul @ Apr 21 2007, 12:09 AM) <{POST_SNAPBACK}>
am facut rodajul si a venit timpul sa-l iau din nou la gresat , totul este ok specool.gif am mai facut mici ajustari cum ar fi stransul suruburilor, verificatul uleiurilor totul e ok

si se kinuie si un prieten la o buburuza s-o aduca la realitate , k instalatia electrica e varza hysterical.gif el e danielski cu ,,mastodontul'' laugh.gif

Attached Files


  • 0

#2 Cata Venezia

Cata Venezia

    ATV-ist convins

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 600 posts
  • Gender:Male
  • Location:BUCURESTI
  • Nume real:Catalin
  • Telefon:0744 111 097
  • Marca ATV:NEW FORCE MOTOR 500L
  • Numar ATV:B-71-WSI

Posted 21 April 2007 - 11:03 AM

QUOTE (omul @ Apr 21 2007, 12:12 AM) <{POST_SNAPBACK}>
am facut rodajul si a venit timpul sa-l iau din nou la gresat , totul este ok specool.gif am mai facut mici ajustari cum ar fi stransul suruburilor, verificatul uleiurilor totul e ok
si se kinuie si un prieten la o buburuza s-o aduca la realitate , k instalatia electrica e varza hysterical.gif el e danielski cu ,,mastodontul'' laugh.gif

:hammer FLORINE LASA L TATA SA RESPIRE,E ASA NARAVAS CA S A RIDICAT PE 2 ROTI?LA BUBURUZA AIA CE VRETI SA I MAI FACETI?PT SAPTAMANA VIITOARE SA L AI APT DE ALERGARE CA AM UN TRASU TUN,DAR II DAI SI TU GAZ CALUMEA SA NU MAI RAMAI IN URMA. tank.gif dwarf.gif biggrin.gif
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto