Jump to content



Photo

Ajutor Domnilor Moderatori Si Admin


  • Please log in to reply
138 replies to this topic

#61 sorinok

sorinok

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,529 posts
  • Gender:Male
  • Location:sibiu
  • Nume real:Sorin
  • Telefon:0749.........
  • Marca ATV:de la prieteni

Posted 14 June 2013 - 12:16 AM

Da nu vreau sa fiu rau, mahar sau altcumva, dar Vali si-a cautat-o singur. Din pacate si eu am avut cateva divergente cu el, legate de faptul ca deschidea cate un topic la fiecare iesire, ceea ce este contrar regulamentului, unde zice frumos: inainte sa postezi ceva cauta cu search! eu unul nu am facut altceva decat am sugerat unui moderator sa uneasca posturile lui intr-un singur topic. Cea ce Andi a si facut, daca nu aveam dreptate nu facea acest lucru. Oricum si el si gasca si noi aveam de castigat, puteam sa citim si sa cautam intr-un singur loc iesirile din bucale.
S-a suparat asa de tare incat a inceput jignirile la adresa mea, ca eu nu am atv, ca nu am ce cauta pe acest forum....bla bla. Am ales calea tacerii, mi-am zis ok la un moment dat va inceta ceea ce s-a si intimpat.
Bunnnn.. Ce m-a deranjat cel mai tare, a fost faptul ca am dat report catorva postari de ale lui , unde clar era flame, unde clar ma ataca si dorea sa iste scandal. Ca mama m-a crescut bine, nu am dat curs acestei capcane intinse de el...se pare ca-i place mult sa se contreze. Sa revin.... m-a deranjat faptul ca niciun moderator nu a intervenit in acel moment sa aplaneze acel conflict, desi eu am dat report postarilor lui, nu am primit de la moderatori niciun fel de notificare.
Unde vreau sa ajung: mai fratilor ca pe viitor sa nu se mai intimple asta, ori moderati nepartinitor si la fel pentru toata lumea ori se duce dracului forumul. Adica acum ca v-a atacat omul pe voi ca aveti masini mari....ati sarit in capul lui, cand a fost vorba de mine..paa
Sper sa intelegeti ce am vrut sa spun si sper sa nu se simta nimeni lezat. Eu vreau doar sa avem un forum sanatos, am postat aici mult, am invatat multe alaturi de voi, mi-am ,,pierdut" momente din viata sa scriu aici, m-am dedicat forumului cum am stiu eu mai bine....asa ca vreau sa avem un forum unde sa ne simtim toti bine, iar cand cineva sare calul, avem regulament nu! Accept oricand mustrari de la moderatori, nu sunt sfant, gresesc si eu ca oricare altul.
Si mare atentie am pierdut de pe forum foarte multi oameni vechi, cu experienta, del a care aveam fiecare ce sa invatam.
No sper sa nu raspunda nimeni la aceasta postare, sa o ia ca pe un sfat cine doreste
Da si nu am atv inca.....dar spiritul meu este inca de atvist smile.gif)) rock on
  • 0

#62 CHRYS

CHRYS

    R. ADMINISTRATOR

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5,621 posts
  • Gender:Male
  • Location:BRASOV
  • Nume real:CHRYS
  • Telefon:0724xxxxxx
  • Marca ATV:YAMAHA GRIZZLY SPECIAL EDITION
  • Numar ATV:BV

Posted 14 June 2013 - 12:58 AM

sorinokdaca ma condamni ca poate am fost prea indulgent sunt de acord cu tine ,ca nu am taxat la singe fiecare greseala a fiecarui membru si am dorit sa fie totusi o admosfera relaxata aici si nu o disciplina de fier ca in armata, dar nu ma condamna ca am fost partinitor cu cineva.
Pe valentinos99 il cunosc in aceeasi masura in care te cunosc si pe tine, adica de membru al acestui forum.
Vis a vis de reporturile care pomenesti ca le-ai trimis sa stii ca nici unul nu a juns la mine. Poti fii sigur ca ai fi primit raspuns.

Consider ca este suficient cat l-am mai pomenit atata pe valentinos99 ......a fost si s-a dus, mai bine sa ne vedem de bunul mers al forumului in continuare si sa invatam din greselile noastre si ale celorlalti.

PS In calitate de membru mai vechi al acestui forum ai perfecta dreptate:"Si mare atentie am pierdut de pe forum foarte multi oameni vechi, cu experienta, del a care aveam fiecare ce sa invatam."

  • 0

#63 sorinok

sorinok

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,529 posts
  • Gender:Male
  • Location:sibiu
  • Nume real:Sorin
  • Telefon:0749.........
  • Marca ATV:de la prieteni

Posted 16 June 2013 - 11:14 AM

Sunt frapat biggrin.gif. Daca pana acum cateva zile erau 10 posturi cel putin, de cateva zile forumul este gol, nu mai posteaza nimeni nimic. tind sa cred ca romanilor le place scandalul si haosul tongue.gif. CHRYS cred ca gresesc eu cand spun ca ar trebui sa interveniti mai dur, romanilor nu le place ordinea si disciplina....asa ca poate ar fi mai bine sa lasam forumul moale nu?? biggrin.gif
  • 0

#64 CHRYS

CHRYS

    R. ADMINISTRATOR

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5,621 posts
  • Gender:Male
  • Location:BRASOV
  • Nume real:CHRYS
  • Telefon:0724xxxxxx
  • Marca ATV:YAMAHA GRIZZLY SPECIAL EDITION
  • Numar ATV:BV

Posted 16 June 2013 - 01:13 PM

Da sorinok exact asta am observat si eu cum a fost un pic de scandal si divergente chiar mici injuraturi pe acest forum ,am avut activitate din plin.
Am reusit sa atenuez discutiile ,valentinos99 s-a retras, copii bucurel si celalalt au disparut cum era si de asteptat si s-a asezat din nou linistea deplina.
Ce am observat ca membrii in general ai sunt foarte sensibili la jigniri. Cum se discuta in contradictoriu si se lezeaza imaginea cuiva nu este de ajuns ca sare el in sus ca incep imediat si ceilalti sa alimenteze acel subiect si avem nenumarate postari.
Acum nici nu stiu cum este mai bine, daca il las mai lejer avem un forum mai activ dar trebuie sa fiu atent sa nu se sara calul, daca suntem prea stricti nu mai are nimeni ceva de spus.
Activitatea principala dupa opinia mea sunt in jurul discutiilor divergente, mistourilor pe temele deschise de copii cu mai putina scoala iar ceva pe la vanzari.
De remarcat ar mai fi frumoasele istorisiri din excursiile facute de Horia14.In rest cam pustiu.
  • 0

#65 iusau

iusau

    Super MEMBRU

  • Super MEMBRU
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,498 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:Iuliu Sauca
  • Telefon:Nokia
  • Marca ATV:Can-Am Outlander 1000 XTP
  • Numar ATV:Preferential

Posted 16 June 2013 - 10:28 PM

QUOTE (CHRYS @ Jun 16 2013, 02:13 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Da sorinok exact asta am observat si eu cum a fost un pic de scandal si divergente chiar mici injuraturi pe acest forum ,am avut activitate din plin.
Am reusit sa atenuez discutiile ,valentinos99 s-a retras, copii bucurel si celalalt au disparut cum era si de asteptat si s-a asezat din nou linistea deplina.
Ce am observat ca membrii in general ai sunt foarte sensibili la jigniri. Cum se discuta in contradictoriu si se lezeaza imaginea cuiva nu este de ajuns ca sare el in sus ca incep imediat si ceilalti sa alimenteze acel subiect si avem nenumarate postari.
Acum nici nu stiu cum este mai bine, daca il las mai lejer avem un forum mai activ dar trebuie sa fiu atent sa nu se sara calul, daca suntem prea stricti nu mai are nimeni ceva de spus.
Activitatea principala dupa opinia mea sunt in jurul discutiilor divergente, mistourilor pe temele deschise de copii cu mai putina scoala iar ceva pe la vanzari.
De remarcat ar mai fi frumoasele istorisiri din excursiile facute de Horia14.In rest cam pustiu.



<<[...]mai lejer avem un forum mai activ dar trebuie sa fiu atent sa nu se sara calul[...]>> iar cand se sare calul sa se aplice regula.
Intradevar nu doar aici ci in toata media se observa atractia catre scandal, mistocareala, contradictie ... e legat de natura omului care nu e specializat doar intr-o anumita directie - care stie cate putin din toate adica. Parerea mea. Unii o privesc si ca o tendinta de a te masura/aprecia si impune.
Asta avem, asta mancam.
Problema se pune atunci cand metoda si comportamentul nu se incadreaza in limitele bunului simt. Atunci trebuie aplicate regulile fara discutii.
  • 0

#66 petre

petre

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 404 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Nume real:Petre
  • Telefon:745145416
  • Marca ATV:New Force 500

Posted 17 June 2013 - 09:22 PM

QUOTE (CHRYS @ Jun 14 2013, 01:58 AM) <{POST_SNAPBACK}>
sorinokdaca ma condamni ca poate am fost prea indulgent sunt de acord cu tine ,ca nu am taxat la singe fiecare greseala a fiecarui membru si am dorit sa fie totusi o admosfera relaxata aici si nu o disciplina de fier ca in armata, dar nu ma condamna ca am fost partinitor cu cineva.
Pe valentinos99 il cunosc in aceeasi masura in care te cunosc si pe tine, adica de membru al acestui forum.
Vis a vis de reporturile care pomenesti ca le-ai trimis sa stii ca nici unul nu a juns la mine. Poti fii sigur ca ai fi primit raspuns.

Consider ca este suficient cat l-am mai pomenit atata pe valentinos99 ......a fost si s-a dus, mai bine sa ne vedem de bunul mers al forumului in continuare si sa invatam din greselile noastre si ale celorlalti.

PS In calitate de membru mai vechi al acestui forum ai perfecta dreptate:"Si mare atentie am pierdut de pe forum foarte multi oameni vechi, cu experienta, del a care aveam fiecare ce sa invatam."

Istoria se repeta, ca si in cazul parintilor cu copii lor. Trebuie sa dea fiecare cu capul de sus ca sa vada pragul, cei batrani au multe cucuie si se multumesc sa observe fara sa mai intervina. Eu unul ma bucur ca mai duce totusi cineva" flacara" .
Ca o sugestie....noi ne facusem o zi pe saptamana cand ieseam la o terasa si puneam tara la cale fizic, nu in fata tastaturii. Veti vedea ca oamenii au sa se comporte mai respectuos unii cu ceilalti dupa acelasi model in care e usor sa iti injuri colegul de trafic din masina insa e mai greu daca ajungi sa te dai jos si sa o spui in fata !!!!
Ieseau ture frumoase dupa asemenea intalniri, unele chiar adhoc. Ne ridicam de la masa si faceam un mic raid prin padurile de la marginea Bucurestiului care se terminau chiar si in miez de noapte cateodata !
  • 0

#67 Horia14

Horia14

    Super ATV-ist

  • Super MEMBRU
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,715 posts
  • Gender:Male
  • Location:Medias
  • Nume real:Horia Lapadat
  • Telefon:0749331783
  • Marca ATV:CAN AM 1000 XTP
  • Numar ATV:SB 12 CJH

Posted 17 June 2013 - 11:41 PM

Mie unuia care am sosit pe aici mai tārziu nu-mi este foarte cunoscută atmosfera forumului din perioada lui de glorie, atunci cānd lumea era mult mai activă. Observ și eu o lipsă de activitate bolnăvicios de suspectă cu reanimare pe subiectele fierbinți, dar eu cred că nu numai atunci cānd există contradicții aprinse, dovadă sunt unele subiecte proaspete la care lumea văd că cercetează, este adevărat că mai mult sub anonimatul statutului de ”guest”. Cu toate acestea trebuie spus, contradicțiile sunt o parte din ceea ce īnseamnă spiritul unui forum (asta se și speculează FORUM =trafic).
Schimbarea atmosferei, interpretată de forte mulți ca pe o alterare a ei, are o cauzalitate multiplă iar nostalgia voastră este firească, dar fiind realiști vă pot spune că lucrurile evoluează pe motive foarte concrete și orice cramponare pe tipare mai vechi este păguboasă vouă și vă va crea dezamăgiri.
Iată cum cred că s-a īntāmplat și se mișcă o parte din lumea noastră. Trebuie să observăm că fenomenul s-a născut și a expandat pur și simplu īntr-o perioadă cu resurse bănești pentru mai multă lume decāt īn prezent, iar cu asta am spus deja o parte din lucruri pentru că o altă caracteristică este cea a teribilismului de-a dreptul infantil al multora care s-au declarat fani. Īn momentul īn care resursele financiare s-au diminuat, iar o parte dintre cei fițoși s-au dezumflat și le-a trecut moftul, comunitatea s-a diminuat și s-a așezat pe un făgaș mai așezat.
S-a mai īntāmplat ceva care are caracteristici de lume relativ normală dar și cu accente romānești. O mare parte dintre cei credincioși acestei pasiuni și care au continuat-o peste ”perioada de restriște” după 2010, s-au coagulat īn grupuri care conțin membri care se cunosc și se acceptă reciproc și care nu conțin foarte multe persoane. Le ajunge așa ceva pentru că īn acest mod reușesc să aibe un limbaj și preferințe apropiate, o penetrare īn aceste grupuri se face de obicei mai greu, ele sunt coagulate și echilibrate īntre membri cu un comportament asemănător. Membri forumului care sunt cantonați īn relații de acest tip intră să vadă ce se mai īntāmplă, să palpeze atmosfera și cam atāt, rareori intervin și o fac doar dacă sunt lezați printr-o afirmație mai ”apăsat㔠a cuiva.
Cu alte cuvinte, eu cred că lumea noastră se polarizează īn grupuri ca cele descrise și care au suficiența conviețuirii liniștite a mediului pe care și l-au creat sau s-a născut prin prezența membrilor deja existenți. Ei duc o existență relativ paralelă cu forumul care le-a dat naștere și vor interacționa sporadic, iar dacă valoarea noilor sosiți este considerată mult sub standardele lor īi vor lăsa īn plata domnului și-și vor vedea de treabă.

Ca o observație personală, eu nu cred că moderatorii au lăsat forumul prea liber și l-au scăpat din mānă, s-a schimbat atmosfera atāta tot și văzută printr-o prismă nostalgică este puțin străină trăirilor mai vechi.

  • 0

#68 sorinok

sorinok

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,529 posts
  • Gender:Male
  • Location:sibiu
  • Nume real:Sorin
  • Telefon:0749.........
  • Marca ATV:de la prieteni

Posted 23 July 2013 - 06:00 PM

Mai nou forumul este citit de rusi biggrin.gif..au si cele mai multe postari.
  • 0

#69 CHRYS

CHRYS

    R. ADMINISTRATOR

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5,621 posts
  • Gender:Male
  • Location:BRASOV
  • Nume real:CHRYS
  • Telefon:0724xxxxxx
  • Marca ATV:YAMAHA GRIZZLY SPECIAL EDITION
  • Numar ATV:BV

Posted 23 July 2013 - 08:09 PM

QUOTE(sorinok @ Jul 23 2013, 07:00 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Mai nou forumul este citit de rusi biggrin.gif..au si cele mai multe postari.



Ai dreptate sorinok acesti rusi si nu numai sunt dupa cum vezi si tu ,postari spam ordinare care isi cam fac de cap.
Daca te uiti in prezent sunt aproape 16000 utilizatori inregistrati din care cred ca reali daca sunt 6000 inclusiv cei care nu mai sunt activi.
Eu dintre moderatori sunt aproape singurul inca activ. Cei mai vechi s-au retras dupa cum vad.
Nici la administratori nu vad ca se sta mai bine.( parca nu mai este nimeni activ)
Eu ca moderator intru in medie de trei ori pe zi si sterg manual fiecare postare de tip spam.
Conturile create de aceste spamuri eu ca moderator nu am posibilitatea sa le sterg, ele pot fi sterse doar de administratori care din pacate nu isi mai fac aparitia pe aici.
Probabil nu mai au nici un interes.

Incerc in continuare singur sau aproape singur sa asigur bunul mers al acestui forum.
  • 0

#70 iusau

iusau

    Super MEMBRU

  • Super MEMBRU
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,498 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:Iuliu Sauca
  • Telefon:Nokia
  • Marca ATV:Can-Am Outlander 1000 XTP
  • Numar ATV:Preferential

Posted 23 July 2013 - 09:48 PM

hi.gif

Multumim Cristi !

Edited by iusau, 23 July 2013 - 09:48 PM.

  • 0

#71 sorinok

sorinok

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,529 posts
  • Gender:Male
  • Location:sibiu
  • Nume real:Sorin
  • Telefon:0749.........
  • Marca ATV:de la prieteni

Posted 23 July 2013 - 11:08 PM

Tind sa cred ca sunt lasati doar pentru trafic. Oricum multumim Cristi!
  • 0

#72 dassad

dassad

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 39 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:daSSad
  • Telefon:0000000000
  • Marca ATV:TGB Blade 425
  • Numar ATV:3

Posted 24 July 2013 - 12:25 PM

Desi poate ca n-ar trebui sa-mi exprim eu parerea dar totusi...

Fiind si eu web developer, programmer si multe alte pot sa spun cu siguranta ca marea parte a spammului poate fi oprit pe oricare site care merge pe CMS (ca si acest forum) daca omul respectiv (oricina ar fii el cina a instalat acest forum) are 10 minute liber, poate sa opreasca majoritatea spammului care vine din programe gen xRummer, SickSubmitter, etc. Astfel numarul posturilor de spam scare imens. Foarte foarte putine spammeri fac "treaba" manual, si doar ei pot sa faca spam in continuare. deci sunt sigur ca mai putin de 1%.

Nu ma refer de check de CAPCTHA sau de gen, nu sunt bune de nimic, un captcha de exemplu e solvat de siteuri specializate pentru 0.001 manual, si totul decurge automatic din softwareul folosit pentru a face spam.

Oricum e doar parerea mea, daca dansul respectiv citeste acest post, si nu stie incotro dar vrea sa face schimbari, sunt gata sa-l ajut ori cu tutoriale or il fac eu gratis.

Edited by dassad, 24 July 2013 - 12:27 PM.

  • 0

#73 valentinos99

valentinos99

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 596 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti underground mab
  • Interests:ATV-URI SI DISTRACTIE :)))
  • Nume real:black man
  • Telefon:Samsung galaxy
  • Marca ATV:CF MOTO
  • Numar ATV:NEGRU- POLITIE 100% LEGAL CU ITP SI RCA

Posted 01 August 2013 - 08:49 AM

Mii de multumiri moderatorului care si-a facut treaba exemplar cand a sters postarile lui Horia legat de legea tractarii unei remorci oferita spre vanzare fiind clar OFF-TOPIC. Se pare ca colegul nostru Horia in loc sa intrebe ce an e remorca,daca are itp, cati proprietari a avut? .... sau alte lucruri legate strict de remorca , el a ales sa bata campii in continuare cu legea tractarii unei remorci(stricand astfel topic-ul omului si sansela de vanzare) . MULTUMIM si cu mare rugaminte acest moderator sa ne vegheze ca pote se face lumina pe acest forum si poate si copilasii de 10-13 ani nu vor fi lasati sa abereze iar colegii nostri sa le dea apa la moara.
RESPECT !
  • 0

#74 vic09092000

vic09092000

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti & Valea Prahovei
  • Nume real:Octavian
  • Telefon:0724
  • Marca ATV:CF Moto X6

Posted 01 August 2013 - 05:06 PM

ce sa facem... unii au mari frustrari
  • 0

#75 iusau

iusau

    Super MEMBRU

  • Super MEMBRU
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,498 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:Iuliu Sauca
  • Telefon:Nokia
  • Marca ATV:Can-Am Outlander 1000 XTP
  • Numar ATV:Preferential

Posted 01 August 2013 - 09:18 PM

Oooo da...mari mari ...

Dar sa lasam partea distractiva sa ne acopere:
  • 0

#76 iusau

iusau

    Super MEMBRU

  • Super MEMBRU
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,498 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:Iuliu Sauca
  • Telefon:Nokia
  • Marca ATV:Can-Am Outlander 1000 XTP
  • Numar ATV:Preferential

Posted 02 August 2013 - 12:36 PM

Buna ziua tuturor,

Va prezint 2 mesaje primite de mine pe PM dupa postarea anterioara. Am inlocuit unele litere cu "*" pentru a nu va murdari in timp ce cititi smile.gif.
@ forum members: sunt convins ca va veti distra la fel de mult ca mine. Distractie placuta smile.gif.
@ moderators: 1) va puteti distra si voi dar sa nu uitati ce aveti de facut. Multumesc !
2) reporturile sunt facute publice ?! Pentru detalii cititi cu atentie al doilea mesaj primit.
3) Suntem la cel putin a 3-a intamplare de genul acesta in cazul lui Valentin. Cat mai trebuie sa asteptam ?
@ Valentin: Numele meu este Iuliu Sauca si sunt un om. As aprecia daca mi-ai spune pe nume si daca mi-ai trimite pe PM datele tale de contact pentru a mentine legatura. Eu consider ca am ce invata de la tine. Multumesc.

<<
mesaj 1:
un c*c*t iusau, Today, 07:24 AM
from: valentinos99
Membru Senior
***
Group: Members
Posts: 482
Joined: 26-January 12
From: bucuresti underground mab
Member No.: 19,345

am vazut ca te-ai filmat si ai postat pe net , ma gandesc ca poate ai probleme cu capul de te bagi mereu ca musca in c*c*t!!!! Sau n-ai fost bagat in seama de copii la gradinita, daca s-a facut la tine la tara!!!
Ai putea sa-i cauti p*l* la crocodil si sa i-o belesti ca poate te scoate din starea asta de bagaret in c*c*t !

mesaj 2:
un c*c*t iusau, Today, 07:26 AM
Membru Senior
***
from: valentinos99
Group: Members
Posts: 482
Joined: 26-January 12
From: bucuresti underground mab
Member No.: 19,345

Crezi ca schimbi ceva daca scrii 3 cuvinte pe forum si trimiti reclamatii la moderatori ? Posteaza si tu o iesire ceva cu tine sa-te vada lumea ca poate chiar ai atv sau nu ca la cuvinte sunteti toti buni si sa va bagati in c*c*t!!!!!!!!
>>

Sper ca v-ati distrat, pentru mine a fost distractiv.

Edited by iusau, 02 August 2013 - 12:39 PM.

  • 0

#77 sorinok

sorinok

    ATV-ist veteran

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,529 posts
  • Gender:Male
  • Location:sibiu
  • Nume real:Sorin
  • Telefon:0749.........
  • Marca ATV:de la prieteni

Posted 02 August 2013 - 03:20 PM

Este foarte funny ce-ti trimite Vali smile.gif).

  • 0

#78 vic09092000

vic09092000

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti & Valea Prahovei
  • Nume real:Octavian
  • Telefon:0724
  • Marca ATV:CF Moto X6

Posted 02 August 2013 - 03:59 PM

stati linistiti ca si mie mi-a scris dar la mine nu a avut atata inspiratie asa ca nu are rost sa ma obosesc sa mai caut mesajul.
  • 0

#79 valentinos99

valentinos99

    Profesionist

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 596 posts
  • Gender:Male
  • Location:bucuresti underground mab
  • Interests:ATV-URI SI DISTRACTIE :)))
  • Nume real:black man
  • Telefon:Samsung galaxy
  • Marca ATV:CF MOTO
  • Numar ATV:NEGRU- POLITIE 100% LEGAL CU ITP SI RCA

Posted 02 August 2013 - 06:33 PM

asa e ca nu ma suportati voi pe mine baieti?
cam rautaciosi,oare ce impartim?
va doriti un forum al vostru si vreti inlaturarea mea?
pacat , va vede Dumnezeu . rolleyes.gif
Inteligentul cedeaza primul se spune parca ....... asa ca nu va dau apa la moara
Sanatate maxima !

Edited by valentinos99, 02 August 2013 - 06:36 PM.

  • 0

#80 iusau

iusau

    Super MEMBRU

  • Super MEMBRU
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,498 posts
  • Gender:Male
  • Nume real:Iuliu Sauca
  • Telefon:Nokia
  • Marca ATV:Can-Am Outlander 1000 XTP
  • Numar ATV:Preferential

Posted 02 August 2013 - 07:27 PM

Personal nu am nimic cu tine... pentru mine esti doar un necunoscut care scrie mesaje pe care eu le citesc sau nu.
Mesajele tale nu m-au impresionat sau ranit deoarece aceea nu este realitatea. Din contra, m-au distrat atat pe mine cat si pe altii, dupa cum bine se vede.
Eu chiar daca am crescut la tara, ba chiar am facut si gradinita la tara ( culmea ca aici aveai dreptate ) sunt mandru asta si de educatia mea.

Din punct de vedere al forumului te consider nepotrivit si te tratez ca atare.
  • 0




Vanzari ATV ATV Linhai ATV CF Moto