Jump to content



Photo

Cine Ma Ajuta Cu Inchiriere De Utv/atv/ctv


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 Maco

Maco

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 4 posts
  • Nume real:Ionut
  • Telefon:0700 000 000
  • Marca ATV:Suzuki
  • Numar ATV:b 100 atv

Posted 03 July 2011 - 03:41 PM

Salut!

Ma intereseaza o oferta de inchiriere UTV/CTV/ ATV personalizata dupa cum urmeaza:

Echipamente: 4 UTV/CTV (daca nu ofera nimeni asa ceva sunt ok si ATV). Important e ca echipamentele sa fie bune (Suzuki, Yamaha, Bombardier,etc. exclus Linhai si alte chinezisme). Toate echipamentele trebuie sa fie 4x4, macar 1 sa aiba troliu si sa fie ptr 2 pasageri! Vom avea nevoie si de echipament de protectie: Casti, manusi, ochelari,etc. Daca nu puteti pune la dispozitie echipament de protectie va rog precizati!

Locatie: zona Sinaia/ Predeal/Brasov/Covasna traseul il puteti stabili voi dar important este sa acopere 2 zile (de vineri ora 12.00 pana duminica ora 12.00)

Ce se doreste: o excursie de 2 zile cu ramasa peste noapte in munte/padure cu cortul. Traseul va fi stabilit de cei care inchiriaza si vom avea nevoie de un ghid care sa ne insoteasca si care sa ne poata oferi suport atat tehnic cat si sprijin la orientare. Traseul nu trebuie sa fie foarte dificil pentru ca experienta unora din grup este limitata! Excursia asta se doreste una relaxta, nu se doreste sa se stea toata ziua in sa... practic pe zi nu ne vom deplasa mai mult de 4 -5 ore!

Oferta o doresc defalcata pe fiecare serviciu in parte:
1. transport echipamente la locatia de start
2. tarif ghid 2 zile
3. tarif inchiriere echipamente cu/ fara benzina ptr 2 zile
4. asigurarea/garantie pentru echipamente

Multumesc pentru un raspuns rapid si profi!
  • 0

#2 mihaibv

mihaibv

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Mihai Brasoveanu
  • Telefon:0745609094
  • Marca ATV:Suzuki King Quad 750 EPS
  • Numar ATV:galben

Posted 04 July 2011 - 07:12 AM

Nu vei gasi asa ceva in Romania.
Singura ta sansa este sa incerci sa inchiriezi 4 buc din locuri diferite si sa le transporti la acelasi punct de plecare.

Nu am auzit de vreo firma de inchiriere care sa aiba asa ceva, cu atat mai putin o marca de renume. Poate gasesti linhai pe undeva, dar cu alea nu are nici un farmec.

Ghid si traseu se gaseste, daca tu reusesti sa gasesti de inchiriat 4 UTV fac eu pe ghidul gratuit smile.gif
  • 0

#3 duc

duc

    Avansat

  • Members
  • PipPip
  • 66 posts
  • Gender:Male
  • Location:CJ
  • Nume real:Ducu
  • Telefon:I ph
  • Marca ATV:Polaris XP
  • Numar ATV:7

Posted 04 July 2011 - 08:23 AM

Buna ziua !

Oferta este in PM ! Sunt mai multe variante cu vehicule Polaris - depinde de ce se doreste ( traseu , dificultate , etc)
  • 0

#4 Maco

Maco

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 4 posts
  • Nume real:Ionut
  • Telefon:0700 000 000
  • Marca ATV:Suzuki
  • Numar ATV:b 100 atv

Posted 05 July 2011 - 05:05 PM

Multumesc!

QUOTE (mihaibv @ Jul 4 2011, 08:12 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Nu vei gasi asa ceva in Romania.
Singura ta sansa este sa incerci sa inchiriezi 4 buc din locuri diferite si sa le transporti la acelasi punct de plecare.

Nu am auzit de vreo firma de inchiriere care sa aiba asa ceva, cu atat mai putin o marca de renume. Poate gasesti linhai pe undeva, dar cu alea nu are nici un farmec.

Ghid si traseu se gaseste, daca tu reusesti sa gasesti de inchiriat 4 UTV fac eu pe ghidul gratuit smile.gif



Daca cu UTV nu se poate incercam cu ATV!!!

QUOTE (duc @ Jul 4 2011, 09:23 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Buna ziua !

Oferta este in PM ! Sunt mai multe variante cu vehicule Polaris - depinde de ce se doreste ( traseu , dificultate , etc)

Din pacate nu am primit nimc in PM. retrimite pe [email protected]
Multumesc!
  • 0

#5 verzet

verzet

    Experimentat

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 posts
  • Gender:Male
  • Location:oradea
  • Nume real:cristi
  • Telefon:......
  • Marca ATV:Hawkeye,Sportsman 500,Yamaha 450

Posted 05 July 2011 - 11:05 PM

In ce perioada vrei sa faci activitatea?
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto